Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

OKŁADKI DVD


 
Opis Okładki DVD | Internetowy Bank Okładek DVD | tylko PL Największa baza okładek POLSKOJĘZYCZNYCH tylko w najlepszej JAKOŚCI | Rozdzielczość 4777x3000, rozmiar 5 MB. Zapraszamy

 

Słowa kluczowe okładki dvd   okładka dvd   okładka do   okladki dvd   okladka
Url http://www.okladki-dvd.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Kino
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 5.00 5.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 2

Komentarz napisał kania (data: 05-May-2009)
Tytuł: xxx
Komentarz: SUPER STRONA
Ranking:

Komentarz napisał maciek (data: 16-Aug-2008)
Tytuł: mc
Komentarz: fajna strona a okładki jeszcze lepsze!
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
Potrzebny kamerzysta na wesele? Szukasz specjalistów którzy wiedzą na czym polega doskonały i nowoczesny film z wesela? Sprawdź już dzisiaj pełną ofertą, sprawdź portfolio Nadmorskie Filmy. Współpraca z Nadmorskie Filmy to gwarancja uzyskania doskonałego reportażu ślubnego, to pewność, że twój film z wesela, ślubu będzie pamiątką na lata której na pewno się nie zestarzeje. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i współpracy z Nadmorskie Filmy
Kategoria:

Zasadniczą częścią działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana produkcja filmowa. Realizujemy programy TV, reklamy, teledyski oraz w zasadzie wszelkie formy filmowe, zarówno według własnych scenariuszy, jak i zgodnie ze scenariuszem klienta.

Zapewniamy profesjonalny zespół doświadczonych ludzi, którzy mają wieloletnią praktykę w tworzeniu tego typu produkcji, co jest gwarancją jakości. Oferujemy usługi obejmujące kompleksowo cały proces produkcji: od pomysłu scenariusza, po finalny produkt.
Kategoria:

Filmus.pl to portal, który został powołany do życia z myślą o tych wszystkich osobach, które w czasie wolnym często oglądają nowe filmy kinowe lub ciekawe programy TV. Jeżeli i Ty jesteś jedną z tego typu osób, z pewnością powinieneś wejść na tę stronę WWW. Aby móc oglądać filmy na portalu, musisz tylko założyć konto. Warto podkreślić, że na stronie znajduje się wyszukiwarka, ponadto możemy zaznajomić się z wieloma rankingami filmów. Z tego względu prawdopodobnie bez problemu uda nam się znaleźć jakąś ciekawą propozycję.
Kategoria:

Obcy Alien Hive - Najbogatsza baza wiedzy o Xenomorph znanych z sagi kinowej OBCY . Opis fenomenu i cyklu rozwojowego Obcego. W serwisie wszelkie informacjach o wszystkich filmach całej sagi - zdjęcia, obsada, newsy i zapowiedzi . Zapraszamy do świata Obcego.
Kategoria:

Redagowanie napisów dla niesłyszących do filmów i spektakli - z uwzględnieniem opisu ważnych dźwięków.
Inne polskie napisy do filmów - DVD, kino, telewizja. Audiodeskrypcja - opracowywanie filmów i spektakli dla niewidomych, obiektywny opis obrazu; tekst odczytywany przez lektora. Duże doświadczenie redakcyjne. Cieszymy się, że nasza działalność przyczynia się do udostępniania dóbr kultury osobom niepełnosprawnym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl