Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

OKŁADKI DVD


 
Opis Okładki DVD | Internetowy Bank Okładek DVD | tylko PL Największa baza okładek POLSKOJĘZYCZNYCH tylko w najlepszej JAKOŚCI | Rozdzielczość 4777x3000, rozmiar 5 MB. Zapraszamy

 

Słowa kluczowe okładki dvd   okładka dvd   okładka do   okladki dvd   okladka
Url http://www.okladki-dvd.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Kino
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 5.00 5.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 2

Komentarz napisał kania (data: 05-May-2009)
Tytuł: xxx
Komentarz: SUPER STRONA
Ranking:

Komentarz napisał maciek (data: 16-Aug-2008)
Tytuł: mc
Komentarz: fajna strona a okładki jeszcze lepsze!
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
TrailerManiak to blog filmowy na którym przeczytasz opinie na temat najnowszych produkcji filmowych głównie tych pochodzących z USA. Poza tym możesz zobaczyć ogromną ilość materiałów video: zwiastuny, spoty telewizyjne, filmy z planu, wywiady, premiery filmów. Wszystko to w doskonałej jakości oraz bez PREROLLI. Zapraszamy również na nasze forum dyskusyjne gdzie możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi kinomaniakami. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

Strona z zapowiedziami filmowymi na 2013 rok. Zwiastuny, opisy i wstępne oceny, które pozwolą dowiedzieć się, jakie hity czekają na nas w nowym roku na co warto wybrać się do kina. Przedstawione zostały najważniejsze produkcje polskie oraz zagraniczne – te, które zelektryzują publiczność na całym świecie. Zajrzyj i przekonaj się, że w przyszłym roku do kina będziesz mógł chodzić co najmniej raz na 2 tygodnie, bo ciekawych propozycji jest tak wiele, że nie sposób ich zliczyć. U nas znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu tak, byś mógł zawczasu przygotować się na kinową ucztę.
Kategoria:

ZwiastunyFilmowe.pl to największe Polskie centrum zwiastunów filmowych. Zobacz zwiastuny filmowe najnowszych filmów granych w kinach oraz tych które dopiero czekają na swój debiut, na wielkim ekranie. Zobacz trailer i oceń czy warto wybrać się na ten film do kina czy to jednak będzie jedynie strata czasu. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi kinomaniakami. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

Chcesz pobrać filmik z youtube? Nie wiesz jak! Wejdź na naszą stronę! Pobieranie filmików z youtube, ściąganie z youtube na dysk. Filmiki z youtube pobierzesz w kilka chwil i będziesz mógł się cieszyć nimi na dysku swojego komputera! Gorąco zapraszamy ! Wejdz już teraz !!!
Kategoria:

Redagowanie napisów dla niesłyszących do filmów i spektakli - z uwzględnieniem opisu ważnych dźwięków.
Inne polskie napisy do filmów - DVD, kino, telewizja. Audiodeskrypcja - opracowywanie filmów i spektakli dla niewidomych, obiektywny opis obrazu; tekst odczytywany przez lektora. Duże doświadczenie redakcyjne. Cieszymy się, że nasza działalność przyczynia się do udostępniania dóbr kultury osobom niepełnosprawnym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl