Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia , kocięta szczenięta sprzedaż


 
Opis Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia darmowe, ogłoszenia zwierzęta - Bezpłatne ogłoszenia hodowców. Korzystając z wyspecjalizowanego serwisu zwiększają państwo szansę na skutecznośc waszych ogłoszeń. Korzystając profili można nasz serwis traktować jako własną wizytówkę strony, ogłoszenia jak i prywatną galerię zdjęć swojego zwierzaka. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu ogłoszenia koty psy.

 

Słowa kluczowe koty   psy   koty preskie   psy i koty   koty sprzedam   psów   kocięta   zwierz±t   psa   ogłoszenia koty   koty ogłoszenia   ogłoszenia zwierzęta   ogłoszenia psy   kot   koty   pies   koty psy   darmowe   ogłoszenia kupię sprzedam   ogłoszenia kupię   na  
Url http://koty-psy.eu
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Koty
Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia darmowe, ogłoszenia zwierzęta - Bezpłatne ogłoszenia hodowców. Korzystając z wyspecjalizowanego serwisu zwiększają państwo szansę na skutecznośc waszych ogłoszeń. Korzystając profili można nasz serwis traktować jako własną wizytówkę strony, ogłoszenia jak i prywatną galerię zdjęć swojego zwierzaka. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu ogłoszenia koty psy.
Kategoria:

Strona została założona przez miłośników kotów maine coon. Zakątek stanowi kompendium wiedzy na temat rasy. Treść strony stanowią informacje o pochodzeniu, standardach, wyposażeniu, wyborze kociaka, pielęgnacji, rozrodzie, problemach żywieniowych i zdrowotnych. Dodatkowo, na stronie znajdują się: bogate forum, lista polskich hodowli, oferty sprzedaży kociąt, galerie zdjęć.
Kategoria:

BATUMI*PL - Hodowla kotów rasy Maine Coon. Zapraszamy do obejrzenia strony hodowli kotow Maine Coon. Strona zawiera informacje o hodowli, kotach, aktualnie posiadanych kotach.Maine Coon to rasa kotów pochodzących z Ameryki Północnej. Koty rasy Maine Coon wyróżnia wielkość,inteligencja i żywiołowość.Koty rasy Maine Coon są jednymi z największych kotów domowych.
Kategoria:

Sklep zoologiczny dla kotów dostępny pod adresem www.sklep.swiatkotow.pl to innowacyjna platforma zakupowa z licznymi nowościami i promocjami. Pasjonaci tych wspaniałych zwierząt w asortymencie sklepu znajdą dla swoich podopiecznych produkty o sprawdzonej jakości, pochodzące od zaufanych producentów. Oferta sklepu jest niezwykle rozbudowana. Sam dział pożywienia to nie tylko karmy mokre dla kotów oraz karmy suche, ale także specjalistyczne przysmaki dla kotów, karmy lecznicze, czy też witaminy dla kota. Właściciele kotów pod adresem sklep.swiatkotow.pl znajdą także akcesoria przydatne w odpowiedniej opiece - drapaki dla kota oraz zabawki dla naszych milusińskich. Świat Kotów dba także o zdrowie zwierząt takimi produktami, jak obroża przeciwpchelna dla kota, odchudzająca karma dla kotów, czy karma dla kotów sterylizowanych. Sklep pomoże także zadbać o czystość oferując ekologiczny żwirek dla kota wraz z kuwetą oraz różne rodzaje artykułów pielęgnacyjnych. Serwis internetowy zawiera także wiele nowinek i ciekawostek, które ułatwią i umilą posiadanie kotów.
Kategoria:

Do dziś nie jest udokumentowane z czego składającą historię posiada kot ragdoll. Hodowla kotów rasowych ragdoll wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W tamtym państwie szczególnie starano się o wyhodowanie metodą połączenia kotów o średniej wielkości włosów. Mówi się, że wykorzystywano do tego między innymi persy oraz łączyło się je z różnego rodzaju ?dachowców?. Do tego były brane jeszcze mieszaniny ras kotów syjamskich a nawet nazywane dziś Himalajczykami. Do dzisiaj nie zachowały się informacje o sposobie za pomocą którego była możliwość wyhodować te rasy kotów. Nie jest to jednak bardzo poważne, że możemy cieszyć się tak wspaniałym towarzystwem. Istotne jest również znaczenie określenia tej rasy. ?Ragdoll? w języku angielskim znaczy tyle co szmaciana lalka dobrze znaną kobietom, jakich dzieciństwo przypadało na czasy PRL. Jej cechą szczególną jest całkowita wiotkość ponieważ tkaniny nie są niczym wzmacniane. W taki właśnie sposób postępują koty ragdoll ? po schwytaniu w dłonie wyprężają się kompletnie, jednym słowem, wiotczeją. Stają się taką szmacianą lalą wiszącą nam na rękach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl