Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
7
65194

Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia , kocięta szczenięta sprzedaż


 
Opis Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia darmowe, ogłoszenia zwierzęta - Bezpłatne ogłoszenia hodowców. Korzystając z wyspecjalizowanego serwisu zwiększają państwo szansę na skutecznośc waszych ogłoszeń. Korzystając profili można nasz serwis traktować jako własną wizytówkę strony, ogłoszenia jak i prywatną galerię zdjęć swojego zwierzaka. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu ogłoszenia koty psy.

 

Słowa kluczowe koty   psy   koty preskie   psy i koty   koty sprzedam   psów   kocięta   zwierz±t   psa   ogłoszenia koty   koty ogłoszenia   ogłoszenia zwierzęta   ogłoszenia psy   kot   koty   pies   koty psy   darmowe   ogłoszenia kupię sprzedam   ogłoszenia kupię   na  
Url http://koty-psy.eu
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Koty
Do dziś nie jest udokumentowane z czego składającą historię posiada kot ragdoll. Hodowla kotów rasowych ragdoll wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W tamtym państwie szczególnie starano się o wyhodowanie metodą połączenia kotów o średniej wielkości włosów. Mówi się, że wykorzystywano do tego między innymi persy oraz łączyło się je z różnego rodzaju ?dachowców?. Do tego były brane jeszcze mieszaniny ras kotów syjamskich a nawet nazywane dziś Himalajczykami. Do dzisiaj nie zachowały się informacje o sposobie za pomocą którego była możliwość wyhodować te rasy kotów. Nie jest to jednak bardzo poważne, że możemy cieszyć się tak wspaniałym towarzystwem. Istotne jest również znaczenie określenia tej rasy. ?Ragdoll? w języku angielskim znaczy tyle co szmaciana lalka dobrze znaną kobietom, jakich dzieciństwo przypadało na czasy PRL. Jej cechą szczególną jest całkowita wiotkość ponieważ tkaniny nie są niczym wzmacniane. W taki właśnie sposób postępują koty ragdoll ? po schwytaniu w dłonie wyprężają się kompletnie, jednym słowem, wiotczeją. Stają się taką szmacianą lalą wiszącą nam na rękach.
Kategoria:

BATUMI*PL - Hodowla kotów rasy Maine Coon. Zapraszamy do obejrzenia strony hodowli kotow Maine Coon. Strona zawiera informacje o hodowli, kotach, aktualnie posiadanych kotach.Maine Coon to rasa kotów pochodzących z Ameryki Północnej. Koty rasy Maine Coon wyróżnia wielkość,inteligencja i żywiołowość.Koty rasy Maine Coon są jednymi z największych kotów domowych.
Kategoria:

Musisz wyjechać i nie masz gdzie zostawić kotka? Ten problem dotyka dużo osób. Przyjmiemy na kila dni kota. Nasza firma prowadzi koci hotel.
Dysponujemy 3 pokojami (już w krótkim czasie powiększymi liczbę pokoi), w których zakwaterowujemy kotki. W hotelu każdy jeden Gość ma do dyspozycji własny, wygodny pokój z dużym oknem. Każdy pokój wyposażony jest w kuwetę, kanapy, fotele, zabawki, koce, drapak, poduszki oraz kącik z miską na wodę oraz pokarmem.
Kategoria:

Koty syberyjskie (Siberian Cat, Sibirische Katze|) charakteryzuje spory temperament i bogata osobowość. Mają one wszelkie cechy zwierząt pierwotnych, czyli inteligencję, wrażliwość, gwałtowność reakcji i odrobinę dystansu wobec człowieka. Niełatwi zdobyć ich zaufanie. Jednak, gdy to nastąpi, uczciwość, lojalność i przywiązanie syberyjczyka nie mają sobie równych. Spośród innych ras koty syberyjskie wyróżnia wdzięk i czarująca subtelność. Nigdy nie bywają natrętne i nie narzucają się, choć potrafią jasno sygnalizować odczuwane potrzeby. Są wyjątkowo komunikatywne i gadatliwe, jednak wydawane przez nie dźwięki przypominają ptasi świergot, brzmią cicho i przyjemnie dla uszu.Uwielbiają wspinać się i skakać, wykasują dużą ciekawość świata i chęć do zabawy. Drzemią w nich całe pokłady fantazji i pomysłowości, dlatego często doskonale potrafią same organizować sobie czas. Jednak zaniedbywane czy znudzone mogą szukać nieodpowiednich (z naszego punku widzenia) wrażeń. Dobrze więc jest najczęściej poświęcać im uwagę, albo... zapewnić im towarzystwo innego kota czy psa z którym szybko się zaprzyjaźnią.
Choć łątwo adoptują się do życia w mieszkaniu, koty syberyjskie chętnie będą korzystać z balkonu, woliery czy możliwości wyjścia na dwór. Nawet najgorsze wrunki atmosferyczne (duży mróz, upał, deszcz) nie są w stanie zniechęcić ich do spacerów
Kategoria:

Tematem wiodącym są koty. Na poważnie i na wesoło. Są zdjęcia kotów w galeriach tematycznych, kocie historie, kocie imiona i koci słownik. Jest też lista lecznic tworzona przez kociarzy. Można tu również znaleźć słowniki alternatywne, grę półsłówek oraz sporo humoru językowego. Jest też trochę informacji na temat peceta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl