Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

oftal-koralewscy.pl


 
Opis Szukasz w Poznaniu optyka, gdzie kompleksowo wykonasz badania i wybierzesz oprawki okularów? W salonie Optical Center Oftal Koralewscy wykonasz nie tylko komplet badań optycznych, ale także skorzystasz z usług wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią Ci fachową pomoc i doradztwo w doborze odpowiednich szkieł. Jest to też nowoczesny sklep z okularami korekcyjnymi, przeciwsłonecznymi, dziecięcymi czy sportowymi, który zapewnia szeroki wybór modnych oprawek. Zachęcamy do zapoznania się z oferta i skorzystania z usług.

 

Słowa kluczowe Optyk Poznań   Salon optyczny Poznań   Salon optyczny Poznań Wilda   Dobry optyk Poznań   Okulary dla dzieci Poznań   Soczewki Poznań   Soczewki kontaktowe Poznań   Szkła kontaktowe Poznań   Bezpłatne badanie wzroku Poznań   Okulary korekcyjne do pływania
Url http://www.oftal-koralewscy.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Eurodent Rzeszów oferuje państwu nowoczesne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. W swojej ofercie mieszczą między innymi : stomatologię zachowawczą, dziecięcą, protetykę, chirurgię, kosmetykę, profilaktykę itd. Zabiegi te sprawią, że uśmiech każdego pacjenta będzie zdrowy i śnieżnobiały.
Kategoria:

Firma zbadajkleszcza.pl proponuje sposobność przeprowadzenia badania kleszcza, który ugryzł zleceniodawcę. Umożliwia to wykluczenie wielu ciężkich powikłań zdrowotnych. Szybkość diagnozy jest kluczowa w aspekcie efektywnego zwalczenia choroby. Dajemy kontrahentom możliwość wyboru różnych opcji badań, które zostały bardzo dokładnie przedstawione na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy wysoką skuteczność badania. Każde usługi realizujemy ekspresowo, przekazując kontrahentom wynik wykonanego badania.
Kategoria:

Dr n. med. Krzysztof Jakubowski posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Realizuje konsultacje z chirurgii oraz kwalifikuje pacjenta do leczenia operacyjnego. Świadczenia medyczne obejmują: chirurgię ogólną, onkologiczną i medycynę estetyczną, w tym: zabiegi laserem, botox oraz kosmetologię, w tym zabiegi: fotoodmładzanie. Realizowane zabiegi to między innymi: operacje w trybie jednego dnia, zabiegi operacyjne przepuklin, a dodatkowo korekcja odstających uszu. Zabiegi operacyjne są w całości fundowane przez NFZ lub komercyjnie. Pacjenci przyjmowani są w Radomiu w gabinetach: Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej i Medycyny Estetycznej oraz w Warszawie w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMAGO. Lista zabiegów mieści się na witrynie.
Kategoria:

Stołeczne przedsiębiorstwo Segura sp. z o.o. proponuje kontrahentom produkty, których zadaniem jest pomoc w prowadzeniu diety proteinowo-owocowo-warzywnej. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak zielona kawa, zielona herbata i wiele innych. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej klienci odnajdą niezwykle bogaty zakres wiadomości o towarach, który na pewno okaże się przydatny przy doborze najbardziej odpowiednich artykułów. W przypadku pytań, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem.
Kategoria:

Firma oferuje duży wybór ziół, parafarmaceutyków oraz kosmetyków leczniczych w bardzo niskich cenach: AA Oceanic, Farmona, Ziaja, Soraya, Flos-Lek, Inter Fragrances, Oeparol, Herbapol Lublin, Herbapol Kraków, Herbapol Wrocław, Herbapol Poznań, Herbapol Pruszków, Kawon, Flos, Elanda, Herba-Flos.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl