Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046

Offmedia studio reklamy, sitodruk, nadruki


 
Opis Zajmujemy się produkcją materiałów reklamowych wykonujemy: nadruki na odzieży, nadruki na upominkach, ( sitodruk i tampondruk ) w swojej ofercie mamy również pieczątki, notesy, druki samokopjujące, wizytówki, ulotki, foldery, reklamy, szyldy, breloki oraz inne materiały reklamowe.

 

Słowa kluczowe sitodruk   tampondruk   offmedia   studio   reklamy   agencja   reklamowa   legnica   pieczštki   wizytówki   kalendarzyki   druki   samokopiujšce   notesy   reklamy   szyldy   haft   komputerowy   nadruki na odzieży   nadruki na upominkach reklamowych   gadgety   długopisy   za
Url http://www.offmedia.pl
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Nadrzędnym celem agencji PRIME jest segment TOP HOSTESS oraz modeling. Specjalizujemy się w dostarczaniu
personelu na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje oraz eventy. Posiadamy w naszej bazie 2000 osób na
terenie całego kraju.

OFERUJEMY:
- transport, organizację i koordynację pracy hostess i modelek
- kompleksową obsługę imprez targowych i okolicznościowych, bankietów
- organizację pokazów mody, konferencji i eventów
- realizację kampanii reklamowych wg wskazówek klienta
- pełną organizację sesji zdjęciowych
- sprzedaż zdjęć
Kategoria:

Świadczymy usługi reklamy mobilnej-zewnętrznej na przyczepach reklamowych. Kompleksowo. Przyczepy reklamowe sprawdzają się na rynku lokalnym. Mobilna reklama to inwestycja, a nie koszt. Odpowiada Ci przyczepa reklamowa? Zadzwoń.Oferujemy kampanie reklamowe na przyczepach reklamowych. Mobilna reklama sprawdza się na rynku lokalnym oraz może stanowić uzupełnienie ogólnopolskich akcji reklamowych. W ciągu jednego dnia o Twojej ofercie mogą dowiedzieć się setki ludzi z różnych rejonów miasta lub województwa. Daj się zauważyć innym!
Kategoria:

ARH Parnters jest doświadczoną agencją PR. Działania, które podejmuje agencja PR, zbyt często są przez prezesów firm niedostrzegane. Naprawdę jednak, działania PR często mają kluczowe znaczenie dla losów firmy. Agencja PR potrafi dużo efektywniej przekazać klientom wiadomości o produktach albo usługach przedsiębiorstwa. Ważne jest to, że wiadomości te przyjmowane są odmiennie niż reklamy. Nie posiadają one charakteru marketingowego, ale właśnie informacyjny. odbiorcy traktują je jako bezstronne. Jest jasne, że aby taki cel zrealizować, agencja PR powinna dbać o odpowiednie relacje z przedstawicielami mediów. Zapewnia to przedsiębiorstwu wiele korzyści. Agencja PR ma szansę połączyć dziennikarzy ze specjalistami firmy, żeby wypowiedzieli się oni na jakiś temat. Taka wypowiedź zostanie potem opublikowana w czasopiśmie lub będzie pokazana w telewizji, opatrzona nazwiskiem eksperta i nazwą jego pracodawcy. W oczywisty sposób pomaga to tworzyć wizerunek przedsiębiorstwa dysponującego dogłębną, specjalistyczną wiedzą i angażuje wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Agencja PR posiadająca dobre kontakty z dziennikarzami specjalistycznymi daje przedsiębiorstwu także gwarancję, że dziennikarze, pisząc o firmie, nie będą posługiwali się niesprawdzonymi, a tym bardziej fałszywymi wiadomościami. W końcu, jeśli da się w bardzo prosty sposób zweryfikować daną informację, to trzeba tak uczynić. Okresem, gdy agencja PR jest wyjątkowa potrzebna, jest kryzys. Wynika to z co najmniej kliku przyczyn. Po pierwsze, w trudnych chwilach, każde przedsiębiorstwo musi bardzo uważnie organizować działania komunikacyjne. Pozwala to zniwelować w dużym stopniu wizerunkowe szkody kryzysu. Ponadto, w czasie kryzysu prezesi firmy są zajęci zwalczaniem samego kryzysu i nie mają ani czasu, ani wiedzy i doświadczenia, by zajmować się komunikacją kryzysową. Wtedy pomoże agencja PR.
Kategoria:

www.agencje-reklamowe.rzeszow.pl - Agencje reklamowe w Rzeszowie to portal o tematyce: reklama, marketing, public relation, agencje reklamowe, drukarnie, introligatornie, wydawnictwa, radio, prasa, telewizja. Agencje Reklamowe w Rzeszowie to jeden z najbardziej rozbudowanych portali o tematyce Agencji Reklamowych na podkarpaciu.
Kategoria:

MKU MODELS MANAGEMENT z biurami w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. MKU to modelki i modele wybiegowi oraz ciekawe twarze do reklam tv oraz produkcji zdjeciowych. Organizacja pokazow mody, eventow, sesji zdjeciowych oraz top hostesy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl