Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Odzież Reklamowa Warszawa 022 631 20 32


 
Opis Alter Graf jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem renomowanych marek odzieży reklamowej - Fruit of the Loom , Hanes oraz Stedman. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć t-shirty, koszulki polo, bluzy bawełniane i z polaru - damskie, męskie oraz dziecięco-młodzieżowe. Bogata kolorystyka pomoże państwu w realizowaniu zamierzonego celu reklamowego. Zapraszamy na naszą www.

 

Słowa kluczowe Fruit of the Loom   Stedman   Hanes   t-shirt   koszulki   polo   bluzy   czapki   odzież reklamowa   Warszawa   cotton mania   graf   nadruki   haft   odzież promocyjna   odzież bhp   sitodruk
Url http://www.altergraf.pl
Kategorie Firmy wg branż
Marketing Reklama
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Aug 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Lubelską Akademię Promocji Tańca zarządza finalistka Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, posiadająca najwyższą z dopuszczalnych internacjonalną klasę taneczną „S”. Firma zajmuje się kierowaniem kursów tańca dla dzieci oraz młodzieży oraz dorosłych, niezależnie od szczebla zaawansowania. Wyłączne wymaganie to zapał do nauki i wyzwolenia pasji i energii, ażeby żyć żywo i odpowiednio się bawić, jednocześnie nabierając zręczności obycia w tańcu. Więcej informacji o obszarze usług świadczonych za pomocą Akademii Promocji Tańca osiągalnych jest na stronie internetowej razem z galerią zdjęć i pożytecznymi linkami.
Kategoria:

Biuro detektywistyczne Dobry Detektyw, którego siedziba mieści się w Warszawie, oferuje usługi związane między innymi z poszukiwaniem osób zaginionych, wywiadem gospodarczym, sprawdzeniami osób oraz wykrywaniem zdrady.

Właścicielem biura jest były ekspert ds kryminalnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Warszawie, Krzysztof Majewski. Agencja posiada licencję MSWiA.

Kładziemy duży nacisk na dyskrecję i profesjonalizm podczas wykonywania naszych działań. Zbieramy jak najszerszą dokumentację, którą następnie wraz z nagraniami i zdjęciami przekazujemy klientowi. Jeżeli zachodzi taka konieczność podejmujemy się śledztwa nie tylko na terenie całego kraju, ale także zagranicą.

Kontakt:
tel: 221120780
mail: biuro@dobrydetektyw.pl
www: dobrydetektyw.pl
adres: Łojewska 31, Warszawa
Kategoria:

Miedziane rury są idealnym materiałem do wykonania wielu rodzajów instalacji. Dzięki właściwościom miedzi rury te sprawdzą się zarówno w przypadku wody jak i gazy. Ponadto wykorzystanie miedzi pozwala na wykorzystanie tych rur nie tylko do ogrzewania, ale także w chłodnictwie. Ponadto, rury miedziane zostały wykonane spełniając wymogi europejskie, a występowanie trzech stanów materiału pozwala na lepsze dobrania materiału do potrzeb.
Kategoria:

Zajmujemy się tylko i wyłącznie wytwarzaniem zdjęć nagrobkowych na porcelanie. Zamawiający może wybrać zdjęcie jednobarwne w czerni lub w brązie lub w pełnym kolorze. Z dodatków może zamówić nałożenie paska ozdobnego złotego lub platynowego, komputerową zmianę ubrania na wizytowe. Zamówione zdjęcie można odebrać osobiście lub dostarczymy je poprzez Pocztę Polską przesyłką pobraniową. Ceny, jak na rynek polski są umiarkowane, okres wykonania usługi nie przekracza 10 dni roboczych
Kategoria:

Kancelaria Patentowa BIPAT s.c. prowadzona jest w Warszawie przez rzeczników patentowych Wiesława Bieniaka i Włodzimierza Różyckiego. Od początku powstania, w 1990 r., kancelaria reprezentuje zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientów, bezpośrednio przed wieloma jednostkami, m. in. przed Urzędem Patentowym RP, przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO)czy przed Biurem Międzynarodowym Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Prowadzimy szereg spraw z zakresu nowych technologii, wynalazków i nowych substancji, udzielając praw wyłącznych w kraju i za granicą. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl