Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020


 
Opis Udaj się na odwyk alkoholowy i zmierz się z problemem uzależnienia! Insieme to prywatny ośrodek leczenie uzależnień poprzez terapię i holistyczne podejście do problemu uzależnienia. Wejdź na stronę www jaką prowadzi ta prywatna placówka lecznicza i poznaj korzyści z uczestnictwa w odwyku - odwyk alkoholowy i odwyk narkotykowy Warszawa, woj. mazowieckie.

 

Słowa kluczowe ośrodek leczenia uzależnień Warszawa   ośrodek uzależnień Warszawa   odwyk alkoholowy Warszawa   odwyk Warszawa
Url http://www.osrodek-insieme.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Apr 8, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Psychika współczesnego człowieka narażona jest na wiele trudności i problemów, z którymi często nie możemy sobie samodzielnie poradzić. Tym samym czasami, w skrajnych sytuacjach potrzebujemy pomocy fachowcy i profesjonalisty. Warto, więc udać się do osoby, która ma doświadczenie w dziedzinie psychoterapii i psychologii, ponieważ tylko ona jest nam wstanie pomóc. Mówiąc o fachowym psychoterapeucie na terenie Katowic z całą pewnością mamy na myśli Karolinę Matlak, która to już od kilku lat prowadzi profesjonalną klinikę. Z całą pewnością znajdziemy tutaj zawsze adekwatną poradę, która pomoże nam rozwiązać wszystkie nasze problemy.
Kategoria:

Zdrowie to nie tylko nasz stan fizyczny,ale także psychiczny. Często to właśnie na ból psychiczny jesteśmy bardziej podatni i nie potrafimy radzić sobie z własnymi problemami. Nie ma jednak takich problemów,z którymi nie można się uporać. Jeżeli z jakichś przyczyn nie chcesz, lub nie możesz, porozmawiać na jakiś temat z kimś bliskich, czy to przyjacielem czy rodziną,masz jeszcze do dyspozycji pomoc psychologa. Psycholog to człowiek, któremu możemy w stu procentach bezpiecznie powierzyć wszystkie nasze najskrytsze pragnienia oraz żale, gdyż oprócz dyskrecji moralnej, obowiązuje go jeszcze ta, wynikająca z kodeksu lekarskiego. Poradnia Psychologiczna-Psychiatryczna Magdalena Senderowska Wrocław to poradnia, której celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. Specjaliści tam pracujący oferują pomoc m.in. w takich obszarach jak: stres, depresja,nieśmiałość czy natręctwa. Miła i kompetentna kadra psychoterapeutów pomogła już rzeszy Klientów. W standardzie niezmiernie niskie ceny.
Kategoria:

Zapraszam osoby, które chcą w sposób szybki i skuteczny znaleźć rozwiązanie dla sytuacji, w której się znalazły. Pracuję głównie metodą Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu BSFT. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Jestem również certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Zapraszam na moją stronę internetową www.dobry-psycholog-lodz.pl
Kategoria:

Kiedy boli Cię ząb idziesz do dentysty. Kiedy boli Cię głowa, martwisz się o siebie i szukasz przyczyn tego bólu, próbujesz różnych rozwiązań dla siebie, żeby uśmierzyć ból i żeby powracał jak najrzadziej. A co robisz kiedy czujesz ból emocjonalny ? Jeśli Nic, zachęcamy Cię żebyś to zmienił i zajął się swoim zdrowiem psychicznym, tak jak to robisz z fizycznym. Oferujemy Ci psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, konsultacje psychologiczne. Pracujemy z osobami od 14 roku życia, z parami i małżeństwami, rodzicami.
Kategoria:

Tworzymy zespół specjalistów w zakresie psychologii i psychoterapii. Na naszej stronie szczegółowo prezentujemy opis kwalifikacji terapeutów oraz informacje komu i w jaki sposób pomagamy. Dowiesz się także co to jest gestalt i jakie korzyści można uzyskać wykorzystując tą metodę terapii. Zapraszamy do spotkań w gabinetach znajdujących się w Krakowie i Rzeszowie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl