Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924


 
Opis Szukacie sprawiedliwości w walce o odszkodowania powypadkowe? Chcecie uzyskać należne zadośćuczynienie? Firma Auxilla to jeden z najlepszych do takich działań partnerów na rynku, który będzie Was wspierał na drodze uzyskania należnych Wam pieniędzy. Jako profesjonaliści wspieramy osoby poszkodowane naszą wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki którym dla swoich Klientów uzyskujemy o wiele większe kwoty, niż początkowo przekazał ubezpieczyciel. Odszkodowania komunikacyjne, zadośćuczynienie za obrażenia ciała, wypadki w rolnictwie - to tylko niektóre z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Słowa kluczowe odszkodowania powypadkowe   odszkodowania komunikacyjne
Url http://auxilia.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biznes Ekonomia
Data wpisu Mar 25, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Adwokaci Sergiusza Pospiech i Piotr Kowalski oraz Witold Pospiech w swych kancelariach świadczą pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Kancelarie adwokackie, mieszczące się w Myszkowie, prowadzą sprawy klientów z samego Myszkowa i bliższych i dalszych okolic tej miejscowości. W zakres świadczonych przez nas usług pomocy prawnej wchodzą indywidualne konsultacje z klientem, reprezentowanie interesów Petentów przed sądami, urzędami i instytucjami. Przygotowujemy pisma procesowe, projekty umów, pozwy oraz opinie prawne. Doradzamy klientom w sprawach z prawa karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego oraz handlowego, a także egzekucyjnego i łowieckiego. przedsiębiorstwom proponujemy pomoc i doradztwo przy tworzeniu dokumentacji, doradzamy w kwestiach podatkowych. Reprezentujemy Kontrahentów także w postępowaniu administracyjnym oraz sądowym. Przyjmujemy pojedyncze zadania lub proponujemy trwałą współpracę. Więcej na naszej witrynie.
Kategoria:

Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp. Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
Kategoria:

Pozew rozwodowy, rozwód - Jest to zdarzenie prawne mające na celu rozwiązanie przez sąd ważnego związku małżeńskiego na żądanie jednego lub obojga małżonków. Nasza kancelaria udzieli państwu pomocy w postępowaniu rozwodowym. Zapraszamy - db-kancelaria Wrocław
Kategoria:

Zajmujemy się w naszej firmie od samego początku naszej działalności realizowaniem usług związanych z odzyskiwaniem odszkodowań. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie realizowania usług oraz dużą skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy! Skontaktuj się z nami już teraz !
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Justyna Lubińska z Płocka. W obszar usług wykonywanych przez Kancelarię wchodzi: udzielanie porad, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pozwów, apelacji, wniosków, tworzenie i analiza umów. Dodatkowo reprezentujemy klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych. Pomagamy w kwestii windykacji należności. Nowo powstającym podmiotom gospodarczym w rejestrowaniu działalności. Obsługujemy również klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl