Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24603
415
32
65945


 
Opis Uzależnienie od alkoholu może zniszczyć nie tylko zdrowie, ale i życie chorej osoby. Odbiera nam pracę, poczucie godności i często także rodzinę. Nie dopuść do tego! Zacznij walczyć już dziś! Wiemy, że to bardzo trudne, ale nie będziesz w tym sam! Pomożemy! Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Posiadamy ośrodek w Poznaniu i nad morzem. Pracują u nas najlepsi specjaliści. Jesteśmy dyskretni!

 

Słowa kluczowe terapia uzależnień poznań   terapeuta uzależnień poznań   wszywka alkoholowa poznań   esperal poznań
Url http://odoklinika.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jan 14, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Fundacja Pomocy Rodzinie Gwiazdeczka w Warszawie to biegłe wsparcie dla rodzin, które wychowują niepełnosprawne dzieci. Zapraszamy rodziców dzieci z Autyzmem, Aspergerem, zespołem Downa, niepełnosprawnością ruchową czy z ADHD. Gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc, wsparcie i zrozumienia, a dzieciom szereg atrakcji i zabaw. Organizujemy także różnego rodzaju imprezy, wycieczki, zabawy i teatrzyki, dbając o ich uśmiech i radość. Mottem naszej działalności jest to, aby Wasze Dziecko zasługiwało na uśmiech! Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:

BlueShadow to linia odzieży, jaka jest poświęcona dla kobiet. Staramy się wyjść naprzeciw ich czekaniom i kreujemy kolekcje, jakie pasują dla wszelkiej luksusowej kobiety, jaka potrzebuje wyjątkowo się ubrać. Co więcej na naszej stronie internetowej wyszukasz w największym stopniu interesujące ceny naszych kolekcji, jakie również są dostępne w sklepach na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez gabinet psychologiczny Danuty Poczopko. mieści się on w Wodzisławiu oraz zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy doświadczonego, dyskretnego psychoterapeuty. W gabinecie stosuje się zespolone elementy terapii Gestalt i Rogersowskiej, jakie pomogą odkryć i zamknąd figury z przeszłości, które nie pozwalają normalnie żyć. Czasem zdarza się tak, że z jakichś powodów, najczęściej trudnych przeżyd, tracimy kontrolę nad własnym życiem. Nie zawsze umiemy poradzid sobie z problemem sami, a często na przykład utrata bliskiej osoby definitywnie paraliżuje nasze życie na długi czas. Dzięki terapii psychologicznej, można skutecznie przepracować oraz zamknąć traumatyczny okres oraz rozpocząć nowy, w jakim to Ty będziesz decydować o kształcie Twojego życia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową po bliższe informacje.
Kategoria:

Najwyższą jakość usług edukacyjnych w zakresie szkoleń z medycyny estetycznej i kosmetologii oferuje Ośrodek Szkolenia Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej w Krakowie. Zapraszamy lekarzy, kosmetologów i kosmetyczki pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie najpopularniejszych zabiegów anti-aging. Szkolenia (teoria i praktyka) prowadzone są przez profesjonalistów, a wysokie standardy i profesjonalizm świadczonych usług potwierdza Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:

Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej od 1993 roku proponuje pacjentom z Wrocławia usługi lekarskie w aspekcie uzdrawiania zwyrodnień skórnych oraz żylaków. W Gabinecie doktora Piotra Kreffta przeprowadzane są konsultacje z obszaru chirurgii ogólnej i naczyniowej, badamy przepływy metodą duplex kolor Doppler, tętnic bądź żylaki, wykonujemy operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za wsparciem fal radiowych, wykonujemy teleangiektazję, operujemy żylaki odbytu i przepukliny i wykonujemy inne zabiegi chirurgiczne. Pacjentów przyjmujemy od poniedziałku do piątku. Więcej na temat naszych usług na witrynie WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl