Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690

Ochrona katodowa - Koreko


 
Opis Firma Koreko dostarcza usługi powiązane z oceną zagrożenia korozyjnego, montażem i rozruchem,serwisem i nadzorem eksploatacyjnym, jak również również schematami i montażem instalacji ochrony elektrycznej. Podziemne zakopywanie zbiorników gazu LPG, magazynowych paliw płynnych, stalowych rurociągów dla wszystkich mediów, , a dodatkowo konstrukcji hydrotechnicznych i oczyszczalni ścieków. Natomiast to nie wszystkie możliwości jakie Koreko proponuje odbiorcom, zabezpieczenia podziemnych konstrukcji stalowych, kompleksowa ochrona katodowa, , a dodatkowo ochrona elektrochemiczna.

 

Słowa kluczowe Ochrona katodowa
Url http://koreko.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu Sep 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Elektryczne
Niektórzy pewnie zastanawiają się po co robione są pomiary elektryczne? Otóż poprzez ich wykonanie uzyskujemy informacje o stanie technicznym badanych urządzeń. Dobry stan techniczny dopiero zamontowanych czy eksploatowanych urządzeń jest gwarancją ich bezawaryjnej pracy, czyli bezpieczeństwa. Najlepszą i godną zaufania firmą w tym zakresie jest na pewno Sułkowski. Dzięki kwalifikacjom, doświadczeniu i zaangażowaniu firma Sułkowski wykonuje precyzyjne pomiary instalacji elektrycznych i natężenia oświetlenia od 2010 roku. Jesteśmy pewni że nawiżana współpraca z firmą Sułkowski będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Kontakt : 605 103 375 bhp-sulkowski@o2.pl
Kategoria:

RENEX EEC to jedyne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowowschodniej.
Do dyspozycji kursantów przeznaczono nowoczesny budynek. Sale wykładowe i pracownie wyposażono w profesjonalne systemy do produkcji i napraw pakietów elektronicznych oraz urządzenia do inspekcji i kontroli. Oprócz szkoleń IPC, RENEX EEC oferuje wiele innych szkoleń realizowanych w oparciu o standardy IPC (m.in. lutowanie ręczne w technologii mieszanej - PTH i SMT).
Kategoria:

Strona prezentuje ofertę firmy Solitech. Firma oferuje usługi kontraktowej produkcji elektroniki. W szczególności kompletacje elementów do montażu, montaż smd, tht, testy funkcjonalne, płytki drukowane (sztywne oraz giętkie wykonane w dowolnej technologii), szablony do pasty oraz inne pochodne usługi, takie jak np. frezowanie obudów.
Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego!
Kategoria:

Profesjonalni elektrycy w swojej ofercie mają między innymi pomiary elektryczne, a dokładnie wykonywanie takowych pomiarów na wybranej przez klienta instalacji. Dlaczego warto zlecić tego rodzaju pomiary specjalistom? Otóż pomiary elektryczne, a dokładnie ich wiarygodność zależą od odpowiednich kwalifikacji, posiadanej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej oraz posiadania odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Wszystkie te elementy czy cech są charakterystyczne dla profesjonalnego elektryka. Co mogą obejmować takowe pomiary? Otóż w zależności od potrzeb mogą to być pomiary wybranego parametru na wybranym elemencie instalacji jak i kompleksowe pomiary związane z charakterystyką całej dostępnej instalacji elektrycznej.
Kategoria:

Dc Perfect Card Poznań - specjalizacja to karty plastikowe: access, bankowe, chipowe, elektroniczne, laminowane, magnetyczne, kredytowe, identyfikatory, karty telefoniczne. Zapraszamy po karty plastikowe. Także rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl