Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Ochrona katodowa - Koreko


 
Opis Firma Koreko dostarcza usługi powiązane z oceną zagrożenia korozyjnego, montażem i rozruchem,serwisem i nadzorem eksploatacyjnym, jak również również schematami i montażem instalacji ochrony elektrycznej. Podziemne zakopywanie zbiorników gazu LPG, magazynowych paliw płynnych, stalowych rurociągów dla wszystkich mediów, , a dodatkowo konstrukcji hydrotechnicznych i oczyszczalni ścieków. Natomiast to nie wszystkie możliwości jakie Koreko proponuje odbiorcom, zabezpieczenia podziemnych konstrukcji stalowych, kompleksowa ochrona katodowa, , a dodatkowo ochrona elektrochemiczna.

 

Słowa kluczowe Ochrona katodowa
Url http://koreko.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu Sep 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Elektryczne
MIERNICTWO.com.pl - portal branży mierniczej zawierający giełdą ofert kupna oraz sprzedaży, darmowy katalog firm branży mierniczej, obszerne forum. Możliwość wysłania masowo zapytania do wielu firm wąskobranżowych.
Aktualności oraz artykuły związane z miernictwem.
Kategoria:

Badel Electronics to firma zajmująca się produkcją transformatorów toroidalnych opartych na konstrukcjach niemieckich i w głównej mierze oferowanych na rynki zagraniczne. Biznes oferuje transformatory o mocy 50-:-3,5kVA, jednakże możliwe do utworzenia są też zapotrzebowania nietypowe pod kątem mocy. Wykonanie transformatorów może być w wersji z zabezpieczeniem termicznym jednorazowym albo powtarzalnym.
Kategoria:

Sklep elektroniczny Eltronix oferuje - przełączniki, zasilacze impulsowe, kity avt, przetwornice, akumulatory, lutownice gazowe oraz stacje lutownicze. W ofercie sklepu także miernik, przedłużacz sieciowy, dioda led i żarówka led
Kategoria:

Biuro Handlowo-Usługowe GRAP Jarosław Raulinajtys powstało w Lesznie 1992 roku jako jednoosobowa firma handlowa. Firma rozpoczęła działalność handlową w branży elektrycznej, specjalizując się w dystrybucji źródeł światła, głównie baterii firmy GP i żarówek w marce POLAM PILA.
W związku z wejściem na polski rynek firmy PHILIPS LIGHTING, GRAP ukierunkował się na ścisłą współpracę z tą firmą w zakresie sprzedaży hurtowej baterii i źródeł światła w marce PHILIPS i PILA.
Systematyczna praca, zarządzanie i strategia inwestowania, w ciągu 14 lat, zaowocowała rozwojem i rozbudową Firmy.
Obecnie Firma zajmuje się hurtową dystrybucją całej gamy artykułów elektrycznych od źródeł światła począwszy poprzez osprzęt elektryczny, automatykę, przewody i kable.
Kategoria:

Arkomp oferuje urządzenia fiskalne w cenach producentów: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kolektory danych, wagi sklepowe, czytniki kodów, drukarki kodów kreskowych, metkownice, programy do sprzedaży, Subiekt. Zapewniamy serwis. Zapraszamy po kasy, wagi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl