Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859

Ochrona katodowa - Koreko


 
Opis Firma Koreko dostarcza usługi powiązane z oceną zagrożenia korozyjnego, montażem i rozruchem,serwisem i nadzorem eksploatacyjnym, jak również również schematami i montażem instalacji ochrony elektrycznej. Podziemne zakopywanie zbiorników gazu LPG, magazynowych paliw płynnych, stalowych rurociągów dla wszystkich mediów, , a dodatkowo konstrukcji hydrotechnicznych i oczyszczalni ścieków. Natomiast to nie wszystkie możliwości jakie Koreko proponuje odbiorcom, zabezpieczenia podziemnych konstrukcji stalowych, kompleksowa ochrona katodowa, , a dodatkowo ochrona elektrochemiczna.

 

Słowa kluczowe Ochrona katodowa
Url http://koreko.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu Sep 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Elektryczne
Elektroinstalatorzy.pl to witryna internetowa należąca do firmy, która skupia w swoich szeregach najlepszych elektroinstalatorów z całej stolicy. Przedsiębiorstwo posiada piętnastoletnie doświadczenie, klienci mogą liczyć więc na profesjonalną obsługę w ramach świadczonych usług. Przedsiębiorstwo w swojej pracy stosuje nowoczesne materiały jak i używa najlepszej jakości kabli. Interesanci mogą liczyć na terminowe wykonanie pracy jak i na atrakcyjne ceny, firma oprócz tego udziela gwarancji na wszystkie przeprowadzane przez nią usługi. Zatrudnieni w firmie robotnicy mają odpowiednie kwalifikacje, jakie potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.
Kategoria:

W ofercie firmy Tespol Sp. z o.o. znaleźć można akcesoria firmy Fluke, jednej z wiodących w branży cyfrowych urządzeń mierniczych czy analitycznych takich jak multimetry cyfrowe, analizatory mocy i wiele innych. Dzięki doskonałym mikroprocesorom doskonale sprawdzają się podczas pomiarów różnych wielkości fizycznych.
Kategoria:

Spycenter - posiada w ofeercie nowoczesne i czułe podsłuchy oraz inny sprzęt detektywistyczny praktycznie dla każdego użytkownika. Firma z Łodzi oferuje w korzystnej cenie akcesoria detektywistyczne i podsłuchy GSM - sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz poprzez sklep internetowy. Kliknij w link do strony i skorzystaj z oferty na mikrofon kierunkowy, mikrokamery, spyphone, podsłuch gsm oraz polecane wykrywacze podsłuchów. Wszystkich chętnych zapraszamy na zakupy po sprzęt detektywistyczny i podsłuchy gsm.
Kategoria:

Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych. Rozbudowane systemy ewidencji czasu pracy jak również nowe elementy systemu kontroli dostępu pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów.
Kategoria:

Pro Futuro to zespół specjalistów, projektujących i budujących nowoczesne, ekonomiczne i wydajne elektrownie wiatrowe najwyższej klasy w oparciu o turbiny wiatrowe nowej generacji. Zapewniamy bardzo kompleksowy zakres usług – począwszy od doradztwa, przez pomoc przy wyborze terenu pod inwestycję, zaprojektowanie kompleksu, aż po jego budowę. Wykonujemy również prace takie, jak naprawa/ serwis elektrowni wiatrowych, zawsze dbając o pełne zadowolenie Klienta. Na rynku obecni jesteśmy od 2005 roku, nieustannie ciesząc się zaufaniem kontrahentów. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl