Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
4
64773

Ochrona katodowa - Koreko


 
Opis Firma Koreko dostarcza usługi powiązane z oceną zagrożenia korozyjnego, montażem i rozruchem,serwisem i nadzorem eksploatacyjnym, jak również również schematami i montażem instalacji ochrony elektrycznej. Podziemne zakopywanie zbiorników gazu LPG, magazynowych paliw płynnych, stalowych rurociągów dla wszystkich mediów, , a dodatkowo konstrukcji hydrotechnicznych i oczyszczalni ścieków. Natomiast to nie wszystkie możliwości jakie Koreko proponuje odbiorcom, zabezpieczenia podziemnych konstrukcji stalowych, kompleksowa ochrona katodowa, , a dodatkowo ochrona elektrochemiczna.

 

Słowa kluczowe Ochrona katodowa
Url http://koreko.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu Sep 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Elektryczne
Sklep internetowy majacy w sprzedazy wszelkiego typu analizatory, takie jak analizatory jakości energii, analizatory spalin i systemów chłodniczych. W naszym sklepie kupisz analizator jakości energii, napięcia, analizator natężenia, spalin oraz systemów chłodniczych. Zapraszamy do odwiedzin.
Kategoria:

W naszej firmie zapewniamy najwyższej jakości usługi związane z dostarczaniem energii elektrycznej zarówno dla klientów indywidualnych jak też firm. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi stabilnego oraz bezpiecznego dostarczania prądu na korzystnych warunkach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do współpracy! Oferujemy ciekawe rozwiązania.
Kategoria:

Gniazdka i Wyłączniki, eKopel artykuły elektryczne. Sklep internetowy sprzedający osprzęt mieszkaniowy renomowanych producentów, rozdzielnice, oprawy, gniazda, bezpieczniki, dzwonki, automatykę modułową. Duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Polecamy następujące marki produktów: Cariva, Suno, Valena, Sistena Life, Berker Moduł i Kwadrat, Vena, Impresja, Gazela, Basic, Classic, Bryza, Cedar.
Kategoria:

ELEKTRYK SERWIS S.C. z Katowic proponuje swoim klientom kompleksowe usługi z obszaru elektro-energetycznego. Istnieje na rynku od 1996 roku dzięki czemu posiada obecnie ogromne doświadczenie i rozległe umiejętności, które skutecznie przekłada na profesjonalną i rzetelną obsługę. Zastosowanie najnowocześniejszych technik oraz specjalistycznych narzędzi od uznanych producentów krajowych i zagranicznych umożliwiły firmie oferowanie najwyższej jakości usług w niezwykle atrakcyjnych cenach. W propozycji znajdują się m.in. prace kontrolno-pomiarowe, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, usługi utrzymania ruchu elektrycznego zakładów przemysłowych w systemie 24h, a także całodobowe dyżury awaryjne dla Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni. Firma prowadzi współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmowymi na terenie Katowic i Siemianowic Śląskich. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przedsiębiorstwa Codax. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie i od 1991 roku oferuje swoje usługi. Oferujemy bardzo estetyczne, dyskretne, po złożeniu niemal niewidoczne, samoskładające ekrany projekcyjne. Odcień obudowy dobierany jest indywidualnie do koloru ścian świątyni. Gwarantujemy całościowy montaż systemów multimedialnych z bazą 1000 pieśni i modlitw. Możliwy jest także montaż tradycyjnego rzutnika slajdów wraz z dodatkowymi akcesoriami. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając optymalne rozwiązania. Proponujemy także konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl