Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952


 
Opis Firma ConMatec.pl od momentu powstania jest innowacyjnym usługodawcą w szerokim obszarze obróbki skrawaniem. Wyróżniamy się w obróbce elementów stalowych i aluminiowych dla różnych gałęzi przemysłu. Najwyższe wymagania spełniamy dzięki zastosowaniu technologii CNC oraz rozwiązań z obszaru automatyzacji produkcji oraz procesów obróbki skrawaniem. Ciągłe inwestycje we własny park maszynowy oraz w wysoko precyzyjne obrabiarki umożliwiają kompletną obróbkę metali od prostych form aż po elementy maszyn niezwykle skomplikowane, o najwyższej klasie dokładności. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe obróbka metali   obróbka skrawaniem   toczenie   frezowanie   szlifowanie
Url http://https://www.conmatec.pl
Kategorie Firmy wg branż > Obróbka skrawawniem
Produkcja Przemysł > Automatyka
Data wpisu Jan 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Obróbka skrawawniem
Abaart - chcieli byśmy zainteresować Państwa naszą ofertą na wszywki odzieżowe, metki, etykiety kartonowe. Jesteśmy producentem od 2007 roku od tamtego czasu staramy się zaspokoić potrzemy naszych klientów pod względem jakości, terminu produkcji. Od 2009 roku jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów eksploatacyjnych do druku termo transferowego i dzięki temu posiadamy najniższe ceny na rynku. W swojej ofercie posiadamy również: satyna do druku, satyna niestrzępiąca, nylon, poliester, kalki ttr. Obecnie zaopatrujemy wiele znanych marek z przemysłu tekstylnego, obuwniczego, chemicznego i wiele innych. Przyjmujemy zasadę : szukasz ofert po konkurencji ! napisz do nas i przedstaw nam warunki naszego konkurenta a na pewno zrobimy taniej. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
ABAART
ul. Słoneczna 12
91-491 Łódź

www.abaart.pl
www.wszywki-odziezowe.pl
www.wszywki-metki.blogspot.com
abaart@abaart.pl

tel/fax. 42 659-45-55

Projekty: 509-127-677
Wyceny: 509-619-005
Materiały Eksploatacyjne:
504-184-750
e-mail: abaart@abaart.pl
Gadu Gadu: 6414233

tel. Polska +48 42 659-45-55
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu „Artykuły Techniczne”. Bogata oferta narzędzi skrawających i pomiarowych zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W sprzedaży aktualnie posiadamy narzędzia wiodących marek, m.in.: frezy, głowice frezarskie, wiertła, noże tokarskie, rozwiertaki, gwintowniki, narzynki, płytki wieloostrzowe, suwmiarki i wiele innych narzędzi ślusarskich. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również szybką wysyłkę zamówionego towaru
Kategoria:

W zakładzie produkcyjnym WITZENMANN Polska Sp. z o.o. odbywa się skuteczna budowa maszyn i wytwarzanie narzędzi dla kompleksowych rozwiązań w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Korzystając z zasobnego doświadczenia światowej Grupy WITZENMANN, proponujemy Państwu doskonałe jakościowo elastyczne węże metalowe i kompensatory, a także mieszki metalowe lub mocowania rurociągów. Rozporządzamy także świetnie wyekwipowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu nasi Kontrahenci zyskują pełne przekonanie, że dostarczane przez nas artykuły okażą się przydatne i równocześnie bezawaryjne nawet w najwyższym stopniu trudnych warunkach. Inspirujemy do zapoznania się z pełną ofertą firmy WITZENMANN poprzez stronę internetową.
Kategoria:

KMB STEEL PRODUCT jest całkowicie polską firmą projektowo - handlowo - usługową, oferującą elementy ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. W naszej ofercie znajdują sie następując wyroby: kotwy, kratki wentylacyjne, obejmy na rury, osłony na rury, panele sufitowe, połączenia kołnierzowe, posadzki, narożniki, numery budynków, odbojniki, poręcze, balustrady, okapy, podesty, półki, regały, wózki, kanały, wpusty, odwodnienia liniowe, punktowe, włazy-czyszczaki oraz urządzenia dla przemysłu spożywczego.Adres strony: www.kmb-steelproduct.eu
Kategoria:

Firma ConMatec.pl od momentu powstania jest innowacyjnym usługodawcą w szerokim obszarze obróbki skrawaniem. Wyróżniamy się w obróbce elementów stalowych i aluminiowych dla różnych gałęzi przemysłu. Najwyższe wymagania spełniamy dzięki zastosowaniu technologii CNC oraz rozwiązań z obszaru automatyzacji produkcji oraz procesów obróbki skrawaniem. Ciągłe inwestycje we własny park maszynowy oraz w wysoko precyzyjne obrabiarki umożliwiają kompletną obróbkę metali od prostych form aż po elementy maszyn niezwykle skomplikowane, o najwyższej klasie dokładności. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl