Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
8
65016

OBOL organizacja pogrzebu


 
Opis Mamy przyjemność opisać Państwu Zakład Usług Pogrzebowych Obol. Siedziba naszego zakładu zlokalizowana jest w Sopocie, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców Trójmiasta. Zajmujemy się organizacją pogrzebów. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Pomagamy w załatwieniu formalności w ZUS oraz USC. Posiadamy szeroki wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców, odzieży żałobnej i utensyliów pogrzebowych. Publikujemy nekrologi w prasie oraz drukujemy klepsydry. Gwarantujemy transport na obszarze kraju oraz poza granicami. W swoim zakładzie organizujemy ceremonie we wszystkich obrzędach religijnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Zakład pogrzebowy   Organizacja pogrzebów   pogrzeby   organizacja pogrzebu   Usługi pogrzebowe   obsługa uroczystości pogrzebowych   Kompleksowa organizacja pogrzebu
Url http://pogrzeby-trojmiasto.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Sep 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo TEDAN, którego siedziba znajduje się w Warszawie, oferuje klientom dużą różnorodność świadczeń powiązanych z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest najlepszym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych świadczeń. Dzięki zastosowaniu najnowszych sprzętów oraz środków, możemy spełnić wszystkie europejskie normy. Bardzo szybko realizujemy powierzone przez kontrahentów czynności. Zapewniamy wysoką efektywność wszystkich realizowanych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do kooperacji z naszą firmą.
Kategoria:

Doskonale znamy prawo i wszystkie regulacje legislacyjne, jakie dotyczą notariatu. Wykorzystujemy najnowsze metody bazujące na układach informatycznych, dzięki czemu możemy się pochwalić bardzo dużą skutecznością w przygotowywaniu wszelkiego typu dokumentów. Mariusz Bukowski Notariusz Kancelaria notarialna to dobry adres dla każdego, kto poszukuje fachowej pomocy i bezpieczeństwa. Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję i poufność. Rzetelna kancelaria prowadzona przez doświadczonego notariusza, która dzięki wieloletniej obecności na rynku, zdobyła duże kwalifikacje i zaufanie wielu Klientów zaprasza na swoją stronę internetową:
Kategoria:

Oferta, którą chcemy Ci zaprezentować, skierowana jest do osób szukających tanich i sprawdzonych połączeń międzynarodowych. Dobrze wiemy, że coraz więcej osób podróżuje po całym świecie i tym, którzy są zainteresowani wyjazdami do Niemiec, Danii czy Holandii, postanowiliśmy ułatwić zadanie. Praktycznie każdego dnia dodajemy do oferty nowe połączenia, a współpracę podejmujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Na nasze wsparcie mogą liczyć na przykład osoby poszukujące busów do Wiednia. Mamy doświadczenie w wyszukiwaniu takich ofert, jesteśmy specjalistami, którzy zwracają uwagę na każdy szczegół i liczy się dla nas nie tylko niska cena, ale także przyjazne warunki i bezpieczeństwo. Każdą ofertę dokładnie sprawdzamy i rekomendujemy tylko te godne zainteresowania. Za naszym pośrednictwem można nie tylko znaleźć i porównać połączenia, ale można także kupić na nie bilety. Skorzystaj z tej wygodnej opcji i rezerwuj bez wychodzenia z domu miejsce na dowolny przejazd. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kategoria:

Szukają Państwo dobrego i niedrogiego zegarmistrza? Zapraszamy do odwiedzenie zakładu Dariusza Jurkowskiego, który mieści się w Wołominie. Specjalizujemy się w usuwaniu usterek w przeróżnych typach zegarów kwarcowych oraz mechanicznych, zarówno naręcznych, jak i większych stojących oraz ściennych i innych. W naszej pracowni prócz napraw przeprowadzamy renowację starych i zniszczonych zegarów, odnawiamy tarcze bądź skrzynie. Tanio i szybko wymieniamy baterie w przeróżnych modelach zegarków elektronicznych i innych urządzeniach, takich jak wagi i aparaty słuchowe, a nawet glukometry. Można tu również kupić zegarki i przeróżne akcesoria, w tym szkiełka do zegarków firmowych czy też zwykłych, baterie, bransoletki, paski i inne. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów na terenie Wołomina. Konkrety na stronie.
Kategoria:

Firma KAHI-POLSKA oferuje kontrahentom dużą różnorodność artykułów z zakresu łańcuchów przegubowych a także kół łańcuchowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku. Zapewniamy naszym kontrahentom dostarczenie produktów na czas. Proponujemy wysokiej klasy produkty, które charakteryzuje duża odporność. Zapewniamy fachowy serwis. Proponujemy atrakcyjne ceny wszystkich oferowanych produktów. Elastycznie podchodzimy do oczekiwań przedstawionych przez naszych klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl