Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848

Nurkowanie- X-Dive Centrum Nurkowe Poznań


 
Opis Centrum Nurkowe X-Dive Poznań.Kursy nurkowania,wyjazdy,sklep nurkowy,serwis sprzętu nurkowego, sala klubowa. Największe i najnowocześniejsze centrum nurkowe w Polsce.Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne
przygotowanie do nurkowania prowadząc szkolenia w systemach Padi oraz SSI. Prowadzimy autoryzowany serwis oraz
wypoźyczalnie sprzętu nurkowego dla certyfikowanych nurków.Organizujemy wyprawy nurkowe oraz szkolenia przez cały rok.

 

Słowa kluczowe kursy   nurkowanie   poznań   centrum   szkolenie   x-dive   padi   ssi   efr   nauka   sklep   wyjazdy   turystyka   sklep   kurs nurkowy   nurkowania nurkowe
Url http://www.x-dive.eu
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Edukacja Nauka > Kursy
Sport Turystyka > Wakacje
Data wpisu Jan 4, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Kiedy zbliżają się wakacje, wielu z nas dostaje wtedy urlop lub po prostu ma trochę wolnego czasu, który chciałby spędzić z bliskimi czy rodziną. Planowanie dobrej wycieczki to klucz do dobrego wykorzystania tego czasu. Bardzo dobrą opcją, która nie tylko pozwoli wypocząć ale także dobrze się bawić, jest czarter jachtów na Mazurach. Na stronie mazurwind.pl możecie państwo dowiedzieć się więcej na temat rejsów żaglowych i na temat czarteru jachtów. Ten typ rozrywki do gwarancja dobrej zabawy dla każdego. Wejdź i sprawdź!
Kategoria:

Proponujemy odpoczynek nad jeziorem Garda, narty we Włoszech, Austrii i Szwajcarii (wyjazdy organizujemy przez cały sezon). Oferujemy także wypoczynek w Chorwacji, safari w Tanzanii i wejście na Kilimandżaro. Zajmujemy się organizowaniem imprez integracyjnych dla firm.
W naszej ofercie można znaleźć wyjazdy krajowe i zagraniczne. Od wyjazdów rekreacyjnych dla tych, którzy chcą spróbować aktywnego wypoczynku, po ekstremalne skoki spadochronowe.
Każdy wyjazd jest inny - nasze imprezy organizujemy w małych grupach, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i dopasowanie programu do oczekiwań każdego uczestnika.
Kategoria:

Propozycja, którą dla Państwa przygotowaliśmy to nie tylko jazda na nartach w Trentino. To coś znacznie więcej. Należy do tego jeszcze komfortowe zakwaterowanie i zadbanie o to, co goście będą jeść. Jeżeli chodzi o ostatni aspekt to można powiedzieć o tradycyjnych smakach w swojskiej atmosferze. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest według Was satysfakcjonujące?
Kategoria:

W ostatnich latach turyści odwiedzający kurorty górskie zachęcani są do spróbowania nowej formy aktywności jaką jest rafting. W Polsce nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można uprawiać tą dyscyplinę, lecz mimo tego rafting staje się coraz bardziej popularny. Uczestnicy raftingu pokonują górskie rzeki na specjalistycznych pontonach, oczywiście wyposażeni w kaski i kamizelki, a nad cała wyprawą czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Dzięki temu ten ekstremalny sport jest zupełnie bezpieczny, a spróbować go może każdy. Oczywiście dla amatorów wyznaczane są łatwiejsze technicznie trasy, gdzie rzeka płynie spokojnie i nie a wielu przeszkód do pokonania. Dla tych, którzy pragną większych emocji są trasy trudniejsze, na których już trzeba zmagać się z większym nurtem, falami, kamieniami i zwalonymi konarami drzew. W każdej odsłonie rafting jest jednak niesamowitym przeżyciem dostarczającym wielu emocji. Jest niezwykłą przygodą, a każdy kolejny spływ jest zupełnie inny i niesie za sobą inne wrażenia.
Kategoria:

Trudno będzie znaleźć inne miasto na świecie, które będzie bardziej kojarzyło się z luksusem i przepychem niż Dubaj. To wyjątkowe miasto zostało wybudowane od podstaw dla osób bardzo bogatych. Szejkowie dobrze sobie wszystko przemyśleli i udało im się stworzyć dokładnie to, co widzimy dzisiaj na filmach czy na zdjęciach. Każdy powinien wybrać się do Dubaju, bo tam znajdziemy to coś, czego inne kraje nigdy nam nie dadzą. Zjednoczone Emiraty Arabskie same w sobie są fascynujące, ale Dubaj przebija wszystkie inne miasta, które znajdziemy na całym świecie. Warto tam pojechać i zobaczyć te niesamowicie luksusowe hotele miedzy innymi jedyny na świecie hotel, który ma aż siedem gwiazdek oraz wiele innych atrakcji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl