Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
14
64917


 
Opis Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii, umożliwiających produkcję i rozlewanie żeli uv. Zapewniamy ich nie tylko trwałość i najwyższą jakość ale również estetyczne opakowanie z etykietą zawierającą logo Państwa firmy. Kompleksowe konfekcjonowanie, sprawia że zamawiając u nas wybrane kosmetyki dostarczymy gotowy produkty wykonany z w oparciu o najlepsze standardy produkcji.

 

Słowa kluczowe lakiery hybrydowe konfekcja   produkcja lakierów hybrydowych   zmywacz do paznokci
Url http://nticosmetics.com
Kategorie Produkcja Przemysł
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Data wpisu Jan 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENRGOPROJEKT-KATOWICE SA wciąż wdraża współczesne technologie, dzięki czemu jest nadzwyczaj konkurencyjne wśród przedsiębiorstw projektowo-inżynierskich. Choć ma już ugruntowaną kondycję w sektorze energetyki i jest niekwestionowanym liderem w zakresie świadczenia usług inżynierskich dla przygotowania oraz realizacji dużych bloków energetycznych, cały czas dba o rozkwit przedsiębiorstwa i jej kadry. Dzięki temu ciągle rozkręca także oferowaną ofertę usług projektowych, konsultingowych i realizacji inwestycji. Wciąż pracują również nad bezpieczeństwem i higieną pracy, to bowiem podstawy, na których ulepszana jest efektywność i skuteczność podejmowanych wykonywań. U podstaw sukcesów firmy spoczywa odpowiedzialność, zrozumienie i współpraca całego teamu, przeto też w tworzenie wdrożonej przez firmę Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania, włączony był cały skład. Zintegrowany System Zarządzania w ENERGOPROJEKCIE-KATOWICE SA jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008 oraz PN-N 18001:2004. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:

Serw - Mar Marek Kwidzyński to firma, jaka specjalizuje się w mechanice i budowie maszyn. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Będargowie. Projektujemy także maszyny linii technologicznych. Nasze przedsiębiorstwo proponuje także: frezowanie, toczenie, wytaczanie, cięcie, elektrodrążenie i gięcie. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, zatem zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Mamy odpowiednie certyfikaty oraz szkolenia czy kursy. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo CARDAN POLSKA specjalizuje się w produkcji wałów napędowych. Proponujemy produkty doskonałej klasy. Ponadto gwarantujemy kompleksowe usługi serwisowe. Potwierdzeniem wysokiej jakości artykułów są bardzo znani kontrahenci, którzy korzystają z naszych wyrobów. Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Szczegóły oferty każdy klient odnajdzie na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Firma Ewerest, której siedziba zlokalizowana jest w Mielcu, oferuje Państwu usługi powiązane z czyszczeniem za pomocą wysokiego ciśnienia. Obsługujemy przede wszystkim branżę przemysłową i budowniczą. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które umożliwia realizowanie wszystkich świadczeń z nieprzeciętną dokładnością. Proponujemy również czyszczenie na wysokości, przy użyciu specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego. Zapewniamy świetne rezultaty wszystkich wykonywanych prac. Wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych wymagań klientów.
Kategoria:

Firma rodzinna Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szarek z Jarosławia oferuje szeroki wybór wszelkiego typu wyrobów mięsnych. Długa aktywność na rynku pozwoliła firmie zdobyć niesamowite uznanie wśród klientów. Propozycja mieści przede wszystkim boczki, pasztety, kiełbasy, szynki, kiszki, polędwice, udźce, golonki, parówki czy dania obiadowe. Przedsiębiorstwo posiada swoją ubojnię wieprzowo-wołową i masarnię. Do produkcji mięs stosuje jedynie nowoczesne technologie i angażuje wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy dostarczają nabywcom wyroby najwyższej jakości i wytwarzane na bazie tradycyjnych receptur. Wszystkie mięsa charakteryzują się świeżością oraz niepowtarzalnym smakiem. Na przestrzeni lat firma zyskała szereg nagród oraz dyplomów, jakie poświadczają wysoki standard proponowanych usług. Szerzej na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl