Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
5
64966


 
Opis Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii, umożliwiających produkcję i rozlewanie żeli uv. Zapewniamy ich nie tylko trwałość i najwyższą jakość ale również estetyczne opakowanie z etykietą zawierającą logo Państwa firmy. Kompleksowe konfekcjonowanie, sprawia że zamawiając u nas wybrane kosmetyki dostarczymy gotowy produkty wykonany z w oparciu o najlepsze standardy produkcji.

 

Słowa kluczowe lakiery hybrydowe konfekcja   produkcja lakierów hybrydowych   zmywacz do paznokci
Url http://nticosmetics.com
Kategorie Produkcja Przemysł
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Data wpisu Jan 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Przez ponad dwadzieścia pięć lat działalności na polskim rynku Sakfol stał się jednym z liderów w branży produkcji opakowań foliowych. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi udało nam się nawiązać współpracę z wieloma uznanymi firmami i partnerami handlowymi na terenie całego kraju. Dla Sakfol priorytetem jest, aby nasza folia zawsze była najwyższej jakości.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa produkcyjnego APACK Sp. z o.o. zlokalizowanego w Obornikach, pod Poznaniem. Firma proponuje kompleksową obsługę logistyczną, świadcząc rozległe prace copackingowe. Duży zakres usług obejmuje również magazynowanie, transport oraz obsługę sklepów internetowych. Świadczone usługi obejmują szeroko pojmowany copacking produktów promocyjnych, ale i regularnych serii sprzedaży. Artykuły są poddawane pakowaniu, foliowaniu, etykietowaniu, banderolowaniu lub celofanowaniu, a następnie dystrybuowane bezpośrednio do sieci handlowych. Doradzamy dogodne rozwiązania w zakresie pakowania i promocji produktów m. in. standy reklamowe, miksy, komplety promocyjne, wklejanie próbek itp. Obsługujemy duże koncerny prowadzące dystrybucję na obszarze całego kraju, a także fachowo radzimy w projektowaniu opakowań. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Powstała w 1996 roku firma Orakel jest czołowym producentem oraz sprzedawcą gadżetów eventowych oraz reklamowych. Zróżnicowany asortyment obejmuje opaski na ręce, numery startowe, karty PCV, zawieszki i inne produkty mogące służyć jako identyfikatory na różnego typu imprezach. Dostępne są też różnokolorowe metalowe albo plastykowe żetony, smycze, patyczki fluoroscencyjne, vouchery drinkowe, bilety oraz karnety. Duże doświadczenie sprawia, że proponowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka jakość, atrakcyjne ceny i nowoczesne wzornictwo. Podejmujemy się różnych zamówień, proponujemy możliwość personalizacji wybranych artykułów i realizacji indywidualnych projektów naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalne porady kompetentnych pracowników. Więcej dokładnych informacji i cała oferta na stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Gwarant-Eko posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie ochrony powietrza atmosferycznego. Produkuje wszelkiego typu wkłady do urządzeń odpylających, takie jak: filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, worki filtracyjne, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe, włókniny polipropylenowe. Przedsiębiorstwo stawia sobie jako fundamentalny cel dalszy prężny rozkwit na rynku produkcji wszelkiego typu rękawów filtracyjnych, dążąc do tego aby powietrze wokół największych zakładów przemysłowych świadczyło o naszej wspólnej trosce o środowisko.
Kategoria:

Firma Deta Polska sp. z o.o. jest profesjonalnym dystrybutorem najróżniejszego typu narzędzi oraz maszyn. W firmowej ofercie mamy takiego rodzaju towary jak: maszyny stolarskie, wyrówniarki, peleciarki, brykieciarki, pilarki, obrabiarki do drewna, grubościówki, rębaki. Jeśli chcesz skorzystać z propozycji naszej mocno zachęcamy do współpracy. Więcej informacji na na temat naszejfirmy odszukać można na firmowej witrynie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl