Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859


 
Opis Jesteś zainteresowany wynajęciem taksówki? Szukasz doświadczonego kierowcy, który z uśmiechem na twarzy zawiezie Cię na lotnisko? Prezentujemy Ci usługi naszej firmy i mamy nadzieję, że staniemy na wysokości zadania. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, mamy niskie ceny i jesteśmy bardzo dyskretni. Jeśli chcesz jeździć nieoznakowaną taksówką, to wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Przyjedziemy po Ciebie eleganckim autem i zawieziemy tam, gdzie będziesz chciał.

 

Słowa kluczowe taksówka   taxi Nowy Sącz   miejska taxi   vip taxi
Url http://www.nowysacztaxi.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Producent Paletex, Leźno, woj. pomorskie. Oferujemy palety - produkcja i sprzedaż palet. Europalety, palety drewniane. W ofercie też używane palety euro i inne. Europalety, palety drewniane - skup sprzedaż recykling palet. Mamy konkurencyjne ceny na oferowane wysokiej jakości palety.
Kategoria:

Zajmujemy się skupem, transportem, utylizacją złomu elektronicznego.
Zezwolenia na transport i zbieranie odpadów wydał nam Starosta Chrznowski.

Naszym celem jest oczyszczenie miast z odpadów elektronicznych, które bardzo często zalegają również na Waszym strychu.

Skorzystaj z usług doświadczonej firmy w utylizacji elektroniki. Utylizacja elektroniki to nasza pasja.
Kategoria:

Poszukujesz firmy, jaka wynajmie Ci rusztowania? Doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo Jurgo s.c. od 2002 roku proponuje wynajem i montaż rusztowań fasadowych oraz sprzedaż używanych oraz nowych rusztowań fasadowych. Mamy rusztowania: Blitz, Jezdne, aluminiowe oraz systemy ochronne. Ceny wynajmu uzależnione są od wielkości rusztowania, ilości dzierżawionego sprzętu, przewidywanego okresu dzierżawy i przewozu. Uznaniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w odpowiednie rusztowania, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo TEDAN, którego siedziba znajduje się w Warszawie, oferuje klientom dużą różnorodność świadczeń powiązanych z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest najlepszym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych świadczeń. Dzięki zastosowaniu najnowszych sprzętów oraz środków, możemy spełnić wszystkie europejskie normy. Bardzo szybko realizujemy powierzone przez kontrahentów czynności. Zapewniamy wysoką efektywność wszystkich realizowanych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do kooperacji z naszą firmą.
Kategoria:

Jako producent pokryć dachowych oraz innych produktów z blachy, stosujemy rozwiązania, które sprawdzą się nawet przy długotrwałych niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Użycie odpowiednich technologii i wybór najlepszych powłok, zwiększa ich wytrzymałość na warunki zewnętrzne i sprawia, że po umiejętnym montażu można być pewnym, że nasz dach będzie spełniał nasze oczekiwania przez wiele lat.Oferta naszych partnerów nie ogranicza się jedynie do sprzedaży dachówek. Zapewniamy kompleksowe zadbanie o piękne poszycie dla Państwa dachu. Doradztwo, zakup, instalacja – na każdym z tych etapów służymy naszą wiedzą i możliwościami. Atrakcyjne oferty cenowe nie są wyjątkiem, jednak zawsze należy mieć pewność, że produkt rzeczywiście pochodzi z Nowej Zelandii. Tamtejsza Grupa Importerów Dachowych to profesjonaliści, którzy wprowadzają nowe standardy obsługi klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl