Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

NOWY HORYZONT nowy horyzont kobylanka


 
Opis Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance pod Stargardem Szczecińskim poleca 127 atrakcyjnych oraz tanich działek budowlanych. Ich atutem jest fenomenalna lokalizacja w pobliżu Szczecina (20 minut jazdy samochodem) oraz bliskie sąsiedztwo lasów i malowniczego jeziora Miedwie. Działki mają powierzchnię od 1000 do 1650 m2. Są uzbrojone w wodę, kanalizację, gaz i energię elektryczną. Drogi na osiedlu są utwardzone oraz oświetlone. W jego pobliżu położona jest m.in. szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, urząd gminy, biblioteka i inne instytucje. Więcej o osiedlu na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe działki kobylanka   działka kobylanka   działki morzyczyn   działka morzyczyn   działki budowlane kobylanka
Url http://www.dzialki-szczecin.com
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Agroman to deweloper, któremu zaufały tysiące rodzin, które w chwili obecnej cieszą się z komfortu mieszkaniowego. Stawiamy na jakość i wieloletnie doświadczenie zdobyte licznymi inwestycjami w okolicach Warszawy. Sprzedajemy mieszkania i domy w Pruszkowie, Brwinowie, Komorowie, Raszynie i innych miasteczkach zlokalizowanych w pobliżu stolicy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to dostępna we wszystkich punktach Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice) sieć agencji nieruchomości, baza ofert i klientów. Nasza specjalizacja: [url=http://www.ppn.net.pl]nieruchomości Trójmiasto[/url], Gdańsk, Gdynia, Sopot, mieszkania, domy, działki, sklepu, biura i inne typy nieruchomości. PPN to największa grupa trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego 1/3 to licencjonowani pośrednicy.
Kategoria:

Osiedle Korona jest inwestycją, która jest realizowana w północnej części Rzeszowa, przy ul. Załęskiej. Do budowy budynków wykorzystane zostały najlepszej jakości materiały budowlane, a profesjonalny nadzór budowany jest pełniony na każdym etapie realizacji. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że budowane dla nich mieszkania spełniają wszystkie normy oraz są wzorem standardów najwyższej jakości.
W dwupiętrowym budynku znajduje się 19 mieszkań, które zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz wygodzie. Dobre nasłonecznienie oraz bujna zieleń budują miły nastrój, który sprzyja spacerom i spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Dogodne położenie osiedla pozwala na szybkie dostanie się do centrum miasta, jednocześnie zapewniając ciszę oraz spokój jego mieszkańcom. Ponadto lokalizacja umożliwia szybkie dostanie się do głównych miast Polski. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy, kościół, sklepy, przedszkole i szkoła.
Ceny zaczynają się od 3950 zł/m2, dzięki czemu możliwy jest zakup mieszkania w ramach Mieszkania Dla Młodych.
Kategoria:

Atrakcyjna Oferta na działki wyjątkowo tanio - Joniec, Ojrzeń, Nowe Miasto pod Płońskiem. Sprzedam działki rekreacyjne, działki budowlane, działki rolne oraz grunty i działki rolno budowlane. Zapraszamy gorąco do poznania ciekawej oferty - ziemia rolna, tanie działki nad wodą przy lesie okolice Nowego Miasta i Jońca, woj. mazowieckie. Skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty na grunty budowlane - działka budowlana, rolna, rekreacyjna, rolno budowlana Płońsk i najbliższy region.
Kategoria:

Czasy nierozkładowych mieszkań z wielkich płyt powoli dobiega końca także dzięki deweloperowi APM Development, który postanowił skoncentrować się na budowie nowoczesnych mieszkań i apartamentów w dynamicznym mieście jakim jest Warszawa. Na lokalizację naszych obiektów wybieramy miejsca dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, jednak zawsze mamy na uwadze także dostęp do terenów rekreacyjnych czy miejsc handlowych, rozrywkowych i kulturalnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl