Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

NOWY HORYZONT nowy horyzont kobylanka


 
Opis Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance pod Stargardem Szczecińskim poleca 127 atrakcyjnych oraz tanich działek budowlanych. Ich atutem jest fenomenalna lokalizacja w pobliżu Szczecina (20 minut jazdy samochodem) oraz bliskie sąsiedztwo lasów i malowniczego jeziora Miedwie. Działki mają powierzchnię od 1000 do 1650 m2. Są uzbrojone w wodę, kanalizację, gaz i energię elektryczną. Drogi na osiedlu są utwardzone oraz oświetlone. W jego pobliżu położona jest m.in. szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, urząd gminy, biblioteka i inne instytucje. Więcej o osiedlu na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe działki kobylanka   działka kobylanka   działki morzyczyn   działka morzyczyn   działki budowlane kobylanka
Url http://www.dzialki-szczecin.com
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Panattoni Europe to dominujący deweloper parków logistycznych będący agendą potentata w gronie globalnych, międzynarodowych deweloperów. Na europejskim i rodzimym rynku istnieje od 2004 roku zdobywając coraz więcej zadowolonych kontrahentów. Firma Panattoni oferuje centra przemysłowe, magazynowe i biurowe. Klienci firmy dostają perspektywę wynajęcia innowacyjnego magazynu w różnych, zawsze optymalnych lokalizacjach. Parki logistyczne Firmy Panattoni zlokalizowane są w punktach skupiających najważniejsze zalety: dużych miast, głównych tras i aglomeracji. Tak atrakcyjne lokalizacje to dokonanie światowej klasy profesjonalistów działu development, dzięki którym Firma Panattoni może dysponować działkami blisko aglomeracji, w niedalekiej odległości od infrastruktury pracowniczej,nie daleko trasach Międzynarodowego Tranzytu Drogowego. Magazyny do wynajęcia firmy Panattoni są konstruowane według wymagań najwyższej klasy jakości, zaopatrzone są w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, a propozycja najmu magazynu dopasowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Prócz dzierżawy powierzchni magazynowej specjalnością firmy Panattoni Europe są także inwestycje build-to-suit (BTS) – obiekty magazynowe budowane dla dedykowanego klienta. Przy takim rozwiązaniu firma Panattoni jest w stanie zapewnić klientom dowolność w doborze dogodnej lokalizacji magazynu, minimalizację kosztów, pełen zakres konsultingu. Magazyny Panattoni położone są w najbardziej atrakcyjnych punktach kraju, posiadamy m.in: magazyny w pomorskim, w Łodzi, na Górnym Śląsku, w Toruniu, Poznaniu w Wielkopolsce, we Wrocławiu. Doskonała jakość serwisu firmy Panattoni uzasadniona jest zarówno zadowoleniem klientów firmy, jak i zdobytymi nagrodami, pośród nich na specjalną uwagę zasługuje renomowana nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni Europe w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Parku Logistycznego w Mysłowicach, a także tytuł Dewelopera Dekady. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www.panattoni.pl.
Kategoria:

Inwestycje prowadzone dzięki agencji nieruchomości „Area” nie mają żadnych ukrytych kosztów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – wyboru można dokonać chociażby przez stronę internetową. Nieruchomości, które proponujemy inwestorom, są najwyższej jakości, często w stanie surowym, co umożliwia dowolne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Mogą to być działki pod zabudowę albo domy, które po wykonaniu remontu, meblowania lub innych prac posłużą jako siedziby dla wielu rodzin. Możliwości jest dużo – warto wypróbować naszą ofertę.
Kategoria:

Eco-Classic Sp. z o.o. jest deweloperem, którego domeną jest projektowanie i realizacja inwestycji w zakresie budowania lokali usługowych i mieszkaniowych. Firma ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pracownicy Eco-Classic więc posiadają obszerną wiedzę związaną z tematem budownictwa mieszkaniowego i usługowego.
Kategoria:

Oferta, którą przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i zarabianiem na ich późniejszym wynajmie, bardzo zainteresuje każdego, kto posiada pewne nadwyżki finansowe. Jeśli zaliczasz się do tego grona i szukasz interesujących nieruchomości do kupienia, znajdziesz je w ofercie naszej firmy. Zajrzyj w tym celu do naszego serwisu i zabierz się za przeglądanie naszego katalogu. Znajdziesz w nim nieruchomości już zrealizowane jak i te, które dopiero powstają. Nie musisz się też martwić o zarządzanie wynajmem, gdyż zadanie to możesz zlecić firmie. Z jej usług korzysta aktualnie wiele cenionych podmiotów działających w Zakopanem, dlatego możesz być spokojny o to, że efekty ich starań nie będą zbyt dobre. Przejrzyj dokładnie ofertę współpracy, skontaktuj się z firmą i podejmij decyzję.
Kategoria:

Firma LemoonHouse działa na rynku już od kilkunastu lat i cieszy się dużym zaufaniem. Celem firmy jest zarządzanie profesjonalną i kompleksową obsługą nieruchomości wspólnot mieszkaniowych oraz mieszkalno-usługowych. LemmonHouse dysponuje nowoczesnymi urządzeniami informatycznymi oraz doświadczonymi pracownikami, którzy gwarantują najwyższą jakość obsługi. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl