Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966

NOWY HORYZONT nowy horyzont kobylanka


 
Opis Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance pod Stargardem Szczecińskim poleca 127 atrakcyjnych oraz tanich działek budowlanych. Ich atutem jest fenomenalna lokalizacja w pobliżu Szczecina (20 minut jazdy samochodem) oraz bliskie sąsiedztwo lasów i malowniczego jeziora Miedwie. Działki mają powierzchnię od 1000 do 1650 m2. Są uzbrojone w wodę, kanalizację, gaz i energię elektryczną. Drogi na osiedlu są utwardzone oraz oświetlone. W jego pobliżu położona jest m.in. szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, urząd gminy, biblioteka i inne instytucje. Więcej o osiedlu na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe działki kobylanka   działka kobylanka   działki morzyczyn   działka morzyczyn   działki budowlane kobylanka
Url http://www.dzialki-szczecin.com
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmę High Rise można uznać jako podmiot, który cechuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami na terenie miasta stołecznego Warszawy. Dzięki naszej pomocy każda wspólnota mieszkaniowa może obniżyć koszty centralnego ogrzewania poprzez termomodernizacje starego budynku.
Kategoria:

Jesteśmy błyskawicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i działamy na rynku nieruchomości. Podstawa naszej działalności to zarządzanie nieruchomościami. W ofercie posiadamy lokale użytkowe umiejscowione na terenie Łodzi, Pabianic i Warszawy. Nasze cechy to rzetelność i entuzjazm. Do wszystkich klientów podchodzimy we właściwy sposób. Wzorowa obsługa to nasz priorytet. Zapewniamy doradztwo i będziemy służyć pomocą. Nasza oferta obejmuje lokale w kamienicach, jak i również lokale w dużych biurowcach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Warehouse - nieruchomości komercyjne. Magazyny, hale, biurowce, nieruchomości komercyjne dla firm. Na stronie warehouse informacje z rynku transakcje, oferty, ceny. Zapraszamy - biurowce, nieruchomości komercyjne, Magazyny, hale Warszawa.
Nieruchomości komercyjne - Warehouse - Centra logistyczne, grunty, biurowce, hale, parki logistyczne, magazyny Warszawa. Na stronie warehouse informacje z rynku transakcje, oferty, ceny. Nieruchomości w warszawie, Lokale do wynajęcia, centra logistyczne Warszawa.
Kategoria:

Deweloper Proxima Service działający na rynku krakowskim, ma przyjemność zaprezentować swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową o nazwie Antracita. Są to 2 budynki zlokalizowane przy ul. Piastowskiej w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń, w których mieści się 7 luksusowych apartamentów o różnym metrażu - 91 a 133 m². Antracita gwarantuje satysfakcję najbardziej wymagającym klientów, za sprawą innowacyjnych rozwiązań architektonicznych oraz nowoczesnych technologii zastosowanych w budynku. Z okien apartamentowca rozciąga się piękny widok na Kopiec Kościuszki. Bliskość centrum oraz terenów rekreacyjnych jest dodatkowym atutem.
Kategoria:

Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku, specjalizacja sprzedaż mieszkań, inwestycyjny zakup mieszkań ale również:sprzedaż i wynajem apartamentów, wynajem lokali handlowych, sprzedaż, wynajem nieruchomości komercyjnych, działki budowlane. Szanujemy czas i komfort psychiczny naszych klientów dlatego oferty selekcjonujemy tak by najlepiej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl