Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

NOWY HORYZONT nowy horyzont kobylanka


 
Opis Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance pod Stargardem Szczecińskim poleca 127 atrakcyjnych oraz tanich działek budowlanych. Ich atutem jest fenomenalna lokalizacja w pobliżu Szczecina (20 minut jazdy samochodem) oraz bliskie sąsiedztwo lasów i malowniczego jeziora Miedwie. Działki mają powierzchnię od 1000 do 1650 m2. Są uzbrojone w wodę, kanalizację, gaz i energię elektryczną. Drogi na osiedlu są utwardzone oraz oświetlone. W jego pobliżu położona jest m.in. szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, urząd gminy, biblioteka i inne instytucje. Więcej o osiedlu na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe działki kobylanka   działka kobylanka   działki morzyczyn   działka morzyczyn   działki budowlane kobylanka
Url http://www.dzialki-szczecin.com
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
IndustrialGo to firma, która powstała z myślą o pomocy swoim klientom w wyszukiwaniu i wskazywaniu najlepszych rozwiązań inwestycyjnych oraz logistycznych dla każdego z nich. Na polskim rynku funkcjonuje już od dłuższego czasu, działając na terenie całego naszego kraju i posiadając swoje oddziały w pięciu miejscowościach. Firma oferuje wskazywanie obiektów takich jak działki inwestycyjne czy też budynki. Więcej informacji można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem www.industrialgo.pl.
Kategoria:

Staramy się skutecznie i bezpiecznie sprzedać lub wynająć Waszą nieruchomość, pomagamy również zrealizować zamiar kupna lub najmu. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Pragniemy dodać jednocześnie, że nasza działalność, to nie tylko pośrednictwo w sprzedaży czy najmie nieruchomości, lecz także fachowe doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Kategoria:

Niwas Deweloper to działająca od 1992 roku firma, zajmująca się budową domów i mieszkań, jak także sprzedażą nieruchomości. Nasza siedziba znajduje się w Skórzewie. Pomagamy naszym klientom również przy wyborze nieruchomości, a później w kwestii pozyskania kredytu hipotecznego na jej zakup. Mamy już rzeszę zadowolonych Klientów, dzięki czemu duża część naszych zleceń pochodzi z polecenia. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam solidnie realizować nawet z pozoru trudne zlecenia. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Tasty Home oferuje zamieszczanie ofert nieruchomości w wyszukiwarkach międzynarodowych oraz pomoc w nabyciu nieruchomości w Hiszpanii; Tasty Home stanowią ludzie pracujący od wielu lat w branży nieruchomości oraz w sektorze usług finansowych. Siedziba w Warszawie.
Kategoria:

Firma skup-nieruchomosci-rumia.pl wyspecjalizowało się w szybkim odkupowaniu nieruchomości od zainteresowanych klientów. Proponujemy każdemu kontrahentowi atrakcyjne warunki transakcyjne. Indywidualnie traktujemy każdą propozycję. Zajmujemy się również zakupem nieruchomości, które mają obciążoną hipotekę albo wymagają gruntownych remontów. Proponujemy możliwość przygotowania ekspresowej wyceny na podstawie informacji przekazanych telefonicznie lub internetowo. Nasza firma prowadzi działalność na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl