Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24678
415
2
65971

nordicwalking - kurs, instruktorzy, kijki


 
Opis Nordic Walking to połączenie marszu z techniką odpychania się od podłoża za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków, podobnych do tych używanych w narciarstwie biegowym. Został on zresztą wymyślony przez naukowców z Fińskiego Instytutu Sportu w Lahti jako uzupełnienie letnich ćwiczeń fińskich biegaczy narciarskich. Obecnie Nordic Walking funkcjonuje jako odrębna dyscyplina o specyficznej technice marszu.

 

Słowa kluczowe nordic walking   nordicwalking   kije nordicwalking   kijki nordicwalking   kije nordic walking   kijki nordic walking   kursy nordic walking   kurs nordic walking   kursy nordicwalking   kurs nordicwalking   instruktorzy nordic walking
Url http://nordicwalking.aktivpro.pl
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Sport Turystyka
Data wpisu Mar 2, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Propozycja, którą dla Państwa przygotowaliśmy to nie tylko jazda na nartach w Trentino. To coś znacznie więcej. Należy do tego jeszcze komfortowe zakwaterowanie i zadbanie o to, co goście będą jeść. Jeżeli chodzi o ostatni aspekt to można powiedzieć o tradycyjnych smakach w swojskiej atmosferze. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest według Was satysfakcjonujące?
Kategoria:

Do ćwiczenia kręgosłupa można wykorzystać specjalne maszyny. Trakcja kręgosłupa to leczenie skrzywienia, które okazuje się uciążliwe w codziennym życiu. Korzystanie ze specjalnych maszyn na pewno pomoże każdemu wykonywanie regularnych ćwiczeń mających na celu wzmocnienie kręgosłupa. Trakcja kręgosłupa może okazać się konieczna w wielu przypadkach, gdyż skrzywienie kręgosłupa to nie sprawa, którą można traktować pobłażliwie. Wręcz przeciwnie, należy traktować ją bardzo poważnie, gdyż może mieć poważne konsekwencje.
Kategoria:

Oferujemy usługi przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
Obsługa lotnisk:Warszawa,Katowice,Wrocław,Kraków,Łódz,Poznań,
Zielona Góra,Praga,Berlin,Drezno,Bratysława.
Wyjazdy na narty,wycieczki,konferencje,przysięgi,pielgrzymki,
szkolenia,wesela,baseny,spotkania integracyjne itp.
Kategoria:

Uwaga, jeżeli chcecie odbyć cudowny rejs jachtem, jeżeli chcecie skorzystać z możliwości oryginalnego spędzenia wolnego czasu to nie pozostaje wam nic innego jak zapoznać się z tym co przygotowane przez Yacht Tesia. Nasz jacht to gwarancja najlepszych warunków, to przystępność cenowa oraz oczywiście bezpieczeństwo. Zatem zachęcamy do korzystania z naszej oferty, planujcie swoje wakacje w ramach rejsu jachtem
Kategoria:

Zapisz swoje dziecko na półkolonie Jurata w szkole 3 Surf School, która prowadzi swoje zajęcia na półwyspie Helskim. Wśród oferty tej szkoły znajdziesz kursy windsurfingu, kursy kitesurfingu oraz półkolonie Jurata, które cieszą się sporym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników.
Zapewnij swojemu dziecku wakacje marzeń - wyślij je do szkoły Kite i Wind Surfingu na półwyspie Helskim w Juracie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl