Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24678
415
2
65971

Nordic walking


 
Opis Nordic walking. Odwiedź stronę poświęconą coraz popularniejszemu sportowi w Polsce jakim jest nordic walking. Na stronie informacje, zdjęcia i zapisy na wyjazdy dla miłośników nordik walking.

 

Słowa kluczowe nordic walking   nordik walking   nordic walking Warszawa   kijki do nordic walking   serwis o nordik walking   nordic   nordik   walking   informacje o nordic walking   nordyckie wędrówki   nordic walk   walk   nordic walking sport   nordic sport
Url http://www.nordicsport.waw.pl
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Sport Turystyka > Kluby Sportowe
Data wpisu Jan 30, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Innowacyjny portal dla osób, które kochają góry i zimę. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne dla narciarza informacje na temat ośrodków , pogody w górach, informacji. Na naszym portalu znajduja sie również mapy stacji narciarskich. Możesz wziąć udział w naszej giełdzie narciarskiej. Aktualizowane nowinki doniosą ci co ciekawego dzieje się na stokach. Nie wiesz , która oferta jest najlepsza? Skorzystaj z naszego katalogu biur podróży. Ten portal to wyjątkowa strona dla wszystkich a w szczególności, dla osób, które już planują zimowe wakacji w kraju bądź poza nim. Piękne zdjęcia, które pomogą wam w wyborze odpowiedniego miejsca na zimowe szaleństwa i odpoczynek wśród wiecznie wspaniałych gór.
Kategoria:

Prowadzimy polską szkołę narciarską w Alpach , w malowniczej okolicy z dostępem do profesjonalnych stoków. Nasza oferta zawiera głównie zajęcia dla dzieci, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, na specjalnie przygotowanych do tego stokach. Umożliwiamy również skorzystanie z indywidualnych lub grupowych lekcji doszkalających dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Power Sport - organizacja wypoczynku i turystyka aktywna. Firma organizuje wycieczki, imprezy sportowe, wyjazdy na windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, golf, narty - zagraniczne wyjazdy narciarskie. Organizujemy też turnieje sportowe.
Kategoria:

Muzeum Auschwiz-Birkenau to miejsce pamięci ofiar Nazistowskiego obozu koncentracyjnego z czasów II Wojny Światowej. Każdego roku odwiedzają je miliony turystów z całego świata. Firma TOURS OF AUSCHWITZ zajmuje się profesjonalna organizacja wycieczek do Auschwotz-Birkenau z Krakowa z Katowic oraz z Zakopanego. Wysokie standardy obowiązujące w Firmie stawiają ją w czołówce firm organizujących tego typu wycieczki. W ofercie można znaleźć pakiety skierowany do klientów indywidualnych oraz grup. Nasza anglojęzyczna obsługa zapewni pomoc na każdym etapie planowania państwa wyjazdu. Jesteśmy elastyczni a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Zapewniamy bilety wstępu, przewodnika, transport w obie strony, dyspozycje anglojęzycznego kierowcy, ubezpieczenie. Wszelkie koszty paliwa i parkingów wliczone są w cenę podana przy rezerwacji. Cieszymy się zaufanie klientów z Polski oraz z zagranicy, którzy często do nas wracają. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Niezwykłe wrażenia czekają każdego, kto zdecyduje się zajrzeć choćby tylko kilka metrów pod powierzchnię. Stąd też nurkowanie jest dyscypliną, która w ciągu ostatnich kilku lat stała się bardzo popularna na całym świecie. Wiele osób swą przygodę z nurkowaniem rozpoczyna na wyjazdach urlopowych w ciepłych, nadmorskich regionach. Część z nich postanawia zając się jego uprawianiem. Jest to przyjemny i dość prosty sport. Zachowanie kilku podstawowych zasad gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo ukończenie szkolenia przeprowadzone przez stowarzyszenia nurkowe pozwala na samodzielne uprawianie tego sportu. W Polsce istnieje wiele szkół, klubów i organizacji nurkowych prowadzących kursy nurkowania.
Jeżeli poszukujesz informacji na temat sprzętu nurkowego, zastanawiasz się, które miejsca należą do najciekawszych pod kątem nurkowania, wejdź na naszą stronę. Znajdziesz tu liczne praktyczne informacje na temat tego sportu i hobby.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl