Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24678
415
2
65971

Nordic walking-spacer z kijkami!


 
Opis Czym jest Nordic walking? dlaczego warto go uprawiać? Co nam daje ten rodzaj aktywności fizycznej? Dlaczego to coraz
powszechniejsza forma rekreacji w Polsce? Dzięki chodzeniu z kijkami możemy spalić zbędne kilogramy i poprawić formę.
Poza tym spacer ten angażuje 90% mięśni naszego organizmu więcej niż pływanie czy rower.
Nordic walking to coś dla ciebie

 

Słowa kluczowe nordic walking   NW   nw   spacer z kijakami   spacer norweski   spacery nordyckie   kijki   nordic walkingu   kije do nordic walking   rehabilitacja   sport   rekreacja   spędzanie wolnego czasu   spacer   marsz   chód   bieganie z kijkami
Url http://nordic.walking.prv.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka
Hobby Rozrywka > Hobby
Data wpisu Jul 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Jesteśmy producentem rowerów miejskich i górskich. Stworzyliśmy ogólnopolską sieć dealerów, którzy sprzedają nasze rowery górskie i miejskie.
Naszymi rowerami jeżdżą całe rodziny. Podobnie jak w rodzinie, bezpieczeństwo i komfort to najważniejsze dla nas wartości. Dlatego też rowery Limber charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Doskonała jakość podzespołów firmy Shimano zapewnia bezpieczeństwo i wygodę jeżdżenia na rowerze. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie roweru do potrzeb użytkownika, dbamy więc o to, aby na każdym etapie nasz klient mógł na nas polegać.
Zaraź całą rodzinę własną pasją. Wsiadaj na rower.
Kategoria:

Rejsomat.pl to zaawansowany agregator ofert wielu armatorów oferujących rejsy jachtem w Chorwacji, Grecji, w Hiszpanii, we Włoszech i na Cyprze oraz w wielu innych kierunkach. Spokojne morza, Adriatyk, Śródziemne, Egejskie, gwarantują ciszę, spokój i piękną pogodę. Możliwość relaksu, zażywania kąpieli słonecznych, podziwiania pięknych widoków oraz zdobywania żeglarskich szlifów. Rejsy jachtem i katamaranem. Propozycje dla singli, par, rodzin z dziećmi, a nawet seniorów. Tylko sprawdzone oferty. Możliwość rezerwacji rejsów, ale także połączeń lotniczych i miejsc noclegowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Active Quad. Organizujemy wyprawy quadowe, jesteśmy dilerem quadów na Podlasiu. Sprzedajemy quady firmy: yamaha, honda, polaris, kawasaki, Linhai, suzuki i inne, oraz akcesoria letnie i zimowe. Sprzedajemy również skutery śnieżne, skutery, samochodziki elektryczne, quady dla dzieci, motory yamaha.
Kategoria:

W ostatnich latach turyści odwiedzający kurorty górskie zachęcani są do spróbowania nowej formy aktywności jaką jest rafting. W Polsce nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można uprawiać tą dyscyplinę, lecz mimo tego rafting staje się coraz bardziej popularny. Uczestnicy raftingu pokonują górskie rzeki na specjalistycznych pontonach, oczywiście wyposażeni w kaski i kamizelki, a nad cała wyprawą czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Dzięki temu ten ekstremalny sport jest zupełnie bezpieczny, a spróbować go może każdy. Oczywiście dla amatorów wyznaczane są łatwiejsze technicznie trasy, gdzie rzeka płynie spokojnie i nie a wielu przeszkód do pokonania. Dla tych, którzy pragną większych emocji są trasy trudniejsze, na których już trzeba zmagać się z większym nurtem, falami, kamieniami i zwalonymi konarami drzew. W każdej odsłonie rafting jest jednak niesamowitym przeżyciem dostarczającym wielu emocji. Jest niezwykłą przygodą, a każdy kolejny spływ jest zupełnie inny i niesie za sobą inne wrażenia.
Kategoria:

Wędrując po szlakach górskich w polskich Tatrach możemy zatrzymać się na noc w jednym z kilku schronisk górskich. Schroniska górskie w okolicach Zakopanego zaczęły powstawać w połowie XIX i na przełomie XIX i XX wieku. Ich powstanie wiąże się z rozwojem turystyki górskiej i pojawieniem się Towarzystwa Tatrzańskiego. Strona schronisko zakopane charakteryzuje i opisuje każde ze schronisk tatrzańskich wraz z prezentacją szlaków jakie możemy z nich zwiedzać. Krótką historię ich powstania oraz informacje na temat oferty turystycznej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl