Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423


 
Opis Firma Nikstal - Marek Błaśkiewicz prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym oraz metalami kolorowymi na terenie aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej. Interesuje nas nawiązanie współpracy z innymi podmiotami posiadającymi złom powstający z produkcji czy rozbiórek budynków oraz obiektów przemysłowych. Również jesteśmy zainteresowani odbiorem złomu z innych skupów z możliwością podstawienia własnych kontenerów.

 

Słowa kluczowe skup złomu   metale kolorowe   surowce wtórne   zawiercie   sosnowiec   dąbrowa górnicza
Url http://www.nikstal.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jako profesjonaliści z zakresu organizacji wyjazdów i imprez firmowych serdecznie zapraszamy do konkretnego podejścia do sprawy i zdecydowania się na naszą korzystną ofertę. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd integracyjny do Zakopanego, który w pamięci wszystkich osób pozostanie na bardzo długi czas. Warto więc decydować się na takie podejście do sprawy, które będzie sprawdzało się w swojej roli świetnie i które będzie niesamowicie korzystne dla wszystkich osób.
Kategoria:

Firma Operis Spółka z o.o. plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Wobręb świadczonych przez nas usług wchodzi składowanie, magazynowanie i mrożenie towarów. Oprócz tego wynajmujemy powierzchnie magazynowe, biurowe lub place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasza kadra ekspertów sprosta oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Cała oferta firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Działalnością firmy Inwemer jest wykonywanie usług utrzymywania czystości w budynkach firmowych oraz instytucjach. Przedsiębiorstwo działa od 1992 roku, współpracuje z wieloma różnymi partnerami, obsługując na terenie całego kraju łącznie 4500 obiektów. Firma prócz dbania o czystość jest w stanie też zająć się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości. Usługi firmy są też spersonalizowane oraz dokładnie dostosowywane do jednostkowych potrzeb partnerów, przez co klienci mogą się skupić na działaniach powiązanych z właściwym funkcjonowaniem i ekspansją utrzymywanej działalności. Klienci mogą też skorzystać z oferty ochrony osób i mienia.
Kategoria:

W obecnych czasach usługi zagospodarowani takich odpadów jak gruz sa wykonywane za pomocą transportu kontenerowego i sa niezastąpione przy budowach, rozbiórkach i remontach. Kontenery na gruz jest zestawiany na poziom terenu co ułatwia załadunek przede wszystkim ręczny. Spośród wielu zalet jest możliwość bieżącego sprzątania placu budowy, utrzymywania czystości oraz segregowania śmieci bezpośredniego co przekłada się na aspekty estetyczne. Współczesna technika pozwoliła wykonać odpowiednie urządzenia załadowcze do tych kontenerów co pozwala ustawić je w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.
Kontenery do gruzu w naszej ofercie maja pojemności od dwóch do siedmiu metrów sześciennych – są to pojemniki stalowe otwarte przystosowane do załadunku góra. Oprócz usług kontenerowego transportu odpadów budowlanych posiadamy w sprzedaży szeroka gamę asortymentu kruszyw i piasków, dowozimy je na budowy oraz wszystkim pozostałym podmiotom gospodarczym.
Kategoria:

www.fcs-sprzatanie.pl

Firma sprzątająca FCS świadczy usługi swoim klientom na terenie Poznania i okolic.

Firma profesjonalnie wykonuje powierzone prace w zakresie codziennego sprzątania i utrzymywania czystości wnętrz.
Świadczymy usługi w:
• Biurach
• Pomieszczeniach handlowych
• Domach i mieszkaniach
• Rezydencjach
• Apartamentach
Traktujemy swoich klientów indywidualnie, dlatego dla każdego z Państwa przygotowujemy specjalną ofertę cenową po wcześniejszym zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, a także po obejrzeniu obiektu, w którym będzie świadczona dana usługa
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl