Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

nieruchomości


 
Opis Portal naszej firmy jest doskonałym miejscem, gdzie każdy może w prosty i samodzielny sposób zamieścić swoje oferty nieruchomości. Oferta nasza jest skierowana zarówno do osób
Prywatnych, jak też i do Firm zajmującymi się profesjonalnie obrotem Nieruchomościami, czyli
Agencji Nieruchomości. Na naszym portalu można zamieścić ofertę z rynku wtórnego mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych. Oferta nasza jest również skierowana do Firm Developerskich, które specjalizują się w obrocie nieruchomości na rynku pierwotnym. Przejrzystość i prostota obsługi naszego portalu sprawia, że jest on przyjazny dla
użytkownika. Dzięki systemowi Mapy Google osoby, które poszukują swojej upragnionej
nieruchomości, mogą w prosty sposób zobaczyć, czy są zainteresowane daną ofertą nieruchomości pod względem lokalizacji. U nas każda nieruchomość jest przyporządkowana według kategorii
nieruchomości, co umożliwia łatwe i szybkie przeszukiwanie ogłoszeń

 

Słowa kluczowe nieruchomości   ogłoszenia nieruchomości   oferty nieruchomości   domy   działki   mieszkania
Url http://agencja-nieruchomosci-slask.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Internet > Ogłoszenia
Data wpisu Jul 29, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.
Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.
Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami gwarantującymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.
Kategoria:

Biuro projektowe z Warszawy - Tryboń PPI - zapoczątkowało niedawno swoją działalność jako deweloper. Dzięki temu oferta firmy poszerzyła się o: sprzedaż apartamentów i mieszkań wykończonych pod klucz, lokali usługowych, hal magazynowych a także działek ogrodowych. Wszystkie proponowane nieruchomości dostępne są w nowoczesnych inwestycjach w Warszawie.
Kategoria:

A&A Marketing Sp. z o.o. zaprasza do współpracy w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych.Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w rejonie Łodzi. W naszych zasobach znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych powierzchni.


Dzięki długoletniemu doświadczeniu w wynajmie potrafimy zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców. Pracujemy z każdym klientem. Od światowych korporacji po niewielkie firmy wynajmujące lokal na pierwszą działalność.


Jesteśmy w biznesie od wielu lat i najważniejsza jest dla nas długoletnia współpraca. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.
Kategoria:

Dolnośląska firma TEMAR Spółka Akcyjna Deweloper Sp.K. specjalizuje się w proponowaniu lokali mieszkalnych oraz usługowych. Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, co pozwoliło nam na analizę potrzeb nabywców. Dzięki temu możemy precyzyjnie dostosować ofertę do wymagań potencjalnych kontrahentów. Proponujemy Państwu dużą różnorodność inwestycji, które realizujemy na obszarze Wrocławia. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki pomocnej przy znalezieniu optymalnego lokalu, która została umieszczona na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oferta biur nieruchomości działających na terenie calego kraju. Rynek nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku wtórnego w województwie malopolskim, podkarpackim i świętokrzyskimOferta biur nieruchomości działających na terenie calego kraju. Rynek nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku wtórnego w województwie malopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl