Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

Nieruchomości mieszkania na sprzedaż Białystok - Agencja Krzewscy Nieruchomości Białystok sprzedaż m


 
Opis Agencja Krzewscy Nieruchomości Białystok sprzedaż mieszkań, wynajem mieszkań, domy, hale, magazyny, nieruchomości Mieszkania działki, kupię mieszkanie, dom, działka, lokal, kupię nieruchomość, sprzedaż, wynajem, agencje nieruchomości, Białystok, podlaskie, pośrednictwo nieruchomości, ogłoszenia.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   dom   mieszkania   domy   mieszkanie   białystok   wynajem nieruchomości   agencje   sprzedaż nieruchomości   nieruchomość   agencja   biura nieruchomości   bialystok   działka   kredyt   działki   kawalerka   grunty   kawalerki   kamienica   kupię   kredyty  
Url http://www.krzewscy.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Dec 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firma Tagowa zajmuję się pośrednictwem w nabywaniu i sprzedawaniu nieruchomości. Dodaj swoją ofertę do naszej szerokiej bazy i sprawdź jak szybko można rozwiązać problem z nieruchomością. W ofercie mamy cały szereg mieszkań, domów, lokali użytkowych jak i również gruntów rolnych i budowlanych. Dzięki uprawnieniom rzeczoznawcy majątkowego, zajmujemy się wyceną nieruchomości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami.
Kategoria:

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości w Polsce. Funkcjonowanie biura nieruchomości, aktywne formy sprzedaży oraz pozyskiwania umów. Rola umów na wyłączność w działalności biura nieruchomości. Czy krach dosięgnie polskiego rynku? Obecne ceny transakcyjne przy sprzedaży nieruchomości. Korzyści płynące ze współpracy z biurami nieruchomości w celu zakupu atrakcyjnego domu, działki, mieszkania lub nieruchomości pod działalność komercyjną.
Kategoria:

Urbanowicz Centrum Nieruchomości Koszalin jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą usługi w zakresie: sprzedaży, kupna, wynajmu, najmu: lokali mieszkalnych, użytkowych, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych na terenie Koszalina i okolic.
Nasze biuro nieruchomości mieści się w Koszalinie, ale działamy w sieci aby ułatwić klientom łatwiejsze przeszukiwanie ofert. Wszystkie nasze oferty sprzedaży nieruchomości są prezentowane w witrynach odwiedzanych przez setki klientów dziennie. Chcemy, aby nasi Klienci kupowali i sprzedawali nieruchomości (mieszkania, domy, działki lub obiekty) bezpiecznie, korzystali z naszych usług wielokrotnie, widząc w naszych doradcach partnerów w sprawach związanych z nieruchomościami. Najważniejsze są dla nas dwie wartości: bezpieczeństwo i wygoda dla Klienta podczas sprzedaży lub zakupu nieruchomości.
Kategoria:

Zakup własnego mieszkania to poważna decyzja i inwestycja. Dobrze posiadać pewność w tak szybko rozwijającym się świecie, iż decyzja ta została mądrz podjęta, zapewniając zadowolenie na wiele lat. Świeżość zamysłów oraz nowoczesność architektoniczna naszych architektów daje pewność iż, proponowane przez nas mieszkania Ełk są godne XXI wieku. Firma deweloperska Wasilewski prowadzi sprzedaż mieszkań na terenie Ełku w bardzo konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Wirtualne biuro Warszawa

Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie , koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp.

Nasze biuro znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro). ok. 2 minuty od dworca centralnego i 3 minuty od dworca śródmieście. Lokal w wyodrębnionej części budynku biurowo - mieszkalno -użytkowym.

Spółka NDN S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakowskiej 41 (adres do korespondencji: ul. Złota 61, lok. 101, 00- 819 Warszawa) jest właścicielem powierzchni biurowych w budynku przy ul. Złotej 61 w Warszawie. Zajmujemy się wynajmem powierzchni biurowych oraz prowadzeniem wirtualnego biura .Wirtualne biuro Warszawa - Oferuje:

- Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro)
- Zajmujemy się zakładaniem spółki z o.o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej
- Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań)
- Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy)
- Prowadzenie księgowości (księgowość)
- Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne)
- Tłumaczenia dokumentów
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl