Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046

Nieruchomości Konstancin


 
Opis Budizol S.A. - deweloper komercyjny i mieszkaniowy. Posiadamy inwestyjce w miastach: Konstancin k. Warszawy, Warszawa, Bydgoszcz, Płock, Włocławek. Niektóre z realizacji: Konstancin Park, Wzorcownia, Przy Parku, La Perle Apartamenty Carmen, Green House New Generation w Warszawie. Firma realizuje domy energooszczędne oraz zajmuje się szeroko pojętą produkcją w skład, której wchodzą: konstrukcje drewniane, produkcja betonowa, zbrojarnia, aluminium i pcv. Budizol S.A. należy do programu Rzetelna Firma. Od dwudziestu lat spółka zaopatruje swoich klientów w niebanalne i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Najnowszym obszarem działalności Budizolu jest generalne wykonawstwo obiektów motelowych oraz hotelowych.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   developer   produkcja betonowa   włocławek   motel pod klucz   domy prefabrykowane   generalne wykonawstwo hoteli
Url http://www.budizol.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Dom Wnętrze > Architekci
Data wpisu Aug 29, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Biuro nieruchomości Costa Invest posiada w ofercie bogaty wachlarz usług związanych z obrotem posiadłościami w pięknej części Europy. Biuro prezentuje w swoim portfolio, dla przykładu, nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Klientów marzących o wspaniałych urlopowych wspomnieniach zaciekawi z pewnością szeroka opcja wynajmu nieruchomości: nieruchomość w Hiszpanii w doskonałym położeniu, jak również w atrakcyjnej cenie. Biuro specjalizuje się też w handlu budynkami klasy premium i posiada w portfolio luksusowe nieruchomości w Hiszpanii z najwyższej półki, przeznaczone dla najbardziej wybrednych konsumentów. Pośrednictwem zajmuje się za każdym razem profesjonalny zespół.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo DNP zajmuje się obszernie pojętym budownictwem. Posiadający wiedzę pracownicy przedsiębiorstwa gwarantują wszystkim swym klientom usługi na najlepszym poziomie, w skład których wchodzi budowanie domów jednorodzinnych. Biuro przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, aczkolwiek wszystkie dodatkowe informacje tyczące się działalności DNP zamieszczono na stronie www. Wszystkie realizowane prace są najwyższej klasy oraz zlokalizowane są w pięknej okolicy na terenie Tyniecko-Bielańskiego PN.
Kategoria:

Serwis dzialkibudowlane.com prezentuje działki budowlane, rolne, czy też innego typu, jakie są do kupna na terenie całego kraju. Portal pomaga zainteresowanym w znalezieniu wartościowych nieruchomości, na jakich będą mogli wybudować dom, czy też wykorzystać je do celów prowadzonej działalności firmowej. Dodatkowo portal pozwala na umieszczenie darmowego ogłoszenia dla tych osób, które posiadają działkę i pragną ją sprzedać. Oferty kredytów hipotecznych także są dostępne w portalu, klienci mogą też od razu wysyłać wnioski. Dzięki umieszczonej w portalu wyszukiwarce klienci mogą szybko dotrzeć do interesujących ich ogłoszeń.
Kategoria:

Atrakcyjna Oferta na działki wyjątkowo tanio - Joniec, Ojrzeń, Nowe Miasto pod Płońskiem. Sprzedam działki rekreacyjne, działki budowlane, działki rolne oraz grunty i działki rolno budowlane. Zapraszamy gorąco do poznania ciekawej oferty - ziemia rolna, tanie działki nad wodą przy lesie okolice Nowego Miasta i Jońca, woj. mazowieckie. Skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty na grunty budowlane - działka budowlana, rolna, rekreacyjna, rolno budowlana Płońsk i najbliższy region.
Kategoria:

POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku - już jako przedsiębiorstwo wykonawcze - przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl