Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

Nieruchomości Konstancin


 
Opis Budizol S.A. - deweloper komercyjny i mieszkaniowy. Posiadamy inwestyjce w miastach: Konstancin k. Warszawy, Warszawa, Bydgoszcz, Płock, Włocławek. Niektóre z realizacji: Konstancin Park, Wzorcownia, Przy Parku, La Perle Apartamenty Carmen, Green House New Generation w Warszawie. Firma realizuje domy energooszczędne oraz zajmuje się szeroko pojętą produkcją w skład, której wchodzą: konstrukcje drewniane, produkcja betonowa, zbrojarnia, aluminium i pcv. Budizol S.A. należy do programu Rzetelna Firma. Od dwudziestu lat spółka zaopatruje swoich klientów w niebanalne i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Najnowszym obszarem działalności Budizolu jest generalne wykonawstwo obiektów motelowych oraz hotelowych.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   developer   produkcja betonowa   włocławek   motel pod klucz   domy prefabrykowane   generalne wykonawstwo hoteli
Url http://www.budizol.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Dom Wnętrze > Architekci
Data wpisu Aug 29, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
biuro nieruchomości GÓRSKI NIERUCHOMOŚCI w Zamościu oferuje usługi zwiąne z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Szukasz mieszkania, domu, działki? a może masz do sprzedania lub wynajĘcia? TrafiŁes doskonale, my o to zadbamy! Skuteczna i szybka obsługa. Masz już działkę, chciałbyś wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę gotowych projektów domów. Chcesz wziąć pożyczkę lub kredyt hipoteczny? przyjdź do nas.
Kategoria:

Intrygują Państwa niedrogie mieszkania radzikowskiego to niezwłocznie poznajcie się z naszą najnowszą propozycją lokalową na naszej stronie zielonetarasy.com.pl. W swojej ofercie mamy dla Państwa znakomite mieszkania krowodrza z ogrodem albo tarasem. U Nas na pewno przyuważysz swoje wymarzone M. Osiedle Zielone Tarasy to wyróżniająca propozycja przede głównie dla osób, szanujących sobie ciszę i relaks przy ekologicznej zieleni. Przekonaj się osobiście, że radzikowskiego mieszkania to kapitalna lokata jak również świetne miejsce do mieszkania.
Kategoria:

W naszej firmie od samego początku działalności zajmujemy się realizowaniem usług na rynku obrotu nieruchomościami, na którym możemy naszym klientom zapewnić profesjonalne usługi przy skupowaniu między innymi gruntów budowlanych, uzbrojonych, rolnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach naszej oferty! Czekamy na kontakt od Ciebie !
Kategoria:

Firma zajmująca się budową mieszkań i domów w Krakowie oraz w okolicach Krakowa zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.Progresja Sp. z o.o. w swoim dorobku deweloperskim ma zakończoną budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Kołodziejskiej Kraków. Obecnie spółka prowadzi budowę osiedla domków jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Krzyszkowicach, gm. Myślenice.
Kategoria:

Biuro wyceny nieruchomości Danka-Nieruchomości zachęca Państwa do współpracy w obrębie wyceniania wszelkiego typu nieruchomości i praw majątkowych. Usługi firmy są przeprowadzane na obszarze Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług, ich zgodność z przepisami prawa oraz standardami zawodowymi, a także ich terminową realizację. Nasze usługi obejmują szacowanie wartości dla celów bankowych, sprzedaży, kupna bądź zamiany, a także przekształcenia praw do lokali, ustalenia wartości odszkodowań, ustalenia wysokości opłat planistycznych i adiacenckich oraz wielu innych. Prócz tego nasza firma posiada niezbędne doświadczenie i świetnie zna lokalny rynek oraz jego potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl