Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Nieruchomości Gryfice i Trzebiatów


 
Opis Pracując w agencji nieruchomości Trzebiatów często musimy „użerać się” z bardzo niezdecydowanymi osobami. Rzecz jasna takie są najbardziej nie lubiane z racji tego, że w ogóle nie można dojść z nimi do porozumienia. Pracownik biura nieruchomości musi zawsze pamiętać o tym, aby być dla swoich klientów miłym. Nie ma bowiem innej możliwości sprzedania nieruchomości w Trzebiatowie. Każdy więc człowiek pracujący w takim właśnie miejscu stara się jak tylko może, aby nie dać po sobie poznać, że coś jest nie tak lub, że coś mu się nie podoba. Tego typu zachowanie jest wielką sztuką, z którą nie każdy jest w stanie sobie poradzić.

 

Słowa kluczowe biuro   agencja   nieruchomości Gryfice   Trzebiatów   mieszkania   działki   nieruchomości  
Url http://www.nieruchomoscipgn.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Data wpisu Mar 6, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.45 (max. 5)
Ilość ocen: 29

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Osiedle ParkEko Niepołomice / Nowe domy i mieszkania w podkrakowskich Niepołomicach. Atrakcyjna lokalizacja, wyjštkowe warunki.
Kategoria:

Firma FORALL INVEST, której siedziba usytuowana została w stolicy Wielkopolski, proponuje klientom różnorodne domy i mieszkania. Przy wszystkich inwestycjach budowlanych korzystamy z własnych środków, co zapewnia duże bezpieczeństwo nabywcom. Oferujemy lokale zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Każda proponowana przez nas inwestycja znajduje się na interesującym obszarze. Wszystkie realizacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.
Kategoria:

Warszawska agencja nieruchomości Miller-Fukuda rozpoczęła swoją działalność w 1994 r., świadcząc usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa w zakresie zakupu, wynajmu i sprzedaży najlepszych mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz powierzchni biurowych w Warszawie. Przez ten cały czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów na rynku nieruchomości
Kategoria:

Serwis internetowy prezentujący ofertę biur nieruchomości, agencji nieruchomości oraz pośredników.
Bardzo atrakcyjne oferty dotyczące sprzedaży domów w tym domów drewnianych w Małopolsce i Podkarpaciu ze
szczególnym uwzględnieniem Bieszczad i Beskidu Sądeckiego. Wiele ofert poniżej 50000 zł za dom drewniany z
działką położoną często w bardzo malowniczych terenach. W ofercie biur nieruchomości wiele działek budowlanych w
popularnych miastach i miejscowościach w Polsce. Bogata oferta ogłoszeń dotyczących wynajmu mieszkań oraz lokali
pod działalność gospodarczą.
Kategoria:

RAJGRAS: sprzedaż 23 domów jednorodzinnych na Białołęce. Lokalizacja: Olesin. Malowniczo położone osiedle, budowane w technologii tradycyjnej, z materiałów wysokiej jakości. Energooszczędne oraz nowoczesne rozwiązania wnętrz. Oferujemy państwu trzy rodzaje domów: Benedykt, Benedykt II i Benedykt II w zabudowie bliźniaczej. Działki o wielkości od 750 m2 do 1099 m2 pozwalają na zachowanie komfortu życia wśród zieleni.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl