Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012


 
Opis Biura nieruchomości są to wyspecjalizowane firmy, które pomagają znaleźć klientom nieruchomości o wybranych kryteriach takich jak: cena, lokalizacja, powierzchnia, typ budynku, rodzaj działki, czy chociażby piętro na którym znajduje się mieszkanie. Nieruchomość dla siebie można także znaleźć używając wyszukiwarki wbudowanej w stronę, która zawiera wszelkie kryteria i bardzo ciekawy dodatek - lokalizator, który znajduje nieruchomości w zadanej od danego punktu odległości (nowość niedostępna na wszelkich innych stronach związanych z nieruchomościami).

 

Słowa kluczowe nieruchomości   szczecin   biuro nieruchomości   mieszkania   domy   lokale   dziaki
Url http://www.nieruchomosci.szczecina.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Mar 7, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy na rynku nieruchomości kompleksowe usługi przy realizowaniu sprzedaży nieruchomości. Posiadamy zespół doświadczonych agentów nieruchomości, co pozwala nam zapewnić naszym klientom szybką realizację procesu sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej już teraz!
Kategoria:

Żurawiniec Park to kompleks siedmiu budynków różnej wielkości, znajdujący się w Naramowicach koło ulicy Błażeja. To inwestycja jednego z najstarszych poznańskich deweloperów, spółki AI Poznań, której biuro sprzedaży mieszkań znajduje się tuż przy ulicy Woźnej. Każdy z budynków posiada podziemny parking i windę. W samym centrum zespołu znajdzie się plac zabaw, a więc przestrzeń przyjazna dla najmłodszych lokatorów. Teren jest ogrodzony i nadzorowany. Zarys i więcej szczegółów można znaleźć na stronie:
Kategoria:

Atutem mieszkaniawrocław.com.pl jest świetnie dobrany i wyszkolony zespół pracowniczy. Zakres wiedzy,doświadczenia i zaangażowanie skutecznie wdrażany jest na co dzień. Poprzez taką postawę i zaangażowanie pracowników biura nieruchomości, jest duża baza mieszkań,z różnych dzielnic miasta Wrocławia Fabryczna,czy Wrocław Stare Miasto,która na co dzień jest aktualizowana i poszerzana. Oferowane mieszkania na kupno-sprzedaż,czy wynajem,są w różnym standardzie i cenie. Biuro Nieruchomości posiadają odpowiednie certyfikaty, umożliwiające wykonywać działalność w tej branży i ubezpieczenia, zgodne ze standaryzacją obowiązującą w pośrednictwie kupna-sprzedaży nieruchomości.
Kategoria:

Wodzisław Śląski jest miastem, oferującym profesjonale biuro nieruchomości Arka. Firma, o ugruntowanej pozycji na rynku od wielu lat zajmuje się obrotem nieruchomości, współpracując z najlepszymi architektami, geodetami, a nawet rzeczoznawcami majątkowymi, w celu świadczenia kompleksowych usług. Przedsiębiorstwo wyróżnia się doświadczeniem, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Proponuje zarówno mieszkania, jak i domy, działki rekreacyjne czy powierzchnie komercyjne. Nieruchomości Arka są gwarancją zadowolenia i bezpieczeństwa.
Kategoria:

Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl