Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952

Nowości w katalogu: 3 wpisów.Skocz do : : 10-Jul-2018 : Budownictwo

Budownictwo

Pawilony, kioski handlowe i gastronomiczne oferuje firma OSSES w Nieczajnie. Funkcjonujemy na rynku od 1979 roku i specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu obiektów z płyty warstwowej. W naszej ofercie znajduje się wiele obiektów, a prócz pawilonów, Mamy również targowiska, ciągi i kioski handlowe, portiernie. Ponadto wykonujemy przystanki i kontenery służbowe: biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe. Specjalizujemy się też w produkcji: konstrukcji stalowych, stolarki okiennej i drzwiowej z aluminium i PCV. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Ocena Ranking Google PR

Szeroki zakres usług z wykorzystaniem nowoczesnej technologii obróbki materiałów, jaką jest cięcie wodą oferuje gdyńska firma Premium Cutting Sp. z o.o. Gwarantujemy optymalny rodzaj cięcia, a poza tym doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, branżą budowlaną i reklamową, co pokazuje i precyzje technologii cięcia wodą - od prostych prac po cięcie skomplikowanych wzorów oraz produktów nietypowych. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami naszej oferty, techniki, którą stosujemy, a w razie pytań prosimy o kontakt!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Ocena Ranking Google PR

Szeroki zakres usług budowlanych na terenie Lublina i okolic oferuje P.W. "Stachyra" Stanisław Stachyra. Naszą ofertę stanowi równanie terenu, wyburzenia i rozbiórki, transport oraz wywóz kontenerów. Dysponujemy własną kopalnię, dzięki której w korzystnych cenach możemy proponować piach podsypkowy, piach siany, piach do tynków, żwir, kruszywo i wiele innych materiałów niezbędnych podczas budowy. Obsługujemy firmy budowlane, przedsiębiorstwa oraz odbiorców detalicznych. W branży budowlanej funkcjonujemy od 1998 r. W stałej sprzedaży Mamy kruszywo budowlane tj. kliniec, tłuczeń czy grys. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Ocena Ranking Google PR


(c) 2006-2016 szukaj24.pl