Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951


 
Opis O ujawnieniu się choroby definiowanej ultra-rzadką mówimy gdy częstotliwość nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być małym problemem, ale spoglądając holistycznie kwestia ta dotyczy niemalże 2 milionów naszych rodaków. W grupie schorzeń rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do chorób o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej pogorszeniu ulega efektywność pracy mitochondriów komórkowych odpowiadających za metabolizowanie energii wymaganej do prawidłowej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o pojawieniu się u siebie choroby, o której nawet specjaliści nie są w stanie wiele powiedzieć, poszukują wiedzy na własną rękę, między innymi w internecie. Pomocą dla osób chorujących mitochondrialnie jest witryna www.miopatia.pl. Autorem strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu zdiagnozowaną właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc znaleźć wyczerpujących wiadomości, zaczął gromadzić informacje na tej właśnie stronie. Odszukają tam państwo opis choroby autora strony, dane wzięte z wypisów szpitalnych, wyniki badań diagnostycznych, zalecenia lekarskie oraz dane o farmakoterapii. Z suplementów diety, które stosował do tej pory autor strony pozostały w użyciu takie leki jak Medargin oraz kreatyna, jako najlepiej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania zaburzeń tego typu są badania genetyczne. Autor strony miał to szczęście że wykonano u niego odpowiednie badanie, które wykazało zaburzenia w genie o nazwie POLG. Bardzo ważną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i ciągły kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. neurolog Zabrze. 

 

Słowa kluczowe neuropatia   neurolog   rehabilitacja   polg   miopatia   zanik mięśni   komórki macierzyste
Url http://www.miopatia.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Jun 12, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeżeli podjęliśmy decyzję o wykonaniu badań genetycznych, to warto, abyśmy zaufali tylko sprawdzonej firmie zajmującej się ich wykonywaniem. Jeżeli zdecydujemy się na pierwsze lepsze laboratorium genetyczne, to zawsze istnieje ryzyko, że nasze pieniądze przepadną, natomiast wynik badania nie będzie wiarygodny. Warto zatem skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest na Laboratorium Genetyczne INVICTA. Z jego usług skorzystało już wiele osób i wszyscy potwierdzają, że tej firmie warto zaufać. Oferuje ona bardzo wiele pakietów badań, umożliwiających sprawdzenie swoich predyspozycji genetycznych do wystąpienia pewnego rodzaju chorób, diagnostykę niektórych schorzeń, a także przygotowanie do roli rodzica. Badania wykonuje się niezwykle prosto, we własnym domu, wynik natomiast odbieramy online.
Kategoria:

Klinika Stomatologii i Estetyki Twarzy z Kamienia Pomorskiego wykonuje zabiegi stomatologiczne oraz medycyny estetycznej. Współpracujemy z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej J. Bochińska z siedzibą w Szczecinie. Wykonujemy: wolumetrię twarzy czy szyi, trójwymiarowe modelowanie całej twarzy i szyi, indukcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem AQUALYX, zabiegi redukcyjne przy użyciu kwasu hialuronowego. Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a lekarze mają przeszło 20 letnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o naszych usługach.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Anvita oferuje kontrahentom szeroki zakres zabiegów z zastosowaniem laseroterapii. Proponujemy także szeroki zakres czynności związanych z medycyną estetyczną. Stosujemy nowoczesne urządzenia, co sprawia, że możemy zagwarantować każdemu kontrahentowi świetną klasę oferowanych usług. Indywidualnie doradzamy przy doborze najlepszych usług, dostosowanych do określonych przez klienta potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas propozycji, które zostały udostępnione na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Metabolizm. Skuteczne porady dotyczące popraw pracy układu pokarmowego, przyspieszania przemiany materii. Porady, które odpowiedzą na pytanie Jak poprawić przemianę materii. Skorzystaj ze sprawdzonych i stosowanych sposobów na przemianę materii. Dowiedz się, jakie ćwiczenia fizyczne wspomagają procesy trawienne organizmu a tym samym pobudzają i poprawiają pracę naszego metabolizmu. W naszym serwisie przedstawiamy również sprawdzone i skuteczne zioła pomocne w walce ze złym metabolizmem. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe!
Kategoria:

Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalnym chirurgiem plastykiem, który opowie Ci wszystko na temat operacji powiększenia biustu i który podejmie się wykonania tego zabiegu, to lepiej nie mogłaś trafić. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, mamy za sobą wiele takich operacji i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy Cię do naszej klinki. Na stronie internetowej znajdziesz dokładne dane kontaktowe oraz pełną ofertę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl