Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081


 
Opis O ujawnieniu się choroby definiowanej ultra-rzadką mówimy gdy częstotliwość nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być małym problemem, ale spoglądając holistycznie kwestia ta dotyczy niemalże 2 milionów naszych rodaków. W grupie schorzeń rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do chorób o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej pogorszeniu ulega efektywność pracy mitochondriów komórkowych odpowiadających za metabolizowanie energii wymaganej do prawidłowej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o pojawieniu się u siebie choroby, o której nawet specjaliści nie są w stanie wiele powiedzieć, poszukują wiedzy na własną rękę, między innymi w internecie. Pomocą dla osób chorujących mitochondrialnie jest witryna www.miopatia.pl. Autorem strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu zdiagnozowaną właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc znaleźć wyczerpujących wiadomości, zaczął gromadzić informacje na tej właśnie stronie. Odszukają tam państwo opis choroby autora strony, dane wzięte z wypisów szpitalnych, wyniki badań diagnostycznych, zalecenia lekarskie oraz dane o farmakoterapii. Z suplementów diety, które stosował do tej pory autor strony pozostały w użyciu takie leki jak Medargin oraz kreatyna, jako najlepiej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania zaburzeń tego typu są badania genetyczne. Autor strony miał to szczęście że wykonano u niego odpowiednie badanie, które wykazało zaburzenia w genie o nazwie POLG. Bardzo ważną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i ciągły kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. neurolog Zabrze. 

 

Słowa kluczowe neuropatia   neurolog   rehabilitacja   polg   miopatia   zanik mięśni   komórki macierzyste
Url http://www.miopatia.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Jun 12, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeżeli poszukują państwo konkurencyjnej i profesjonalnej oferty zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej w Poznaniu to koniecznie w takiej sytuacji powinni się państwo zapoznać z kliniką medycyny estetycznej pod nazwą ForteMED, która działa na rynku już od wielu lat, zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wybitnych lekarzy i jest bardzo polecana przez wielu klientów. Jej propozycja zabiegów jest bardzo obszerna.
Kategoria:

Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny proponuje klientom profesjonalne leczenie. Zapewniamy pomoc specjalistów z licznych dziedzin medycznych. Kompleksowość proponowanych usług jest największą zaletą naszej placówki. Kooperujemy tylko ze świetnie przygotowanymi lekarzami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sektorze. Dzięki temu możemy zapewnić świetną klasę oferowanych usług. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej oferty znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Zapraszamy do aktywnej kooperacji.
Kategoria:

Jeżeli chcesz otrzymać profesjonalną pomoc od najlepszego okulisty to serdecznie zapraszamy do postawienia na nasze centrum okulistyczne we Wrocławiu, które jest rewelacyjnym wyborem dla wszystkich osób. Postawienie na naszą ofertę może sprawdzać się świetnie i może być niesamowicie korzystne. Oferowane przez nas usługi pozwalają na pozbycie się wszelkich problemów ze wzrokiem i mogą być niesamowicie korzystne dla wszystkich osób.
Kategoria:

Każdy z Państwa, kto zauważył u siebie pogłębiające się problemy ze słuchem, powinien koniecznie udać się do fachowca. Takim ekspertem na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego jest firma Has, posiadająca siedzibę w Olsztynie oraz w Iławie. To firma, jaka oferuje kompleksowe usługi w zakresie pomocy osobom niedosłyszącym oraz protetyki słuchu. Głównym nurtem działalności firmy jest sprzedaż profesjonalnych oraz nowoczesnych aparatów słuchowych, przy pomocy jakich można u klientów uzyskać najlepsze efekty słyszenia. Firma Has ma w swej ofercie aparaty analogowe oraz cyfrowe, najnowszej generacji, pochodzące od renomowanych producentów. Co ważne firma troszczy się o konkurencyjność cenową. Dodatkowo angażuje odpowiednio wyszkolonych specjalistów w postaci laryngologów i protetyków słuchu, jacy służą profesjonalnym doradztwem, poradami w obszarze samego zmysłu, jak również aparatów słuchowych. Tę ofertę trzeba poznać. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:

Klinika Dent-Lux w Legionowie została założona w październiku 1998 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się cztery gabinety oraz pracownia RTG wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, a nasze zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie z wykorzystaniem szerokiej gamy znieczuleń.

Jesteśmy na rynku od dawna i doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat stosujemy w praktyce. Oferujemy pacjentom sprawdzone i skuteczne metody leczenia, w połączeniu z nowoczesnymi technikami diagnostyki i terapii schorzeń jamy ustnej. Zapewniają one piękny i zdrowy uśmiech naszym pacjentom.

Pod naszą opieką znajdują się całe rodziny, które zaufały naszym dentystom.

Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl