Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858

Nauka angielskiego online


 
Opis Język angielski w pigułce to nauka języka angielskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.

Kurs zawiera przede wszystkim wyjaśnienie najważniejszych struktur gramatycznych i czasy angielskie, zawiera gotowe wypracowania wraz z poradami dotyczącymi ich pisania, a także słowniczek tematyczny i polecane pozycje książkowe.

Serwis wzbogaca forum językowe, na którym można uzyskać pomoc ekspertów.

 

Słowa kluczowe angielski online   nauka angielskiego   gramatyka angielska   czasy angielskie   gotowe wypracowania
Url http://www.angielski.nauczaj.com
Kategorie Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Ściągi
Data wpisu Dec 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Książki informatyczne, literatura piękna i naukowa, pomoze ściągi i lektury dla uczniów i studentów, to tylko niekóre z kilkudzesięciu kategorii książek oferowanych przez księgarnię MantisPartner.pl. Księgarnia ta poleca również książki w wersji audio (na CD, do słuchania).
Kategoria:

Uczący się języka angielskiego w pewnym momencie natrafiają na wyrażenia przyimkowe i zwykle jest to przyczyną wielu problemów. Ze względu na odmienność języka angielskiego od polskiego nie da się bezpośrednio stosować reguł w nim obowiązujących w języku angielskim. Kłopotem jest również znalezienie reguły, której stosowanie byłoby możliwe w każdym przypadku. Poradnik "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" to efekt kilku lat pracy nauczycielki języka angielskiego zajmującej się profesjonalnie prowadzeniem kursów angielskiego. Powstał na gruncie doświadczenia w pracy z wieloma osobami. Zawiera ćwiczenia ułatwiające zapamiętanie i pomagające nauczyć się odpowiednio stosować najczęściej spotykane wyrażenia przyimkowe.
Kategoria:

Jesteśmy siecią szkół języka angielskiego, która może pochwalić się nauczeniem posługiwania się tym językiem ponad 2 milionów uczniów. Angielski dla dzieci w naszym wykonaniu zarówno oferowany jest dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych. Z nami z całą pewnością każdy nauczy się posługiwać językiem angielskim. Helen Doron oddział w Ząbkach i Markach zaprasza najmłodszych na naukę języka angielskiego.
Kategoria:

Masz problem ze znalezieniem korepetytora? W takim razie zapoznaj się ze stroną internetową Edukeo, która pomoże Ci rozwiązać ten problem bardzo szybko. Tu znajdują się ogłoszenia zarówno nauczycieli jak i uczniów. Wśród tych ogłoszeń każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od dziedziny wiedzy, w której szuka specjalisty.Wejdź na naszą stronę i wybierz nauczyciela !
Kategoria:

Kursy angielskiego online oraz stacjonarnie. Szkoła Językowa oferuje innowacyjny system nauki języka angielskiego. W SJO LINGUA łączymy nauczanie metodą tradycyjną z e-learningiem. Dzięki temu nauka języków obcych jest efektywna i łatwa. Zapraszamy na kursy angielskiego i innych języków.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl