Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

Nauka angielskiego online


 
Opis Język angielski w pigułce to nauka języka angielskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.

Kurs zawiera przede wszystkim wyjaśnienie najważniejszych struktur gramatycznych i czasy angielskie, zawiera gotowe wypracowania wraz z poradami dotyczącymi ich pisania, a także słowniczek tematyczny i polecane pozycje książkowe.

Serwis wzbogaca forum językowe, na którym można uzyskać pomoc ekspertów.

 

Słowa kluczowe angielski online   nauka angielskiego   gramatyka angielska   czasy angielskie   gotowe wypracowania
Url http://www.angielski.nauczaj.com
Kategorie Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Ściągi
Data wpisu Dec 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Serwis oferujący angielski online(angielski Skype, e mail). Oferta obejmuje także zajęcia indywidualne. Znajdziecie także tłumaczenia polsko angielskie i angielsko polskie, wypracowania z angielskiego, korekta tekstów, materiały edukacyjne, nagrania (angielski mp3), pomoc oraz nowe multimedialne sposoby edukacji.
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która prowadzi szkolenia językowe w oparciu o skuteczną metodę komunikacyjną. Prowadzimy między innymi szkolenia dla firm. Zapewniamy szkolenia, które oparte są o indywidualnie dopasowywany zakres słownictwa specjalistycznego. Dopasowujemy również programy do indywidualnych potrzeb klientów firmowych. Dostarczamy raporty o postępach w nauce pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Kategoria:

BLD Consultancy zajmuje się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne. Dostępne języki: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański francuski. W ofercie również audyt językowy, bedący przydatnym narzędziem do weryfikacji znajomości języków obcych u obecnych, jak i potencjalnych pracowników.
Kategoria:

Masz problem ze znalezieniem korepetytora? W takim razie zapoznaj się ze stroną internetową Edukeo, która pomoże Ci rozwiązać ten problem bardzo szybko. Tu znajdują się ogłoszenia zarówno nauczycieli jak i uczniów. Wśród tych ogłoszeń każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od dziedziny wiedzy, w której szuka specjalisty.Wejdź na naszą stronę i wybierz nauczyciela !
Kategoria:

Zrzeszamy korepetytorów z różnych przedmiotów, którzy chętnie dojadą we wskazane miejsce przez ucznia. Do jego domu czy zacisznej kawiarni, gdzie przekazanie wiadomości lub umiejętności rozwiązywania zadań będzie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Korepetycje z matematyki, fizyki, angielskiego czy chemii w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to dla Nas codzienność. Dla Naszych uczniów to z pewnością nowy wymiar edukacji, która zaprocentuje w przyszłości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl