Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Nauka angielskiego online


 
Opis Język angielski w pigułce to nauka języka angielskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.

Kurs zawiera przede wszystkim wyjaśnienie najważniejszych struktur gramatycznych i czasy angielskie, zawiera gotowe wypracowania wraz z poradami dotyczącymi ich pisania, a także słowniczek tematyczny i polecane pozycje książkowe.

Serwis wzbogaca forum językowe, na którym można uzyskać pomoc ekspertów.

 

Słowa kluczowe angielski online   nauka angielskiego   gramatyka angielska   czasy angielskie   gotowe wypracowania
Url http://www.angielski.nauczaj.com
Kategorie Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Ściągi
Data wpisu Dec 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
English-ahead to szkoła języków obcych pracująca na terenie całej warszawy. Oferujemy darmowy dojazd do naszych studentów, abyś to ty mógł się skupić na nauce. Z Naszych korepetycji skorzystali już setki uczniów. Zajęcia prowadzimy z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także rosyjskiego. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Książki informatyczne, literatura piękna i naukowa, pomoze ściągi i lektury dla uczniów i studentów, to tylko niekóre z kilkudzesięciu kategorii książek oferowanych przez księgarnię MantisPartner.pl. Księgarnia ta poleca również książki w wersji audio (na CD, do słuchania).
Kategoria:

Jest wiele szkół językowych na terenie Bielsko-Biała ale tylko jeden Mentes! Co zyskujesz? Rzetelne i profesjonalne nauczanie. Szeroka oferta kursów językowych od 5 do 105 lat. Małe grupki 4-7 osobowe. Miła atmosfera ale przede wszystkim wysoko wykwalifikowany zespół nauczycielski, Native Speaker z USA oraz trafne i rzetelne materiały dydaktyczne. Sprawdź naszą ofertę. Dla nowych uczestników zaskoczymy rabatami i zniżkami. Przyjdź i sprawdź sam! Serdecznie Zapraszamy!
Kategoria:

Angielski Online - portal prawdziwych anglomaniaków, nauka angielskiego, gramatyka angielska, słownictwo angielskie, angielski dla każdego, nowoczesne metody nauki angielskiego, egzaminy angielskie - FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, materiały do matury z angielskiego, ćwiczenia, testy, korepetycje z angielskiego, kursy angielskiego, szybka nauka angielskiego
Kategoria:

Serwis oferujący angielski online(angielski Skype, e mail). Oferta obejmuje także zajęcia indywidualne. Znajdziecie także tłumaczenia polsko angielskie i angielsko polskie, wypracowania z angielskiego, korekta tekstów, materiały edukacyjne, nagrania (angielski mp3), pomoc oraz nowe multimedialne sposoby edukacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl