Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Naprawa telewizorów, radio, pilotów i innego sprzętu RTV


 
Opis Prowadzę od wielu lat zakład naprawczy wszelakiego sprzętu elektronicznego. Posiadam specjalistyczną aparaturę pomiarową, oscyloskopy, mierniki, wobuloskopy, generatory wizyjne itp. Oferuję usługi polegające na: naprawie telewizorów w domu u klienta, pilotów do nich, pilotów do samochodów, bram. Również naprawiam radia, - w tym te stare (lampowe), magnetofony. Przestrajam radia na UKF wysoki i niski. Specjalizuję się również w naprawach nietypowych sprzętów elektronicznych np.: rybołowki, rympałki, wzmacniacze CB (dopałki) itp.

 

Słowa kluczowe Napawa Serwis TV Pilotów
Url http://www.naprawa-telewizor-radio-pilot.bialystok.pl/
Kategorie AGD RTV > Naprawa serwis
AGD RTV > Sprzęt RTV
Data wpisu Aug 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Naprawa serwis
Spółka ABM System to czołowy producent, cieszący się ogromnym zaufaniem klientów oraz dystrybutor towarów a także systemów, jakie zapewniają optymalizację działań związanych z przepływem dokumentów. Rozpoczęcie działalności ABM System datuje na początek lat dziewięćdziesiątych i wtedy to nawiązaliśmy współpracę z renomowanym producentem urządzeń branży poligraficznej firmą Minolta - obecnie Konica Minolta. Stale staramy się rozbudowywać sieć partnerów i przedsiębiorstw kooperujących. W tej ofercie mieszczą się również takie marki jak Xerox, Lexmark, czy też Olivetti - firma oferująca faksy i drukarki atramentowe oraz laserowe, niszczarki, kalkulatory i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia tej strony internetowej:
Kategoria:

Jesteśmy specjalistycznym serwisem naprawy:
- cyfrowych aparatów fotograficznych,
- obiektywów i lamp błyskowych,
- analogowych i cyfrowych kamer video,
Serwisujemy wszystkie modele marek dostępnych na rynku.
Dysponujemy wysoko przeszkoloną i wykształconą kadrą techniczną z zakresu elektroniki i optyki precyzyjnej. Nasz personel ma za sobą już ponad 20 letnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu optycznego.

22 698 31 28
info@elektrooptyka.pl
Kategoria:

Skoczowska firma Syntra G. Kozok Spółka Jawna proponuje świadczenia powiązane z usuwaniem awarii urządzeń gastronomicznych oraz chłodniczych. Usuwamy także problemy z funkcjonowaniem instalacji elektrycznych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług oraz każdych koniecznych części zapasowych. Naszym największym atutem jest krótki czas usuwania awarii. Usługa realizowana jest w dniu przyjazdu naszych serwisantów. Przed wykonaniem usługi, kontrahent uzyskuje informacje o opłacie za wykonanie określonych czynności naprawczych. Terenem działania naszego przedsiębiorstwa jest przede wszystkim województwo śląskie.
Kategoria:

W naszej ofercie znajda pańsatwo wszelkiego typu wagi elektroniczne dostępne na rynku Polskim. Nasza firma zajmuje się sprzedaża, serwisem, oraz przeprowadzamy usługi legalizacyjne. W ofercie znajdą państwo takie typy wag jak: samochodowe, przemysłowe, magazynowe, laboratoryjne, dozownikowe oraz wiele innych.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Sprzętowe "RAJS-MET" s.c. Nasza firma zaistniała w 1999 roku w miejscowości Lusławice. Specjalizujemy się w wytwórczości łyżek do wszystkich typów koparek. Oferujemy łyżki takie jak: skarpowe, podsiębierne, trapezowe, skalne, ażurowe, typ pazur oraz wiele innych. Mamy także płyty adaptacyjne, wysięgniki i ramiona do koparek. Zajmujemy się także regeneracją i naprawą łyżek do koparek, wysięgników i ramion. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz fachowe rady naszych pracowników. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na realizowane przez nas usługi. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl