Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Naprawa telewizorów, radio, pilotów i innego sprzętu RTV


 
Opis Prowadzę od wielu lat zakład naprawczy wszelakiego sprzętu elektronicznego. Posiadam specjalistyczną aparaturę pomiarową, oscyloskopy, mierniki, wobuloskopy, generatory wizyjne itp. Oferuję usługi polegające na: naprawie telewizorów w domu u klienta, pilotów do nich, pilotów do samochodów, bram. Również naprawiam radia, - w tym te stare (lampowe), magnetofony. Przestrajam radia na UKF wysoki i niski. Specjalizuję się również w naprawach nietypowych sprzętów elektronicznych np.: rybołowki, rympałki, wzmacniacze CB (dopałki) itp.

 

Słowa kluczowe Napawa Serwis TV Pilotów
Url http://www.naprawa-telewizor-radio-pilot.bialystok.pl/
Kategorie AGD RTV > Naprawa serwis
AGD RTV > Sprzęt RTV
Data wpisu Aug 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Naprawa serwis
Programatory serii Wellon VP do programowania pamięci i procesorów. Są to programatory uniwersalne ( VP996, VP596, VP390, AUTO300), które obsługują ogromną liczbę układów. Współpracują z nimi adaptery(sop, plcc,tqfp, tsop, psop). Najwyższy model może pochwalić się obsługą ponad 95 000 układów co czyni go najpotężniejszym pod tym względem programatorem na rynku.
Kategoria:

Sprzedaż i serwis aparatury medycznej.
Automatyczne myjki endoskopowe
MERIT 9000. EKG M-trace Merlin-Medical. Oferta serwisowa na sprzęt medyczny . Oferta handlowa na aparaturę medyczną i materiały eksploatacyjne . Na stronie obrazki ,opisy ,dane techniczne,instrukcje obsługi .
Kategoria:

Jesteśmy specjalistycznym serwisem naprawy:
- cyfrowych aparatów fotograficznych,
- obiektywów i lamp błyskowych,
- analogowych i cyfrowych kamer video,
Serwisujemy wszystkie modele marek dostępnych na rynku.
Dysponujemy wysoko przeszkoloną i wykształconą kadrą techniczną z zakresu elektroniki i optyki precyzyjnej. Nasz personel ma za sobą już ponad 20 letnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu optycznego.

22 698 31 28
info@elektrooptyka.pl
Kategoria:

Alfamax Computer Cleaning service to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług takich jak czyszczenie komputerów oraz serwis drukarek i innych urządzeń biurowych takich jak niszczarki dokumentów, kserokopiarki czy liczarki banknotów. Nasz profesjonalny i w pełni wykwalifikowany personel gwarantuje świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie w sposób terminowy. Serwis drukarek zajmuje się urządzeniami takich firm jak Brother, Canon, HP, Lexmark, Samsung i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Remote detector jest to tester pilotów samochodowych do sprawdzania częstotliwości czterech sygnałów nośnych. Funkcjonuje zakresach 315mhz, 433mhz, 868mhz i 915mhz. Dodatkowym trybem jest infrared, który pozwala na wykrycie marki samochodu za pomocą sygnału IR. Kolejną ważną funkcją, o której warto napomknąć jest pomiar krótkich paczek sygnału wysyłanych przez piloty marki BMW oraz Mercedes
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl