Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125


 
Opis Windy, żurawie, podnośniki koszowe, hakowce serwisuje, naprawia i konserwuje firma AMP SERWIS Marek Gromadzki w Pabierowicach. Poza urządzeniami transportu bliskiego, zajmujemy się serwisem klimatyzacji (autobusy, maszyny i pojazdy), hydrauliką siłową, zakuwaniem węży hydraulicznych i regeneracją siłowników, czy rozdzielaczy hydraulicznych. Realizujemy również naprawy powypadkowe zabudów (lawety, wywrotki), zapewniając ich produkcję. Posiadamy uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do napraw i modernizacji urządzeń transportu. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe naprawa udt   regeneracja siłowników grójec   naprawa podesty załadowcze   naprawa hds   naprawy powypadkowe zabudowy   siłowniki hydrauliczne grójec   naprawa wind samochodowych   resurs udt   badania udt grójec   naprawa podnośników koszowych
Url http://https://www.serwisudt.pl
Kategorie Motoryzacja
Data wpisu Oct 12, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Zajmujemy się sprzedażą stacjonarną oraz internetową, części samochodowych marki Skoda. Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych oraz porównywalnej jakości. W ofercie znajdują się części do następujących modeli skody: Favorit, Felicja, Fabia, Octavia. Jesteśmy niezależnym dystrybutor części.
Tel. (042) 250-77-55
Kategoria:

Biznes ZEMAX na rynku jest od 1990 roku rozpoczynając działalność jako jednoosobowe przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Specjalizujemy się w dystrybucji, konsultacjach i innych usługach stosowania lakierów, kosmetyków samochodowych i aerozoli głównie spółek MOTIP, DUPLI COLOR, PROSOL i KETEC oraz specjalistyczne lakiery z linii ICI AUTOCOLOR z mieszalnikiem 2K. Sprzedajemy Wszystkie towary powiązane z odnowieniem karoserii samochodu; od papieru ściernego, poprzez szpachlę, aerozole, podkłady, lakiery, taśmy lakiernicze, narzędzia, środki konserwujące, rozcieńczalniki, kosmetyki samochodowe, po sprzęt ochrony spersonalizowanej , a ponadto kabiny lakiernicze i inne urządzenia związane z lakierowaniem pojazdów.
Kategoria:

Oferta firmy Normfest Polska Sp. z o.o. z Poznania zawiera rozszerzony wybór artykułów i rozwiązań dla wszystkich segmentów branży motoryzacyjnej. Grupa Normfest, której powstanie datuje się na 1948 rok, powstałą w Essen w Niemczech, a w danym momencie funkcjonujemy w 10 krajach w Europie, natomiast w Polsce od 1999 roku. Firma stale dba o najwyższy poziom proponowanych produktów, wyznając zasadę że sukcesem każdej organizacji jest usatysfakcjonowany oraz dowartościowany pracownik. Tworzymy zespół wyjątkowy, który identyfikuje się z interesami firmy. Nasz znakomicie wyszkolony oraz zaangażowany personel służy kompetentnym doradztwem w obrębie proponowanego asortymentu. Kompletna oferta firmy Normfest znajduje się na stronie internetowej:
Kategoria:

Pomoc drogowa 24h/7 na terenie całego kraju, a w szczególności zachodnich jego obszarów zapewnia firma REDHOL w Perzowie. Zabezpieczymy miejsce wypadku, zrobimy dokumentację i usuniemy jego skutki, odholujemy pojazd na nasz całodobowy parking, a w przypadku awarii zapewniamy profesjonalny serwis i mechaników, w ramach naszego warsztatu. Obsługujemy samochodu osobowe, dostawcze i ciężarowe. Jesteśmy dopasowani do składów wielkogabarytowych. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie, na jaką zapraszamy!
Kategoria:

O tym, że Renault zrobiło dobry interes inwestując w zapomnianą rumuńską markę Dacia, nie trzeba już nikogo w Europie przekonywać. Kolejnym ciosem dla konkurencji jest nowa Dacia Sandero II, która bardzo przybliżyła się już jakościowo do takich tuzów jak Volkswagen czy Ford. Oczywiście pierwsze skrzypce grają tutaj walory cenowe, ale zarówno pod względem silników, osprzętu jak i wykonania, rumuński hatchback nie ma się czego wstydzić stając do testów porównawczych ze szlachetniejszymi rywalami z segmentu aut miejskich i kompaktowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl