Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

Najtańsze nieruchomości z całej Polski!


 
Opis Planujesz zmianę mieszkania, a może zakup domu lub działki... Szukasz atrakcyjnej oferty, bo nie lubisz przepłacać....A może chcesz zainwestować w nieruchomości... To zawsze się opłaca. Korzystając z agencji nieruchomości wydasz majątek!
Wyszukiwanie ofert i profesjonalna obsługa prawna licytacji nieruchomości na terenie całego kraju. Jeśli chcesz poznać szczegóły napisz, że jesteś zainteresowany a prześlę ci ofertę.
sylwia@lexgo.pl

 

Słowa kluczowe licytacja   nieruchomości   obsługa prawna
Url http://www.lexgo.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia, inwestycje, warszawa, nad morzem, nowe, domy, lokale, wynajem, biura, sprzedaż. Zapraszamy do nas! DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia, inwestycje, warszawa, nad morzem, nowe, domy, lokale, wynajem, biura, sprzedaż.
Kategoria:

Szukasz mieszkania do kupna lub wynajęcia w swoim mieście? Opisywane narzędzie wydatnie pomoże Ci w doborze najlepszej oferty dla Ciebie. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, która z całą pewnością pomoże Ci korzystnie podjąć decyzje. Należy pamiętać, że ta interesująca aplikacja pokazuje wyniki wyszukiwania na mapie, co pozwala na dokładne określenie silnych i złych stron takiej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w wielkich miastach, gdzie nie zawsze znamy wszystkie części miasta. Należy zwrócić większą uwagę na możliwość stosowania różnego typu filtrów i udogodnień wyszukiwania.
Kategoria:

Wrocławskie przedsiębiorstwo deweloperskie Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa zajmuje się całościowym realizowaniem inwestycji budowlanych, przede wszystkim w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia. Jednostka Grupa Grundwert oryginalnie funkcjonowała w Stanach Zjednoczonych, teraz również na polski rynek przeszczepia znakomicie dopracowane, pieczołowicie uskutecznione budownictwo handlu wielkopowierzchniowego, lokali biurowych i inwestycji mieszkaniowych - we Wrocławiu pod postacią Rodzinnych Willi Jagodno. Więcej informacji o obrębie usług deweloperskich Grupy Grundwert osiągalnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:

Projektując nasze domy, nad ekonomicznym wykorzystaniem energii myślimy na każdym kroku, stosujemy nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre gatunkowo materiały. Zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne budujemy z Porothermu. Dodatkowo każdy dom, w wersji "PLATINIUM", m.in. ocieplamy warstwą 20 centymetrów grafitowego styropianu na ścianach oraz 35 cm bezformaldehydowej wełny na poddaszu i wstawiamy trójszybowe okna, z szybą o współczynniku Ug=0,5 W/m2K W/m2K osadzone w 6-cio komorowych profilach. "PLATINIUM" to budynek wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewniającą odzysk ciepła z wymienianego powietrza, a jego kotłownia to markowy, nowoczesny gazowy piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.
Kategoria:

Rynek nieruchomości na dzień dzisiejszy jest bardzo bogatym. Powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli i obiektów, które idealnie wpisują się we współczesną architekturę, a do tego są konkurencyjne pod względem cen. Nie inaczej jest w przypadku zabrzańskiego rynku nieruchomości, na którym znajdziemy ofertę Jesionowej Alei. Nowoczesne, eleganckie, estetyczne mieszkania oraz domy, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających. Odnajdą się tutaj rodziny z dziećmi oraz seniorzy. Wszyscy, którzy poszukują spokoju, możliwości obcowania z naturą, jak i dogodnej lokalizacji, by bez problemu dostać się do pracy, szkoły, przychodni i wielu innych obiektów usługowo-handlowych. Skrzętnie przygotowana oferta, z którą warto się zapoznać. Wybrać coś dla siebie i zyskać na miejscu, które stanie się azylem dla każdego z nowych lokatorów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl