Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

nagrobki wzory warszawa olsztyn łomża zdjęcia


 
Opis "Święta Anna"
Firma kamieniarska założona w 1990 r.
Wyposażona w kompletny park maszynowy
i pracownię graficzną
- pozwalające na realizację skomplikowanych
projektów w kamieniu.
Importer bloków granitowych.
Wszystkie prace – począwszy od cięcia bloków
na płyty do montażu gotowych obiektów
- wykonuje załoga firmy.
"Święta Anna" specjalizuje się w produkcji
wysokiej jakości nagrobków na rynek polski ,
europejski i amerykański.
Działem szczególnym, któremu poświęcamy
wyjątkową uwagę, są nagrobki i pomniki
wykonywane wg. naszych autorskich projektów.
Produkowane są z wyselekcjonowanych kamieni
(przeważnie niedostępnych w Polsce),
odznaczających się klasyczną harmonią
i spokojną urodą.
www.nagrobki-warszawa.pl
www.nagrobki-wzory.pl

 

Słowa kluczowe nagrobki   olsztyn   warszawa   wzory   ceny   chińskie   granity   projekty   kamieniarstwo   pojedyncze   podwójne   pomniki   święta anna   porcelanowe   zdjęcia
Url http://www.swieta-anna.com.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Parapety i schody z konglomeratu wykonane są z materiałów najlepszych jakościowo. Mają jednolite struktury i idealnie gładkie powierzchnie. Można je odnawiać. W razie pojawienia się na ich powierzchni zarysowań czy niewielkich uszkodzeń wystarczy przeprowadzić usługę szlifowania, która przywróci im dawny blask. Dzięki temu możecie się Państwo cieszyć pięknym wyglądem parapetów i schodów przez wiele lat.
Kategoria:

Coraz popularniejsza staje się kostka granitowa. To co ją określa to solidność i niewysoka cena. Osoby wyżej stawiają kostkę, będąc świadomymi, że zniesie bardzo długo. Dodatkowo w dzisiejszych czasach istnieje niezwykle wielki wachlarz wielorakich wzorów, tak że wybierając odpowiednie kolory i kształty można zrobić dla przykładu niesłychanie estetyczny podjazd. Dlatego w dzisiejszych czasach wypiera kostka inne budulce.
Kategoria:

Szukasz sprawdzonych i mających naturalne pochodzenie surowców na schody wewnętrzne? Nie wiesz gdzie znaleźć firmę, która zaoferuje Ci kilka unikalnych rozwiązań? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że jeśli tylko się do nas zgłosisz, to staniemy na wysokości zadania i tylko dla Ciebie zaprojektujemy oryginalne schody na przykład z marmuru czy trawertynu. Mamy spory wybór, od lat działamy na rynku i współpracę podejmujemy z przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi.
Kategoria:

Zajmujemy się wytworem i instalowaniem towarów kamiennych jak: pomniki z granitu, blaty z kamienia marmurowe i granitowe(w kuchni i łazience), kominki z marmuru, parapety z granitu, schody z kamienia zewnętrzne i wewnętrzne. Obszar naszego działania jest na terenie województwa dolnośląskiego, w szczególności w sąsiedztwie Wrocławia. Następnym z robionych przez nas artykułów są parapety granitowe zarazem wewnętrzne jak i zewnętrzne. Bloki kamienne sprowadzamy z różnych części świata dlatego mamy do zaoferowania szeroką rozpiętość kolorów i struktur kamienia. Parapety projektujemy i wykonujemy dokładnie z wskazówką klienta. Ręczymy stylizację i funkcjonalność produktu. Parapety z granitu użyte we wnętrzu pomieszczenia są dobre jakościowe i szlachetne, a dzięki dokładnie polerowanej powierzchni łatwo je utrzymać w higienie wystarczy ledwie przetrzeć je mokrą ściereczką nie potrzebują żadnych czynności pielęgnacyjnych. Oprócz tego parapety z kamienia są wytrzymałe na ścieranie oraz na zmiany temperatury i wilgoci w izbie. Parapety zamontowane na zewnątrz natomiast są mało podatne na działania pogodowe takie jak grad, bardzo wysoka i bardzo niska temperatura, ostre promienie słoneczne. Zapraszamy wówczas Państwa do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą parapetów marmurowych i granitowych.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę Loniek, która specjalizuje się w obróbce kamienia. Na zlecenia osób prywatnych i przedsiębiorców kosntruujemy płoty, schody na zewnątrz oraz wewnątrz budynków, elewacje, tarasy oraz posadzki, parapety, blaty kuchenne, kominki i inne elementy wykończeniowe. Poza tym zajmujemy się konstruowaniem różnego typu nagrobków. Oprócz tego polecamy inne prace związane z renowacją i konserwacją kamienia. Używamy materiałów najwyższej jakości, jakie cechuje również wysoka trwałość oraz różnorodność barw i faktury. Mają Państwo do wyboru marmur, granit i piaskowiec. Zapewniamy terminową i solidną realizację każdego zlecenia oraz udzielamy specjalistycznych porad. W trakcie kilkunastu lat działalności otrzymaliśmy wielu usatysfakcjonowanych klientów, w całym kraju. Na stronie internetowej prezentujemy wszystkie nasze usługi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl