Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

nagrobki wzory warszawa olsztyn łomża zdjęcia


 
Opis "Święta Anna"
Firma kamieniarska założona w 1990 r.
Wyposażona w kompletny park maszynowy
i pracownię graficzną
- pozwalające na realizację skomplikowanych
projektów w kamieniu.
Importer bloków granitowych.
Wszystkie prace – począwszy od cięcia bloków
na płyty do montażu gotowych obiektów
- wykonuje załoga firmy.
"Święta Anna" specjalizuje się w produkcji
wysokiej jakości nagrobków na rynek polski ,
europejski i amerykański.
Działem szczególnym, któremu poświęcamy
wyjątkową uwagę, są nagrobki i pomniki
wykonywane wg. naszych autorskich projektów.
Produkowane są z wyselekcjonowanych kamieni
(przeważnie niedostępnych w Polsce),
odznaczających się klasyczną harmonią
i spokojną urodą.
www.nagrobki-warszawa.pl
www.nagrobki-wzory.pl

 

Słowa kluczowe nagrobki   olsztyn   warszawa   wzory   ceny   chińskie   granity   projekty   kamieniarstwo   pojedyncze   podwójne   pomniki   święta anna   porcelanowe   zdjęcia
Url http://www.swieta-anna.com.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Zajmujemy się wytworem i instalowaniem towarów kamiennych jak: pomniki z granitu, blaty z kamienia marmurowe i granitowe(w kuchni i łazience), kominki z marmuru, parapety z granitu, schody z kamienia zewnętrzne i wewnętrzne. Obszar naszego działania jest na terenie województwa dolnośląskiego, w szczególności w sąsiedztwie Wrocławia. Następnym z robionych przez nas artykułów są parapety granitowe zarazem wewnętrzne jak i zewnętrzne. Bloki kamienne sprowadzamy z różnych części świata dlatego mamy do zaoferowania szeroką rozpiętość kolorów i struktur kamienia. Parapety projektujemy i wykonujemy dokładnie z wskazówką klienta. Ręczymy stylizację i funkcjonalność produktu. Parapety z granitu użyte we wnętrzu pomieszczenia są dobre jakościowe i szlachetne, a dzięki dokładnie polerowanej powierzchni łatwo je utrzymać w higienie wystarczy ledwie przetrzeć je mokrą ściereczką nie potrzebują żadnych czynności pielęgnacyjnych. Oprócz tego parapety z kamienia są wytrzymałe na ścieranie oraz na zmiany temperatury i wilgoci w izbie. Parapety zamontowane na zewnątrz natomiast są mało podatne na działania pogodowe takie jak grad, bardzo wysoka i bardzo niska temperatura, ostre promienie słoneczne. Zapraszamy wówczas Państwa do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą parapetów marmurowych i granitowych.
Kategoria:

Firma Kamieniarstwo Jurczyk działa na rynku od ponad trzydziestu lat, wielkie wiedzę praktyczna a też bardzo szeroko dostosowana propozycja do nowoczesnych nabywców charakteryzuje tą spółkę pozwalając na najwyższą jakość świadczonych usług. Produkcja parapetów, schodów, nagrobków, a również dodatków wykonywanych z wysokiej klasy granitu z różnorakich części świata pozwala na konkurencyjną działalność oraz dodatkowo pomoc w indywidualnej realizacji zlecenia składanego przez nabywców.
Kategoria:

Firma Nagrobki dla VIP, której siedziba znajduje się w stolicy Dolnego Śląska, specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków. Oferujemy możliwość wykonania każdego wzoru wskazanego przez kontrahenta. Staranny wybór surowców a także dobrze wyposażony park maszynowy umożliwiają nam zapewnienie odpowiedniej klasy każdego wyrobu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy mają duże doświadczenie w branży. Pomagamy klientom w doborze właściwych towarów. Zapraszamy Państwa do rozmowy z prowadzonym przez nas przedsiębiorstwem.
Kategoria:

Centrum Usług Budowlanych i Dekoracyjnych CUBiD proponuje bogaty wybór kamienia naturalnego zarówno w gotowych elementach jak i w zamówieniach na wymiar. Firma w swojej ofercie podsiada granit, marmur, trawertyn, a także łupki, wapienie oraz piaskowce. Wyroby kamienne firmy CUBiD wyróżniają się przystępną cena oraz wysoką jakością, a także niesamowitą wytrzymałością, co sprawia, że mogą one Państwu służyć prze lata. Personel firmy zapewni pomoc przy wyborze produktów spełniających Państwa wymagania, a także pomoże przy transporcie wybranych kamieni.
Kategoria:

Planując budowę wymarzonej nieruchomości powinieneś poszukać materiałów budowlanych o najwyższej jakości. Firma transportowo-budowlana Staw-trans spełni wasze oczekiwania. Na podanej stronie internetowej znajdą Państwo opis oferty usług wykonywanych przez firmę a w tym: sprzedaż materiałów budowlanych (kruszywa, piasek zasypowy, ziemia humus, żwir) oraz wykonywanie wszelkich robót ziemnych i wyburzeniowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl