Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

nagrobki wzory warszawa olsztyn łomża zdjęcia


 
Opis "Święta Anna"
Firma kamieniarska założona w 1990 r.
Wyposażona w kompletny park maszynowy
i pracownię graficzną
- pozwalające na realizację skomplikowanych
projektów w kamieniu.
Importer bloków granitowych.
Wszystkie prace – począwszy od cięcia bloków
na płyty do montażu gotowych obiektów
- wykonuje załoga firmy.
"Święta Anna" specjalizuje się w produkcji
wysokiej jakości nagrobków na rynek polski ,
europejski i amerykański.
Działem szczególnym, któremu poświęcamy
wyjątkową uwagę, są nagrobki i pomniki
wykonywane wg. naszych autorskich projektów.
Produkowane są z wyselekcjonowanych kamieni
(przeważnie niedostępnych w Polsce),
odznaczających się klasyczną harmonią
i spokojną urodą.
www.nagrobki-warszawa.pl
www.nagrobki-wzory.pl

 

Słowa kluczowe nagrobki   olsztyn   warszawa   wzory   ceny   chińskie   granity   projekty   kamieniarstwo   pojedyncze   podwójne   pomniki   święta anna   porcelanowe   zdjęcia
Url http://www.swieta-anna.com.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Żadna z konkurencyjnych firm nie gwarantuje tak ogromnego wyboru kamienia naturalnego jak GRANIMEX WIĘCKO, dysponujący ponad 100 gatunkami tego surowca. Największym zainteresowaniem cieszy się granit, marmur, konglomerat a także trawertyna. Wykorzystanie ich w produkcji schodów, podłóg, blatów i parapetów gwarantuje doskonałe efekty wizualne. Najlepsza jakość materiałów zapewnia nie tylko wspaniałą estetykę ale i długoletnią funkcjonalność. Surowce te poddane właściwiej obróbce charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Do ich pielęgnacji warto zastosować odpowiednie środki czystościowe. Firma proponuje klientowi niesamowicie duży wybór artykułów tego rodzaju. Dostarcza również wyrobów z brązu w postaci ozdób nagrobkowych. Zapraszamy na tę stronę internetową:
Kategoria:

Gran-Pol Kamieniarstwo to zakład kamieniarski, który oferuje: nagrobki, napisówki, schody, parapety, blaty kuchenne i inne. Kamieniarstwo - efektywność w każdym wymiarze.

Firma nasza powstała w roku 1977. Zajmujemy się wykonywaniem nagrobków i grobowców na indywidualne zamówienia klientów.

Wykonujemy także elementy kamienne dla budownictwa: min. parapety okienne schody, kominki, blaty kuchenne, elewacje.
Kategoria:

PIKIEL kamieniarstwo artystyczne - rodzinna tradycja kamieniarstwa budowlanego. Wykonujemy łazienki, kominki, projekty schodów, posadzki oraz parapety marmurowe. Każde zlecenie jest przez nas z dbałością wypełniane, bez znaczenia na to czy podmiot kupuje marmurowe parapety, granitowe blaty kuchenne czy też łazienkowe czy elewację z piaskowca. Z racji wypracowanemu przez kilkadziesiat lat doświadczeniu, łącząc radość, wiedzę i fachowość możemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Przez maksymalne zaangażowanie pomagamy klientom realizować niepowtarzalne projekty.
Kategoria:

Rodlew to prężnie rozwijająca się firma, dla której celem głównym jest zadowolenie każdego Klienta. Od 1975 roku oferujemy Państwu akcesoria nagrobkowe. Specjalizujemy się w produkcji ze stali nierdzewnej, brązu oksydowanego, brązu oraz stali nierdzewnej z brązem. Znajdą u nas Państwo takie artykuły jak: litery, latarki, wazony, wazy, krzyże stojące, krzyże leżące i aplikacje. Sprzedaż prowadzimy w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów i wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe informacje opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma brukarstwo warszawa może poszczycić się ogromnie bogatym doświadczeniem, układaniem kostki zajmujemy się od lat i dzięki temu potrafiliśmy opracować unikalne metody pracy pozwalające nie tylko wykonywać to bardzo skutecznie acz również efektownie. Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie. Posiadamy gigantyczną i niezbędną wiedzę oraz wykwalifikowanych pracowników by jak najlepiej wywiązać się ze zleconych nam zamówień. Świadczymy najwyższej jakości usługi brukarskie, realizujemy Państwa marzenia o fenomenalnej i prześlicznej posesji. Ułożenie kostki brukowej staramy się taka realizować, aby łączyła oczekiwania klientów z najnowszymi trendami stylistycznymi w brukarstwie i spełniała funkcjonalną i trwałą nawierzchnię.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl