Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

Nagrobki: projektowanie, realizacja


 
Opis Projektowanie przestrzenne oryginalnych nagrobków granitowych, z prestiżowych, granitów i ich realizacja. Olsztyn, Warszawa, Łomża

 

Słowa kluczowe nagrobki   pomniki   warszawa   kamieniarstwo   nagrobek   ceny   cena   wzory   nagrobków   artystyczne   galeria   nagrobne   warszawie   święta   Anna   cmentarne   granit   granitowe   grobowiec   płyty   junikowo   groby   kamieniarskie   mazowieckie   podlaskie   podwĂł
Url http://www.nagrobek24.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Feb 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Tanie kredyty pożyczki-Znajdziesz najlepszy i najtańszy kredyt mieszkaniowy,samochodowy lub gotówkowy.Określ najważniejsze cechy jakie musi spełniać szukany kredyt wybierz najlepszą ofertę bankową.Oferujemy pełne i najbardziej aktualne dane w Internecie- rachunki bankowe,kredyty mieszkaniowe,kredyty samochodowe,kredyty gotówkowe,kredyty odnawialne,kredyty hipoteczne,karty kredytowe, rachunki inwestycyjne,pożyczki pod zastaw,doradztwo kredytowe,lokaty bankowe,konta osobiste,konta młodzieżowe,pożyczki od ręki
Kategoria:

Nasza fundacja zajmuje się wzmacnianiem dostępu do kształcenia dla wszystkich, mając na myśli w szczególności mieszkańców okręgów biednych i zapomnianych. Jej zamysłem jest umożliwienie, by ludzie mogli pomóc sobie sami. Na skutek jej działań tworzą się nowe szkoły, polepsza się dostęp do edukacji, a co za tym idzie w szeregu przypadków też jakość życia kształconych, bo jak wiemy, wykształcenie zwiększa szansę pozyskania wyższych zarobków. Środkiem do celu jest współdziałanie, która pogłębia poczucie więzi oraz pozwala pozytywniej myśleć o przyszłości. Do tego fundacja zaspokaja naczelne potrzeby ludzi, którzy ucierpieli w kataklizmach.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Capital Work, którego siedziba usytuowana została w Warszawie, oferuje klientom usługi związane z pośrednictwem w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Precyzyjnie dostosowujemy umiejętności pracowników do wskazanych potrzeb. Współpraca z licznymi pracodawcami umożliwia nam zagwarantowanie interesujących ofert każdemu człowiekowi zainteresowanemu zatrudnieniem. Nasi pracownicy wspierają wszystkie zatrudnione osoby. Większą liczbę danych odnoszących się do przygotowanej oferty klienci odnajdą na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.
Kategoria:

Witamy na stronach Firmy -Servicetek-

-Servicetek- to grupa specjalistów z wielu dziedzin Web 2.0. Jesteśmy grupą ludzi młodych i ambitnych, tworzących interaktywne formy obecności przedsiębiorstw, szkół ,urzędów i innych podmiotów w świecie wirtualnym. Pomagamy inwestorom ujarzmić i zrozumieć ten piękny świat.

Jeśli planujecie Państwo zbudować swą obecność w świecie Second Life, wykreować tam swą markę, stworzyć swoje ośrodki spotkań ,szkoleń odkryć nowe możliwości edukacji , robić badania marketingowe, przeprowadzać badania fokusowe dla firm badań opinii publicznej to właśnie my możemy Wam w tym pomóc.

Budujemy światy otwierające nowe możliwości, dostarczające nowych wrażeń i doświadczeń - w oparciu o ugruntowaną wiedzę strategiczną, technologiczną i niewyczerpane zasoby kreacyjne.

Nasi wyspecjalizowani konsultanci marketingowi i kreatywni pomogą państwu w pełni zrozumieć co mogą wirtualne światy oznaczać i uczynić dla poszerzenia Państwa rynku i rozwoju nowych strategii biznesowych. Nasi skrypterzy, projektanci 3D i budowniczowie przełożą wypracowane wspólnie z Państwem koncepcje na niepowtarzalne interaktywne prezentacje i oferty, będące na wyciągnięcie ręki dla coraz bardziej wyrafinowanych technologicznie klientów.

Second Life to Świat pełny nowych możliwości i wyzwań dzięki rozwijającym się technologiom Web 2.0 .

Usługi jakie świadczymy:

1.Adaptacje firm,szkół,produktów,usług do Second Life

Opracowanie Strategii dla obecności marki w Second Life
Koncept i projekt przedsięwzięcia
Architektura i projektowanie graficzne
Realizacja budowli , odwzorowanie budynkow realnych
Skrypty LSL(jezyk skryptowy w Second Life) i pokrewne
Machinima, filmy,prezentacje mutimedialne w otoczeniu Second Life
Wizualizacja i kreacja innych obiektów 3D (towary,produkty)
Integracja z systemami zewnętrznymi(linki do stron,łączenie do baz danych mysql itd)
Badania marketingowe, grupy fokusowe
Wprowadzanie nowego produktu, eventy, PR
Wsparcie i nadzór we wszystkich etapach projektu i po jego wdrożeniu


2.Projektowanie stron WWW (cms,html,php,flash)
Promocja marki w internecie
Wizytówka Firmy
Projekt logotypu
każda wykonana przez nas strona , bedzie prezentowana w naszej firmie w second life!
Kategoria:

Tokarski i spółka Sp. j. - jeden z wiodących w Polsce producentów opakowań foliowych. W ofercie między innymi: opakowania foliowe, worki foliowe, worki na śmieci, opakowania z folii, folia z nadrukiem, torby reklamowe, torby reklamowe z nadrukiem, opakowania produktów spożywczych, przemysłowych, higienicznych oraz wysokiej jakości nadruk fleksograficzny (do 6 kolorów).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl