Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106

MULTI ekogoroszek luzem hurt


 
Opis Firma Multi z siedzibą w Cieszynie serdecznie zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam od lat dostarczać surowce opałowe pochodzące z czeskich i polskich kopalni do firm handlowych, przemysłowych oraz Klientów indywidualnych. Sprzedajemy węgiel, pellet, ekogroszek i miał węglowy. Swoim klientom oferujemy możliwość dowiezienia zamówionego towaru w dowolne miejsce w Polsce z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Słowa kluczowe hurtowa sprzedaż węgla   hurtowa sprzedaż opału   hurtowa sprzedaż ekogroszku   ekogroszek hurtownia   sprzedaż czeskiego ekogroszku   ekogroszek workowany hurt   ekogoroszek luzem hurt   węgiel kostka hurt   miał hurtowa sprzedaż   sprzedaż węgla hurtowania   sprzedaż węgla
Url http://multiwegiel.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Zapraszamy państwa do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Puls z miejscowości Kaski. Od 1998 roku zajmujemy się hurtową sprzedażą narzędzi malarskich i budowlanych. Proponujemy folie i produkty ochronne, taśmy, artykuły malarskie, narzędzia budowlane i ogrodnicze, pędzle, szczotki, artykuły ścierne, glazurnicze, narzędzia do tapetowania, tarcze, wiertła oraz inne. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje uniwersalność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe wiadomości o firmie mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:

Powierzchnia gospodarstwa zajmuje 4,3 ha. Gospodarstwo powstało w 2000 roku. Położone jest na skraju Doliny Warty, na pograniczu Krajobrazowego Parku Dorzecza Warty i Widawki. Plantację prowadzimy rodzinnie sukcesywnie powiększając. Kwiaty borówki na naszej plantacji zapylają pszczoły z przydomowej pasieki.

Znaczną część powierzchni uprawy zajmuje odmiana Bluecrop charakteryzująca się dużymi równomiernymi owocami. Odmiana należy do najwartościowszych. Jagody dobrze się przechowują i dobrze znoszą transport. Krzewy odporne są na mróz i suszę. Pozostałą część zajmują odmiany Earlyblue, Duke - wcześnie dojrzewające oraz Nelson owocująca w pełni sezonu.
Kategoria:

Sklep WWW Febri.pl sprzedaje szeroką gamę produktów z branży źródła światła - tanie żarówki, świetlówki, lampy samochodowe, ogrodowe, podłogowe oraz urządzenia elektroniczne uznanych dostawców - Philips, Osram, Paulmann. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Firma wyróżniona w rankingu Gazela Biznesu, polska firma zajmująca się produkcją opakowań foliowych. NICATOR jest producentem woreczków foliowych oraz producentem worków na śmieci. Produkujemy bezbarwne, ale także kolorowe opakowania foliowe. Ponadto oferujemy torby z nadrukiem (zależnym od Państwa życzenia). Worki na śmieci, które oferuje nasza firma produkowane są z tworzyw wtórnych, w rozmiarach: szer. od 45 do 90 cm, dł. od 50 do 140 cm. Worki rolowane są w ilości po 500 sztuk na rolce. Oferujemy również torby ‘t-shirt’. Proponujemy również torby do pakowania żywności. Mają one zastosowanie ochronne. Ich ścianki są grubości 8-70 micronów. Czołowy, nagradzany producent zaprasza do przejrzenia naszej oferty.
Kategoria:

Tanie kamery? Sprawdź na stronie internetowej producenta elektroniki polskich marek – 7way. W ofercie znajdziesz produkty, które składane są w polskich fabrykach, dzięki czemu masz pewność ich najwyższej jakości i braku problemu w razie awarii. Dodatkowo produkty nie są sprowadzane, dzięki czemu ich cena jest dużo niższa. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową 7way i zapoznaj się z pełną ofertą kamer sportowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl