Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

MPfotografia - profesjonalna fotografia ś


 
Opis Profesjonalna fotografia ślubna. Sesje plenerowe, artystyczne, fotoreportaż. Warszawa i okolice.

 

Słowa kluczowe fotografia ślubna   fotograf   usługi fotograficzne   fotografia   Ĺ�lub   warszawa
Url http://www.mpfotografia.waw.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Dec 17, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Zdjęcia ślubne mają nie tylko uwieczniać na fotograficznym papierze ważny dzień w życiu młodej pary. Mają również zachwycać, przywoływać ulotne emocje, przypominać radość i zabawę. Jako fotograf staram się aby wszystkie te czynniki były obecne na moich fotografiach. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i niebanalne pomysły. Chcę by pary młode były zadowolone nie tylko z efektów mojej pracy, ale również ze współpracy ze mną. Jeśli więc szukasz ciekawych pomysłów na zdjęcia i fotografa, dla którego nie jesteście klientami, lecz współpracownikami postawcie na mnie. Swoje usługi świadczę na terenie Nowego Sącza, Limanowej, Gorlic, Krynicy, Szczawnicy. Zapraszam do ciekawej współpracy.
Kategoria:

Zamawianie zdjęć przez internet, łatwa w obsłudze aplikacja e-jama, cyfrowe laboratorium fotograficzne, zdjęcia z nośników cyfrowych, płyt, kart pamięci, telefonów, pamięci USB, negatywów, slajdów; Twoje niezapomniane wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym, zdjęcia do dokumentów, retusz starych fotografii, reprodukcje, skanowanie. Plenerowe sesje ślubne.
Kategoria:

Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty: Baltic Sail, Seascapes, Tall Ships, Marine Photography, przedstawia morski świat bałtyckiego wybrzeża. Nastrojowe fotografie odzwierciedlające klimat portów i kurortów, to świat utrwalonych na fotografii spełnionych marzeń i świat bez obowiązków, pracy, codziennego pośpiechu w którym na zdjęciach odnajdziecie Państwo niezwykłe chwile, które dzięki fotografii nigdy nie przeminą. Zdjęcia nadbałtyckich plaż, nadbałtyckich miejscowości, zabytków, historii czy morskich pejzaży oraz wybrzeża ze swoimi zabytkami, historią i pięknem... Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty jest bankiem zdjęć, w którym mogą Państwo kupić fotografie do wykorzystania w materiałach drukowanych (kalendarze, ulotki, foldery, czasopisma) jak również na stronach internetowych. Kupujący zdjęcie nabywa prawo do dowolnego wielokrotnego wykorzystywania fotografii bez prawa do wyłączności. Szukacie Państwo zdjęcia na licencji Royalty Free, wykonamy je dla Was na zamówienie w dowolnej rozdzielczości. Zapraszamy.
Kategoria:

Zdjęcia są jak bursztyn, przechowują dla nas przeszłość...

Są to moje subiektywnie najładniejsze zdjęcia które mogę wystawić na widok publiczny. Niektórzy piszą wiersze do szuflady, ja fotografuję dla siebie. Jest to dla mnie relaks, rozrywka. Zapraszam do oglądania.
Kategoria:

Fotografia ślubna Kraków i okolice, fotografia cyfrowa, zdjęcia ślubne, plenerowe, reportażowe. Artystyczna fotografia ślubna. Galeria fotografii artystycznej. Wykonywanie fotografii ślubnej to dla nas zaszczyt i odpowiedzialność, wiemy bowiem, że
najważniejsze chwile w życiu zasługują na najwyższą jakość zdjęć.
Do każdego zamówienia odchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką cyfrową w fotografii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl