Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

motywacja


 
Opis Firma FranklinCovey to globalny lider na rynku rozwiązań, których głównym tematem są: podnoszenie efektywności, narzędzia i techniki wspomagajace wzrost wydajności. Usługi doradztwa i konsultacje biznesowe, szkolenia i warsztaty koncentrują wszystkie wysiłki pracowników , kadrę kierowniczą , menadżerów, na najważniejszych zadaniach, czyniąc realizację kluczowych zadań największym priorytetem. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiadują się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób mogą osiągnąć swoje cele. Klienci firmy FranklinCovey to głównie firmy z listy Fortune 100 (90% wszystkich wymienionych firm) a z listy Fortune 500 jest ich ponad 75%. Ponadto, małe i średnie przedsiębiorstwa, liczne jednostki rządowe oraz instytucje oświatowe.

 

Słowa kluczowe motywacja   szkolenia   zarządzanie czasem   motywowanie pracowników   motywowanie   motywacja manager   motywacja pracowników manager
Url http://www.franklincovey.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 7, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Test predyspozycji zawodowych, który pomoże Ci poznać Twoje cechy osobowości szczególnie przydatne w pracy zawodowej - asertywność, umiejętność dostosowania się do rynku pracy, odporność na stres, umiejętność pracy w grupie i wiele więcej.

Po rozwiązaniu naszego testu (zbudowanego w oparciu o koncepcję rozwoju kariery zawodowej Donalda E. Supera) dowiesz się do jakiej grupy zawodów pasujesz i gdzie będziesz mógł spełniać się zawodowo. Dodatkowa analiza wskaże najlepsze kierunki dalszego rozwoju zawodowego i budowy kariery.

Ponadto w serwisie baza wiedzy z zakresu doradztwa personalnego i psychologii pracy - zajrzyj do nas koniecznie i stań się wartościowym pracownikiem.
Kategoria:

Zlokalizowana w Krakowie firma A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. zapewnia pomoc w wielu zagadnieniach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Funkcjonujemy na rynku już od ponad 20 lat, co umożliwiło nam ugruntowanie pozycji u naszych kontrahentów. Gwarantujemy doskonałą edukację z zagadnienia procesów gospodarczych w przedsiębiorstwie, która pozwala nam na szybkie poznanie specyfiki danej firmy a także doradztwo w określonych przez klienta aspektach. Przygotowaliśmy również rozbudowaną ofertę szkoleniową, obejmującą duży zakres wiedzy.
Kategoria:

Szukasz fachowców do sprawnej i rzetelnej obsługi firmowych ksiąg podatkowych lub pomocy w sporządzaniu corocznej deklaracji podatkowej? U nas znajdziesz najlepsze oferty doradztwa i szkoleń w zakresie podatków oraz usługi specjalistów wykonujących zewnętrzną obsługę firm. Najwięcej dobrych ofert!
Kategoria:

Grupa Doradcza Profesja to zespół zajmujący się wsparciem personalnym. Firma posiada bardzo duże wiedzę praktyczną, ponieważ na rynku działa już od 2006 roku. Ma wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego świadczy rzetelne i specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa personalnego. Firma posiada odpowiednie certyfikaty, które uprawniają ją do działania zarówno na terenie państwie jak i poza jego granicami. Grupa Doradcza Profesja oferuje usługi dla wielu sektorów, takich jak księgowość, kadra czy administrowanie.
Kategoria:

Piękna pogoda za oknem, a ty siedzisz w firmie i pracujesz nad kolejnym projektem, bo termin goni. Masz coraz większe problemy z wyrobieniem się w ustalonym z klientem czasie. Nie zwlekaj. Wprowadź w swojej firmie zasady oparte o łańcuch krytyczny i realizuj wszystkie projekty – bez problemu oraz na czas.
Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć ten efekt znajdziesz na stronie www.branas.com.pl. Prowadzi ją doświadczony coach, który od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa w wprowadzaniu w życie teorii łańcucha krytycznego. Znajdziesz tutaj również informacje na temat teorii ograniczeń oraz wiele innych przydatnych informacji w prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Jeśli coś z zamieszczonych materiałów budzi twoje wątpliwości, skontaktuj się z Jackiem Branasem. Odpowie na wszystkie twoje pytania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl