Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Motel Zodiak: noclegi, restauracja


 
Opis Restauracja & Motel-przystosowany jest do obsługi klientów w podróży jak również zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Restauracja & Motel- urządzona jest w klimatach miejsko-dworskich z przewagą ręcznie wykonanej boazeri , wnętrze oświetlane jest skromnym światłem sufitowym, a ciepła i atmosfery dodają kinkiety pozłacane i lampki nad odrazami.

Ciekawostką jest to, że drzewo z jakiego zostały zrobione wnętrza pochodzi z południa polski i liczy sobie jeden wiek. A skromną dekoracja ścian są czarnobiałe zdjęcia, przed i po wojenne.

 

Słowa kluczowe Noclegi   hotel   motel   pokoje   pokoje gościnne   hotele Gliwice   spanie   nocleg   pensjonat   Gliwice   Śląsk   Tarnowskie Góry   recepcja   zajazd zodiak   nocleg   wc   TV-sat   motele Gliwice   droga 78   na trasie   hotelik   motelik   zaciszny   dyskretny   baza   śpij.
Url http://www.motel.zodiak.gliwice.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Hotele
Witamy w Hotelu Apis w Krakowie. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Odwiedzając je warto zatrzymać się tutaj na dłużej. Jeśli szukasz noclegu w miejscu, z którego będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta, zatrzymaj się u nas. Hotel Apis uprzyjemni Twój pobyt w Krakowie.
Kategoria:

Hotel, hotele, rezerwacja hoteli w Polsce. Na stronie hoteland.pl znajdziesz hotele z największych miast. Hotele Kraków, Warszawa, Poznań. Natychmiastowa rezerwacja hoteli. Serwis przydatny dla wszystkich którzy poszukują odpowiedniego hotelu na swój pobyt. Duży wybór hoteli. Centrum rezerwacji hoteli w całej Polsce. Podział na województwa ułatwi Ci szukanie odpowiedniego miejsca.
Kategoria:

Znajdujący się niedaleko centrum Gdańska hotel Bartan to znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych rekreacją w malowniczej nadmorskiej okolicy. Oczywiście hotel dysponuje komfortowym parkingiem dla swoich gości. Należy zaznaczyć od razu, że na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Internetu o naprawdę dużej szybkości. W hotelu znaleźć możemy też nowoczesną salę konferencyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt. Szczegóły na witrynie internetowej hotelu.
Kategoria:

Hotelisko.pl to nowopowstały serwis noclegowy, skupiający obiekty oferujące usługi noclegowe i gastronomiczne w Polsce. Serwis został pogrupowany w kilkanaście dostepnych kategorii tj. hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne itd. Przyjazny i budzący zaufanie wygląd sprawia, że serwis jest chętnie odwiedzany przez uzytkowników, a wielojęzykowość umożliwia zapoznanie się z ofertą noclegową także zagranicznym turystom. Zapraszamy do odwiedzin.
Kategoria:

Hotel Lwigród jest hotelem po renowacji, w którym mogą Państwo spędzić wypad , a oprócz tego wypocząć. Nasz hotel to też sanatorium, w którym można korzystać z pomocnych przy zdrowieniu seansów zdrowotnych oraz przechodzić rekonwalescencję po przebytej chorobie. Oferujemy Państwu interesujące cenowo noclegi w mieście wypoczynkowym, jakim jest Krynica.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl