Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

MORION SP. Z O. O. dokumentacje geologiczne


 
Opis Przedsiębiorstwo MORION Sp. z o. o. zostało stworzone w 1993 roku i od tego czasu zyskało uznanie setek usatysfakcjonowanych klientów, którzy bez ustanku faworyzują je innym. Bogata wiedza techniczna, ulepszanie umiejętności oraz zastosowanie w pracy profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu, pozwala nam precyzyjnie i sumiennie świadczyć powierzone zadania w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii oraz geofizyki. Podejmujemy współpracę z renomowanymi inwestorami i największymi przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce oraz z zagranicznymi kontrahentami. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści posiadający znaczne doświadczenie w branży w tym jeden z nich jest członkiem Górnośląskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki. Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.

 

Słowa kluczowe geologia inżynierska   hydrogeologia   geotechnika   prace geologiczne   dokumentacje geologiczne   dokumentacje hydrogeologiczne   opracowania geofizyczne   operaty wodno-prawne
Url http://www.morion.arg.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo OptiOffice oferuje klientom m.in. usługę Biura Wirtualnego. Przygotowaliśmy klientom prestiżowy adres w budynku znajdującym się w pobliżu centrum Warszawy. Możliwy jest wybór biura wraz z obsługą korespondencji lub z obsługą sekretarską. Dodatkowo proponujemy klientom biura stacjonarne, które są bardzo dobrze wyposażone. Każdy pokój biurowy przystosowany jest do pracy dla dwóch osób. Udostępniamy sprzęt komputerowy oraz internet. Charakteryzuje nas świetne usytuowanie w budynku biurowym w otoczeniu biznesowym a także doskonałe połączenie komunikacyjne z całym miastem. Do Państwa dyspozycji oddajemy parking podziemny.
Kategoria:

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży alternatorów samochodowych, rozruszników, a także części wymiennych do nich. W kierowanym przez nas auto sklepie będą mieli Państwo możliwość zakupu części samochodowych, które można łatwo zamontować w większości aut dostępnych na rynku. W naszym bezustannie powiększającym się asortymencie odnajdą Państwo między innymi takie części zamienne, jak: bendix, wirniki, stojany i regulatory, a także mostki prostownicze. Nasi pracownicy służą Państwu fachowym doradztwem oraz zawsze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzenia przedsiębiorstwa Auto Części Bińczyk oraz na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Barak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USABarak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USABarak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USA
Kategoria:

Jesteśmy dzisiaj jednym z największych w Polsce producentem białych etykiet samoprzylepnych na roli. Oferujemy Państwu etykiety termotransferowe i termiczne, etykiety foliowe, tabliczki znamionowe, etykiety gwarancyjne, oraz pełno kolorowe etykiety samoprzylepne.
Posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wytworzyć taśmy zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.
Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także dbałość o jakość produktów i obsługi naszych Klientów oraz nowoczesne podejście do ich potrzeb, to najważniejsze atuty naszej firmy.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Spółdzielczy Zakład Gastronomiczno - Cukierniczy Tortex z siedzibą w Olsztynie. Na rynku funkcjonujemy już od 1978 roku. Wszystkie walory smakowe czerpiemy z wypracowanych przez lata receptur. Oferujemy około 300 rodzajów ciast, ciasteczek, tortów oraz lodów produkowanych na bazie prostych składników, bez polepszaczy i konserwantów. Oferujemy także catering, jaki dowozi do Klienta nasze przysmaki. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem oraz pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl