Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

moooa space - wnętrza ooo grafika ooo design


 
Opis Działamy w trzech ściśle powiązanych ze sobą dziedzinach: projektujemy wnętrza, grafikę oraz przedmioty. Wykonujemy kompleksowe lub częściowe projekty wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i publicznych. Projektujemy również zewnętrza budynków (dobór elementów wykończeniowych, modernizacje elewacji), aranżujemy tarasy i ogródki przydomowe. Udzielamy porad i konsultacji w zakresie rozplanowania przestrzeni i doboru materiałów.

 

Słowa kluczowe projektowanie wnętrz   architektura   wystrój wnętrz   wnętrza   grafika   logo
Url http://www.moooaspace.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Pracownia projektowa Ciesielski działa od 1990 roku. Oferujemy Państwu doświadczone szkice architektoniczne nowiutkich budynków oraz wykonujemy adaptacje i rekonstrukcji budynków już obecnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu zaawansowanych projektów budynków, mieszkań, garaży oraz projektów domów jedno i wielorodzinnych, osiedli, biurowców i innych obiektów użyteczności publicznej. W przeciągu naszej ponad 20 letniej obecności na rynku architektonicznym sfinalizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów. Zapewniamy doświadczone zachowanie się do kontrahenta stąd charakteryzuje nas indywidualne podejście. Więcej o nas oraz naszych usługach pod adresem internetowym.
Kategoria:

Stworzone przez nas biuro projektowe to firma, która powinna spotkać się z dużym zainteresowaniem każdej osoby, która ma w planach rozpoczęcie w nieodległej przyszłości jakiegokolwiek projektu budowlanego. Bez względu na to, czy interesują Cię projekty jednorodzinne, rekreacyjne, budynki biurowe albo też komercyjne, nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia. W celu zapoznania się z naszą kompletną propozycją, dokładnie przestudiuj stronę internetową naszej firmy. Odszukasz tam ponadto szereg fotografii ukazujących nasze realizacje jak i referencje, które otrzymaliśmy od Klientów. Po wizycie tej winieneś być przekonany, iż wybierając nasze biuro stawiasz na ogromny profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie gwarantujące w pełni satysfakcjonujący efekt końcowy Twojego przedsięwzięcia.
Kategoria:

M DESIGN Magdalena Nowak to studio projektowania i aranżacji wnętrz scalające kreatywne podejście ze zrozumieniem potrzeb i wyczekiwań konsumenta.
Biuro, które powstało w 2010 roku, działa na terenie Włocławka i okolic. Swoje projekty M DESIGN wykonuje również na terenie całego kraju: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Łodzi.
Propozycja M DESIGN obejmuje szeroko pojmowane zagadnienia z obszaru: projektowania wnętrz, aranżacji wnętrz oraz architektury.
Kierując się wytycznymi funkcjonalności oraz wykorzystując najświeższe trendy pracownia wykonuje koncepcje nowoczesnych i unikalnych wnętrz. Dzięki doświadczeniu i wysokim wzorcom obsługi interesanta, biuro planistyczne jest w stanie dotrzymać kroku wymaganiom w najwyższym stopniu wymagających klientów, gwarantując kompetentne nastawienie i całościową obsługę.
Kategoria:

Ławki parkowe Astrini Design są niepowtarzalne, ponieważ odznaczają się zwłaszcza mocnym akcentem i odjazdowymi kształtami. Są wyprodukowane z materiałów sztucznych, w kolorach, jakie lubią przechodnie, i wzbudzają zawsze wielkie zaciekawienie. Ich największą cechą jest komfort – meble zajmują niewiele miejsca, a pozwalają swobodnie odpocząć podczas spaceru. Zlokalizowane na placu czy w parku pozwalają poczuć się swojsko w centrum miasta. Chociaż są oryginalne, idealnie pasują do każdego miejsca w centrum i ogródku.
Kategoria:

Przygotowanie odpowiednio profesjonalnych projektów domów, biur jest niezwykle skomplikowane. Tylko najlepsze biura architektoniczne są w stanie sobie poradzić z tego typu działaniami, tylko najlepsi specjaliści będą mieli możliwości dotarcia do sedna sprawy. Dlatego kiedy potrzebujesz pomocy dobrego architekta to koniecznie sprawdź co przygotowało trójmiejskie biuro Bladowski Architektura. Rzetelność, terminowość oraz kreatywność to atuty obok których nie przejdziesz obojętnie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl