Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
4
65046

Moje Oko - Informacje o oczach


 
Opis Portal medyczny o jednym spośród zasadniczych narządów naszego ciała jakim jest narząd wzroku. Tutaj znajdziesz sporo treści odnoszących się do tematu choroby oczu, jaskra, zaćma, powody, diagnostyka oraz ich terapia. Część soczewki kontaktowe odpowie na każde pytanie. Nasz lekarz okulista z chęcią opdpowie na wszelkie pytania związane z tematyką oka. Jeżeli dalej masz wątpliwości zajrzyj na forum.

 

Słowa kluczowe zaćma wrodzona   soczewki kontaktowe   jaskra pierwotna
Url http://www.mojeoko.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu May 9, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Jak zdrowo żyć? Jak poradzić sobie w chorobie? Najtrafniejsze diagnozy oraz skuteczne metody leczenia. Przed wizytą u lekarza służymy Ci wiedzą na temat twojego problemu zdrowotnego. Poznaj przyczyny, objawy i leczenie chorób. Opisz swoje objawy, dowiedz się jaka jest diagnoza i jak leczyć. Jesteś wyleczonym pacjentem? Opowiedz swoją historię, daj nadzieję innym.
Kategoria:

Kamagra to najczęściej wybierany przez mężczyzn środek na potencję. Tani i prosty w użyciu. Wystarczy zażyć 1 tabletkę na około 30 minut przed planowanym współżyciem i nie trzeba martwić się o prawidłową erekcję. Znikną problemy, życie na nowo zacznie cieszyć. Dawkę ( 25 mg, 50 mg bądź 100 mg) warto skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Dostawa tania, dyskretna i szybka.
Kategoria:

Klinika Sthetic w Warszawie powstała z inicjatywy dr Aleksandry Jagielskiej, doświadczonego lekarza, wykładowcę i eksperta medycyny estetycznej. Miejsce to łączy w sobie zabiegi upiększające z zabiegami natury medycznej, które pozwalają klientom uzyskać estetyczny wygląd i dobre zdrowie. Klinika zajmuje się m.in. ginekologią estetyczną, dermatochirurgią i medycyną estetyczną. Prowadzone są konsultacje wykwalifikowanych specjalistów - ginekologów, chirurgów plastycznych, onkologów i nie tylko. Klinika Sthetic dba o bezpieczeństwo i komfort klientów podczas każdego wykonywanego zabiegu - zarówno masażu, zabiegu kosmetologicznego, jaki i blefaroplastyki (laserowa plastyka powiek), labioplastyki (wykonywanej za pomocą Mona Lisa Touch) czy skleroterapii (leczenie żylaków). Wśród usług Kliniki Sthetic znajduje się także innowacyjna terapia leczenia blizn różnego pochodzenia.
Kategoria:

Szkarlatyna to bardzo niebezpieczna choroba, której główną cechą jest to, że występuje o dzieci najczęściej w okresie jesienno-zimowym. Szkarlatyna objawia się głównie objawami podobnymi do anginy oraz truskawkowym językiem. Korzystając z naszego serwisu dostają Państwo najlepszej jakości informacje na temat tej choroby oraz sposoby, podpowiedz i metody leczenia tej choroby. Zapraszamy serdecznie !
Kategoria:

Ogólne informacje na temat zasad rejestracji leków, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz wzajemnego uznania i zdecentralizowanej, kategorii wniosków i związanych z tym wymagań dla dokumentacji i badań produktów leczniczych, opłat związanych z dopuszczeniem do obrotu produktów leczniczych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl