Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
8
66140

Mobilna Edukacja - szkoła językowa i centrum korepetycji Katowice


 
Opis Mobilna Edukacja - szkoła języków obcych. Zapraszamy na naszą stronę wszystkich zainteresowanych kursami językowymi, szkołami językowymi lub korepetycjami. Swoje usługi świadczymy w zakresie następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, japoński oraz z przedmiotów szkolnych i uczelnianych na terenie Katowic i okolic. Naszą misją jest nowatorski, indywidualny system nauczania oraz zaoszczędzenie Państwa czasu spowodowanego dojazdem na kursy językowe i korepetycje, takie rozwiązanie daje możliwość bardziej efektywnego wykorzystania wolnego czasu, poprzez dojazd korepetytorów i lektorów do Państwa domu lub miejsca pracy.

 

Słowa kluczowe szkoły językowe katowice   szkoła językowa katowice   kursy językowe katowice   mobilna edukacja   korepetycje Katowice   matematyka   chemia   biologia   statystyka   rachunkowość   ekonometria   fizyka   wiedza o społeczeństwie   informatyka   język polski
Url http://www.silesiaexpress.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Matematyka
Data wpisu Sep 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Szkoła Best od 1996 roku proponuje w pełni fachowe i skuteczne kursy językowe najważniejszych języków europejskich oraz kilku, najbardziej znaczących języków orientalnych. Wszystkie kursy przystosowane są do wymagań wiekowych i stopnia zaawansowania pojedynczych kursantów. Rosnącą wziętością cieszą się specjalistyczne kursy dla firm, których kształt i zakres jest dopasowany do indywidulanych potrzeb klientów. Mogą być one aranżowane w szkole lub na terenie firmy, są to kursy przeznaczone dla dyrektorów, załogi menadżerskiej i szeregowych pracowników. Best aranżuje także kursy wyjazdowe oraz bardzo intensywne kursy określane mianem pogotowia językowego (krótkie szkolenia poprzedzające wyjazdy służbowe albo ważne spotkania). Kompleksowa obsługa firm obejmuje także tłumaczenie dokumentów oraz pomoc przy weryfikacji znajomości języka obcego przez pracowników. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:

Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Szybka nauka języka Angielskiego Toruń, nasza Szkoła językowa w Toruniu to gwarancja nauki języka Angielskiego, jak również kursy i tłumaczenia. Szkoła języka angielskiego Toruń. Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas - gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych i profesjonalistów! Mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Nawet najbardziej wybredni znajdą u nas coś dla siebie! Co zapewniamy: Kursy języka angielskiego: General English, Business English, język specjalistyczny (techniczny, dla grup zawodowych). Kurs przeprowadzony z użyciem aktualnych podręczników znanych wydawnictw, zależnie od profilu kursu. Profesjonalnych lektorów mających doświadczenie w pracy w firmach. Godziny zajęć dopasowane do systemu pracy w Państwa Firmie - możliwość odbywania zajęć przed lub popołudniu. Kompleksową obsługę kursu - organizacja i nadzór nad szkoleniem. Audyt umiejętności przed rozpoczęciem i po zakończeniu cyklu szkolenia. Raporty z postępów w nauce, frekwencji i satysfakcji Słuchaczy. Używanie podczas zajęć najnowszych technologii w celu uatrakcyjnienia zajęć. Organizacja kursów językowych od poziomu początkującego (A1) do zaawansowanego (C1, C2).
Kategoria:

Na przedstawianej stronie internetowej internauci przejrzą niezmiernie sprzyjającą ofertę firmy zajmującej się sprzedawaniem kursów językowych online. Internauci mogą kupić dostęp do nauki któregoś z czterech języków oraz wybrać któryś z trzech poziomów zaawansowania. Zaciekawieni ofertą firmy mogą sprawdzić jak przebiegają nauki języka poprzez włączenie darmowej wersji demonstracyjnej. Odwiedzający są poza tym proszeni o założenie konta na portalu, oprócz tego mogą skorzystać z ciekawych promocji cenowych na konkretne kursy językowe. Wypada więc zastanowić się nad ofertą firmy i rozpocząć naukę języków już teraz. Z wykupionych kursów da się korzystać bez ograniczeń w dowolnej chwili.
Kategoria:

Zapewniamy za pośrednictwem nowoczesnego portalu naszego wydawnictwa dostęp do materiałów do nauki języków obcych. W naszym wydawnictwie posiadamy między innymi pochodzące od czołowych producentów między innymi słowniki, książki oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zadzwoń do nas już dzisiaj ! Czekamy na kontakt !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl