Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
42
65007

MK Relocation Sp. z o.o. przeprowadzki do francji


 
Opis Jeśli organizujesz przeprowadzkę międzynarodową powinieneś skorzystać z pomocy zawodowców. Firma MK Relocation świadczy globalne usługi z obszaru przeprowadzek do Belgii, Niemiec, Francji, czy też Szwajcarii. Posiadamy wielkie doświadczenie oraz bierzemy na siebie wszelakie formalności z przygotowaniem dokumentacji celnej i zabezpieczeniem transportowanych rzeczy. Powinno się wspomnieć, iż odbieramy zlecenia na przenosiny biur, firm oprócz tego składów zarówno w kraju jak i za granicę. Zakres działania i usług spojonych z International Removals wiąże się ze specjalistyczną wiedzą i znajomością uwarunkowań legislacyjnych przy przewożeniu antyków, obrazów tudzież egzotycznych roślin tudzież zwierząt. Obcokrajowcy planujący „moving to Poland” mogą liczyć na nasze fachowe wsparcie.

 

Słowa kluczowe przeprowadzki szwajcaria   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki magazynów
Url http://www.mkrelocation.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Firma działa na rynku od 21 lat. Dysponuje rozbudowaną i dobrze wyposażoną flotą samochodów. Dodatkowo, jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Autoinwest gwarantuje podjęcie paczki na terenie całej Europy po 2 godzinach od zarejestrowania zlecenia. Szczegółowa oferta i cennik znajdują się na oficjalnej stronie firmy.
Kategoria:

Sprawdź ofertę naszej firmy na przeprowadzki. Abachus działa na rynku usług od wielu lat i dlatego posiadamy niezbędne doświadczenie w postaci doskonale dopasowanej floty pojazdów oraz oczywiście wszystkiego co najlepsze jeżeli chodzi o takie kwestie jak profesjonalizm pracowników. Zatem nie czekaj dłużej i jeżeli potrzebujesz usługi przeprowadzki to wybieraj naszą ofertę
Kategoria:

Przeprowadzka do innego mieszkania, czy do nowej siedziby firmy może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Jednak z firmą Intrans będzie ona prosta jak nigdy dotąd. Intrans jest jednym z liderów na rynku jeżeli chodzi o przeprowadzki. Obsługujemy przeprowadzki firm oraz osób prywatnych. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i sprawienie, aby przeprowadzka sprawiała im jak najmniej kłopotów. Ponadto z nami przeprowadzanie się jest tanie oraz kompleksowe, ponieważ świadczymy usługi od spakowania rzeczy po ich rozpakowanie w nowym miejscu. Naszym polem działania jest głównie Warszawa, Piaseczno i okolice, ale inne miejsca, również te na terenie całej Unii nie stanowią dla nas problemu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.przeprowadzki-intrans.pl., aby poznać cennik i szczegóły oferty. Można też udać się do naszych biur lub skontaktować się z nami droga elektroniczna, aby uzgodnić termin.
Kategoria:

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym oraz krajowym. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam oferować spedycję. Spedycja zagraniczna oraz krajowa. Organizujemy przewóz towarów do i z takich krajów jak Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Macedonia, Mołdawia, Grecja, Niemcy, Czechy i inne. Posiadamy rozbudowaną w pełni wyposażoną flotę ponad 40 zestawów wyposażonych w lokalizację GPS.
Kategoria:

Firma MAJOL-USLUGI TRANSPORTOWE specjalizujemy sie w transporcie na terenie Polski Niemiec i Czech.Posiadamy bus o ladownosci 1.5 ton,gwarantujemy bezpieczna szybka dostawa.Nasza siedziba znajduje sie na Dolnym Slasku kontakt za posrednictwem e-maila albo telefonicznie zapraszam serdecznie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl