Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

MK Relocation Sp. z o.o. przeprowadzki do francji


 
Opis Jeśli organizujesz przeprowadzkę międzynarodową powinieneś skorzystać z pomocy zawodowców. Firma MK Relocation świadczy globalne usługi z obszaru przeprowadzek do Belgii, Niemiec, Francji, czy też Szwajcarii. Posiadamy wielkie doświadczenie oraz bierzemy na siebie wszelakie formalności z przygotowaniem dokumentacji celnej i zabezpieczeniem transportowanych rzeczy. Powinno się wspomnieć, iż odbieramy zlecenia na przenosiny biur, firm oprócz tego składów zarówno w kraju jak i za granicę. Zakres działania i usług spojonych z International Removals wiąże się ze specjalistyczną wiedzą i znajomością uwarunkowań legislacyjnych przy przewożeniu antyków, obrazów tudzież egzotycznych roślin tudzież zwierząt. Obcokrajowcy planujący „moving to Poland” mogą liczyć na nasze fachowe wsparcie.

 

Słowa kluczowe przeprowadzki szwajcaria   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki magazynów
Url http://www.mkrelocation.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
W Warszawie funkcjonuje na rynku usług transportowych wiele firm ale nasza firma charakteryzuje się solidnością wykonywania powierzonych usług. Przeprowadzki Warszawa to przede wszystkim terminowość za rozsądną cenę. Nasze usługi z zakresu przeprowadzania mebli nie tylko kończą się na załadunku oraz rozładunku ale również na montażu i demontażu transportowanych rzeczy. Warszawa jest największym miastem w Polsce a my jesteśmy najlepsi w przeprowadzkach. Zaufaj nam a będziesz mógł poczuć co to znaczy profesjonalizm
Kategoria:

Na rynku transportu samochodowego bezustannie funkcjonujemy od 2006 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się we Wrocławiu. Oferta usług transportowych skierowana jest do osób prywatnych i firm. Laro to firma, która podejmuje się fachowego transportu rzeczy oraz organizacji przeprowadzek. Realizujemy zlecenia, które dotyczą transportu samochodowego na obszarze Polski oraz Europy. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami o ładowności do 3,5 tony. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. Szczegółowe wiadomości na temat firmy są na stronie www.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo CAB PL Group specjalizuje się w świadczeniu usług taksówkarskich, transferów lotniskowych, wynajęcia samochodu z indywidualnym szoferem oraz oferowania pojazdów ślubnych. Gwarantujemy świetną jakość każdej realizowanej usługi. Nasze usługi dedykujemy głównie kontrahentom biznesowym. Świadczymy usługi na terenie całej Małopolski. W naszej taksówce kontrahenci mogą korzystać z dostępu do sieci Internet. Zapewniamy możliwość zapłaty za usługi za pośrednictwem karty kredytowej, za co nie pobieramy dodatkowych opłat.
Kategoria:

Nasza oferte kierujemy do osob indywidualnych oraz firm. Nasza flagowa usluga jest miedzynarodowy przewoz mienia szczegolnie przedmiotow nietypowych np. o duzych gabarytach jak fortepiany. Dzieki bogatemu doswiadczeniu przeprowadzki sa realizowane profesjonalnie. U nas niema miejsca na brak organizacji gdy chodzi o Wasze przedmioty - znasz postep naszych prac!! Aby nasza oferta byla na najwyzszym poziomie oprocz transportu wykonujemy uslugi towarzyszace. Wykonujemy wywoz smieci , profesjonalna pomoc w organizacji przeprowadzki. Filia F.U. TyTan miesci sie w Krakowie przy Wilkow 85. Dbajac o wysoki standard obslugi zachecamy do uprzedniego zarezerwowania terminu spotkania, telefonicznie: 012 2924178. Wszystkich zachecamy do nie zobowiazujacego spotkania sie w celu oceny wielkosci przeprowadzki. W przypadku malej przeprowadzki, kalkulacji mozemy dokonać telefonicznie.
Kategoria:

Jeśli szukasz profesjonalnych, atestowanych dźwigów, podnośników tudzież ładowarek teleskopowych Prokop to firma dla ciebie! Specjalizujemy się w wynajmowaniu tego rodzaju sprzętów, odpowiednich do pracy w różnorakich warunkach. Pomagamy zarówno przy pracach domowych, jak i wypadkach czy innych niebezpieczeństwach drogowych. razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Dbamy, aby dźwigi i wszelkie inne nasze sprzęty były w pełni bezpieczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl