Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

MK Relocation Sp. z o.o. przeprowadzki do francji


 
Opis Jeśli organizujesz przeprowadzkę międzynarodową powinieneś skorzystać z pomocy zawodowców. Firma MK Relocation świadczy globalne usługi z obszaru przeprowadzek do Belgii, Niemiec, Francji, czy też Szwajcarii. Posiadamy wielkie doświadczenie oraz bierzemy na siebie wszelakie formalności z przygotowaniem dokumentacji celnej i zabezpieczeniem transportowanych rzeczy. Powinno się wspomnieć, iż odbieramy zlecenia na przenosiny biur, firm oprócz tego składów zarówno w kraju jak i za granicę. Zakres działania i usług spojonych z International Removals wiąże się ze specjalistyczną wiedzą i znajomością uwarunkowań legislacyjnych przy przewożeniu antyków, obrazów tudzież egzotycznych roślin tudzież zwierząt. Obcokrajowcy planujący „moving to Poland” mogą liczyć na nasze fachowe wsparcie.

 

Słowa kluczowe przeprowadzki szwajcaria   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki niemcy   przeprowadzki magazynów
Url http://www.mkrelocation.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Na rynku transportu samochodowego bezustannie funkcjonujemy od 2006 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się we Wrocławiu. Oferta usług transportowych skierowana jest do osób prywatnych i firm. Laro to firma, która podejmuje się fachowego transportu rzeczy oraz organizacji przeprowadzek. Realizujemy zlecenia, które dotyczą transportu samochodowego na obszarze Polski oraz Europy. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami o ładowności do 3,5 tony. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. Szczegółowe wiadomości na temat firmy są na stronie www.
Kategoria:

Serwis Pakupaku.pl to idealne rozwiązanie dla każdego. Mamy do zaoferowania całe mnóstwo ofert firm przeprowadzkowych w Polsce. Są to firmy z dużych i mniejszych miejscowości, wśród których z pewnością znajdziesz firmę odpowiednią dla siebie. Gwarantujemy, że z nami szybko się przeprowadzisz tam, gdzie chcesz. Skontaktuj się z nami już teraz i znajdź transport.
Kategoria:

Przewóz luksusowym samochodem marki Mercedes klasy E prod 2003 r.Wystawiam faktury VAT.Przyjmuję płatności kartą kredytową.Dla firm przy dłuższej współpracy możliwość płatności przelewem Zawód wykonuję od 1994r.Więcej o na mojej stronie www.taxi-katowice.eu
Kategoria:

Firma Top Travel oferuje między innymi wynajem autokarów w takich relacjach jak: Warszawa - Gdańsk, Kraków-Warszawa oraz do transportu osób w naszym państwie, a także poza granicami naszego kraju. Top Travel oferuje podróżującym wygodę podczas podróży oraz poczucie bezpieczeństwa. Wynajmowane pojazdy przez nasze przedsiębiorstwo posiadają klimatyzację, minibarek oraz urządzenia odtwarzające wideo również dvd do ekranizacji programów, które na pewno umilą Państwa podróż. Naszymi klientami są szkoły, instytucje publiczne i prywatni przedsiębiorcy. Do tej pory wiele znanych przedsiębiorstw jak np: Luxmed, Wella, Hp itd. wynajmowało nasze autokary. Warszawa jest metropolią, w której mamy parkingi naszych autokarów, jako że dbamy o to, aby Państwo mogli w każdej chwili sprawdzić standard naszych usług.
Kategoria:

W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi podejmuje decyzję o wyjeździe poza granice Polski, zwłaszcza do któregoś z krajów europejskich. Sporym kłopotem dla takich osób bywa wyszukanie odpowiedniego przewoźnika, dzięki któremu szybko i bezpiecznie dostaną się do wybranego kraju. Strona ta przedstawi Państwu fantastyczną ofertę usług transportowych do trzech państw, a mianowicie do Niemiec, Holandii i Belgii. Oprócz transportu osób nasza firma umożliwia Państwu także dostarczenie paczki lub innego rodzaju przesyłki do bliskiej osoby. Korzystając z naszej strony klienci mogą sprawdzić, z jakich miejscowości wyjeżdżamy oraz w jakich dniach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl