Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

miodyfujarskich.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą sklepu Gospodarstwa Pasiecznego „Kószka I”, umiejscowionego w Kluczewie przy ulicy Górnej 4. W dziedzinie pszczelarstwa istniejemy już prawie 50 lat. W naszym asortymencie sprzedaży stacjonarnej jak również internetowej dostępne są miody drahimskie (miód: wielokwiatowy, rzepakowy, lipowy, gryczany oraz wrzosowy), miód faceliowy, pyłek kwiatowy i pierzga. Co więcej jesteśmy Członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, organizujemy wycieczki kształcące po naszym gospodarstwie dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe miód kluczewo   miód drahimski   miody drahimskie   miody drahimskie sklep   miód drahimski sklep   drahimski miód   sprzedaż miodu z własnej pasieki   miód z pasieki   miód sprzedaż   pasieka pszczelarska
Url http://miodyfujarskich.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Handel
Zakupy Online > Zdrowa żywność
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Nasza firma mieści się nieopodal Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Minimum formalności oznacza błyskawiczną rezerwację miejsca postojowego. Całodobowa obsługa jest zaplanowana z myślą o komforcie klienta. Przestronny teren i doskonały dojazd, a zarazem 100% bezpieczeństwa i atrakcyjne ceny. Tani parking balice to doskonały wybór. Gwarantujemy Państwu dowóz pod wejście do terminali, a także odbiór po przylocie. Zawsze miła obsługa udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem formularza on-line.
Kategoria:

Sąd Rejonowy w Nowym Targu zajmuje się rozstrzyganiem spraw sądowych. W Sadzie utworzono wydział Cywilny, Karny, Rodzinny, Nieletnich, Pracy i Ksiąg Wieczystych. Prócz tego działają tutaj także Odział Administracyjny, Sekcja Finansowa oraz Zespoły kuratorskie do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych oraz w sprawach dorosłych. Interesanci są przyjmowani przez sekretariaty wydziałów i Punk Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego w poniedziałki od 9:00 do 18:00, a także od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 15:00. W budynku Sądu Rejonowego mieści się Kasa otwarta w poniedziałki 8:30 - 14:00, 15:00 - 17:30 i od wtorku do piątku 8:30 - 14:00. Na stronie internetowej zamieszczono dane teleadresowe, wykaz dokumentów, a także informacje dotyczące opłat i aktualne ogłoszenia.
Kategoria:

Firma Sopranoo, której siedziba zlokalizowana jest w Łodzi, proponuje kontrahentom duży zakres usług powiązanych ze sprzątaniem. Oferujemy czynności dla klientów prywatnych a także dla firm. Duża liczba oferowanych czynności pozwoli każdemu klientowi na wybranie właściwego zakresu wykonywanych czynności. Naszą działalność prowadzimy na terenie Łodzi a także w jej niedalekim sąsiedztwie. Jesteśmy firmą z odpowiednim doświadczeniem w branży. Stosujemy środki czyszczące, które gwarantują wysoką efektywność działania.
Kategoria:

Sprzedaż i serwis maszyn ogrodniczych oferuje w Świdnicy Centrum maszyn budowlanych i ogrodniczych Pilar. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje nam szybką diagnostykę usterek oraz opracowanie i wykonanie naprawy, a części zamienne dostarczamy w ciągu 2 tygodni. Stawiając na stały rozwój w zakresie techniki, nasza kadra bierze udział w licznych szkoleniach prowadzonych bezpośrednio przez producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachowe i rzetelne doradztwo, również w ramach oferowanych prezentacji, jakie przeprowadzamy w Państwa firmie lub naszej siedzibie. Zapraszamy!
Kategoria:

Szukasz profesjonalnego dystrybutora opakowań jednorazowych? A może pracujesz w branży medycznej i szukasz mebli i narzędzi do wyposażenia gabinetu? Doskonale trafiłeś! Firma GEMINI z Chorzowa jest cenionym i wielokrotnie nagradzanym dystrybutorem opakowań jednorazowych, materiałów i sprzętów medycznych oraz artykułów biurowych. Proponujemy sprzedaż szerokiej gamy produktów najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką realziację zamówienia i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej infrmacji i niezbędne dane kontaktowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl