Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

miodyfujarskich.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą sklepu Gospodarstwa Pasiecznego „Kószka I”, umiejscowionego w Kluczewie przy ulicy Górnej 4. W dziedzinie pszczelarstwa istniejemy już prawie 50 lat. W naszym asortymencie sprzedaży stacjonarnej jak również internetowej dostępne są miody drahimskie (miód: wielokwiatowy, rzepakowy, lipowy, gryczany oraz wrzosowy), miód faceliowy, pyłek kwiatowy i pierzga. Co więcej jesteśmy Członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, organizujemy wycieczki kształcące po naszym gospodarstwie dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe miód kluczewo   miód drahimski   miody drahimskie   miody drahimskie sklep   miód drahimski sklep   drahimski miód   sprzedaż miodu z własnej pasieki   miód z pasieki   miód sprzedaż   pasieka pszczelarska
Url http://miodyfujarskich.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Handel
Zakupy Online > Zdrowa żywność
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Prezentujemy Państwu Kancelarię Adwokacką Agnieszka Tyczkowska. Proponujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego oraz postępowania spadkowego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Zawsze kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Realizujemy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Pełna propozycja Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Sanit- Gaz podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, autentycznej pasji i zaangażowaniu, realizujemy nawet najtrudniejsze zadania. Przywiązujemy dużą wagę do funkcjonalności naszych rozwiązań. Specjalizujemy się w montowaniu instalacji sanitarnych i złożonych sieci kanalizacyjnych, a dodatkowo sieci centralnego ogrzewania oraz gazowych. Dodatkowo wykonujemy nawet skomplikowane prace hydrauliczne, nawet te wymagające specjalistycznego sprzętu. Zatrudniamy doświadczonych hydraulików, którzy są do Państwa dyspozycji, żeby szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy z instalacjami wodnymi. Wykonaliśmy już wiele założeń, a najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest liczna rzesza zadowolonych Kontrahentów. Nasza strona dostarczy bliższych danych.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Alvit Wyroby Garmażeryjne, z siedzibą w Wołominie niedaleko Warszawy produkuje pyszne i świeże dania gotowe kuchni polskiej, meksykańskiej, orientalnej i włoskiej. W swoim różnorodnym wyborze zakład ta posiada między innymi pierogi, krokiety, naleśniki, uszka, pyzy, kopytka, leniwe, placki ziemniaczane, knedle, a także kebab, sajgonki i inne. Wszystkie oferowane dania zostały przygotowane z dużą starannością i poświęceniem. Firma Alvit nie używa w procesie produkcji żadnych środków konserwujących, a potrawy są wykonywane wedle starych sprawdzonych formuł. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji, takich jak Szkoły, przedszkola, szpitale, bufety, restauracje, sklepy, hotele, oraz firmy cateringowe. Zakład świadczy swoje usługi w całym województwie mazowieckim i nie tylko. Na życzenie klienta Alvit zaopatruje w gratisowe próbki swoich dań do degustacji. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do znajdującego się w Krakowie Spazio Coffe & Cocktail Bar, miejsca o nadzwyczajnej atmosferze. Proponujemy atrakcyjne menu, jakie wypełniają tradycyjne i bardziej wyrafinowane zestawy śniadaniowe, lunchowe i obiadowe, a także przekąski, sałatki oraz desery, do jakich idealnym dodatkiem będzie wyśmienita herbata albo kawa. W naszym Cocktail Barze serwujemy różnorodne orzeźwiające napoje alkoholowe, w tym oryginalne drinki. Zapewniamy, że każdą wizytę lub spotkanie towarzyskie umili nasza miła oraz profesjonalna obsługa i organizowane w niektóre wieczory imprezy tematyczne, koncerty i spotkania z artystami. Konkrety na stronie internetowej.
Kategoria:

ABC Zabezpieczeń - Pogotowie Zamkowe Warszawa zaprasza wszystkich, którym pomoc ślusarska jest niezbędna! Montujemy oraz wymieniamy zamki u drzwi - szybko, bez zbytnich kosztów i efektywnie. Ponadto zapewniamy awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów, otwieranie i serwis zamków antywłamaniowych oraz awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych lub sejfów. Polecamy nasze usługi! Pozostajemy do Państwa usług przez cały rok, 24 h na dobę (także w dni świąteczne). W dodatku polecamy się w zakresie usług ślusarskich w postaci regulacji drzwi i zamków, napraw zamków i wkładek, czy też wymiany wkładki zamka. Więcej na witrynie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl