Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046


 
Opis Funkcjonująca w Polsce od 1992 roku firma Michael Huber Polska wchodzi w skład koncernu HuberGroup. Jej siedziba mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej. Ponadto firma jest właścicielem dwóch oddziałów we Wrocławiu a także w Krakowie oraz rozbudowanej grupy dystrybutorów w Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie. Michael Huber Polska zajmuje się także produkcją zmywaczy oraz trudzi się w konfekcjonowaniu obciągów gumowych.

 

Słowa kluczowe artykuły poligraficzne   druk offsetowy   farba drukarska   Offset   mieszalnia farb   druk arkuszowy   druk gazetowy   druk heatsetowy   druk opakowań
Url http://www.mhp.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 26, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W Legionowie swoją działalność prowadzi firma pod nazwą STALKON. Klienci tej firmy to instytucje, przedsiębiorcy, osoby prywatne. Firma ta prowadzi działalność od 1993 roku a jej długoletnie doświadczenie oraz rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań stały się jej atutami. STALKON to producent wszelakich konstrukcji stalowych, a także projektant oraz wykonawca wielu hal produkcyjnych, magazynowych bądź też handlowych a także innego asortymentu w postaci: bram magazynowych, drzwi stalowych do klatek schodowych, ogrodzeń i profili ogrodzeniowych, zadaszeń czy pomostów produkcyjnych. Należy podkreślić, iż STALKON podejmuje się wykonywania zleceń na indywidualne potrzeby klientów. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Oprócz fabrykacji zagrodzeń, absorbujemy się także sprzedażą detaliczną i dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu samochodowemu, możemy nie tylko osiągać nawet najtrudniejsze zmówienia i przynieść je pod wskazany adres. JONIEC jest jednostką wielobranżową i w następstwie tego można u nas znaleźć wiele towarów w wyjątkowo niskich cenach. Od lat dbamy o najważniejszą postać posługi i obsługę, która wesprze dostosować najlepsze dla Państwa propozycje i zagwarantuje chciane rezultaty. Poza typową sprzedażą, mamy w ofercie autorskie sugestie, które gwarantują optymalizację pracy. Najistotniejsze informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Odkąd SPETECH obecny jest na rynku bezazbestowych uszczelnień przemysłowych, a ma to miejsce od 1991 roku, zaspakajamy w profesjonalny sposób nie tylko potrzeby produktowe naszych klientów, ale również rozpoznajemy ich problemy techniczno-eksploatacyjne w aspekcie ekonomicznym z zakresu szczelności urządzeń i instalacji.

Nasza oferta: uszczelki, szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury. Oferta produktowa oparta jest na możliwościach wytwórczych nowoczesnego parku maszynowego i prowadzona jest zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w system stałej kontroli splatarki do produkcji pakunków plecionych z wysokojakościowych przędz, automaty do wielkoseryjnej produkcji preformowanych uszczelniających pierścieni grafitowych, nowoczesne gniazda do cięcia wysokoenergetycznym strumieniem wody w połączeniu z gniazdami wykonawstwa narzędzi pozwalających na szybką i rzetelną realizację nawet nietypowych zamówień klientów.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez Skład Drewna Boss w Kurzynie Średniej koło Stalowej Woli. Od 1992 roku proponujemy Państwu produkcję, obróbkę i sprzedaż drewna. Mamy drewno najwyższej jakości, które spełnia najwyższe normy. Zakupią u nas Państwo: drzewo budowlane, konstrukcyjne, palety, skrzynie drewniane, materiały na boazerię, kantówkę, więźby dachowe. Naszymi walorami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie oraz zapewnia usługi na wysokim poziomie. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Odlewnia żeliwa Solidus zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem specjalistycznych odlewów żeliwnych. Jeśli poszukujecie Państwo kompetentnego, pewnego i odpowiedzialnego wykonawcy odlewów części do maszyn, części zamiennych do sprzętu rolniczego czy tartacznego to propozycja naszej firmy spełni Państwa wymagania. Nasz profesjonalny personel skonstruuje dla Państwa każdy odlew, także według projektu indywidualnego. W zrealizowaniu takich wyrobów niezwykle ważna jest precyzja oraz jakość tak, aby przyrządzone części były odporne i niezawodne. Taką gwarancję daje Państwu współpraca z firmą Solidus, działająca w miejscowości Wałdowo Szlacheckie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl