Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011


 
Opis Funkcjonująca w Polsce od 1992 roku firma Michael Huber Polska wchodzi w skład koncernu HuberGroup. Jej siedziba mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej. Ponadto firma jest właścicielem dwóch oddziałów we Wrocławiu a także w Krakowie oraz rozbudowanej grupy dystrybutorów w Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie. Michael Huber Polska zajmuje się także produkcją zmywaczy oraz trudzi się w konfekcjonowaniu obciągów gumowych.

 

Słowa kluczowe artykuły poligraficzne   druk offsetowy   farba drukarska   Offset   mieszalnia farb   druk arkuszowy   druk gazetowy   druk heatsetowy   druk opakowań
Url http://www.mhp.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 26, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Bray International INC Spółka Akcyjna to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą armatury przemysłowej. Proponujemy: przepustnice centryczne miękko uszczelniane, przepustnice dwu-mimośrodowe, przepustnice potrójnie excentryczne, zawory kulowe kołnierzowe, gwintowane, z końcówkami do wspawania, klapy zwrotne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki elektryczne Bray, AUMA, wyłączniki krańcowe, pozycjonery elektropneumatyczne, elektrozawory, zasuwy nożowe, zasuwy klinowe. Nasz fachowy zespół dokłada wszelkich starań, żeby błyskawicznie oraz bezproblemowo przeprowadzać Państwa zamówienia. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Więcej wiadomości i pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma grawerska FORMAKS z Bielsko Białej oferuje odbiorcom usługi w obszarze grawerowania, znakowania i cięcia laserowego w przeróżnych surowcach takich jak drewno, szkło, porcelana, guma, silikon, papier, metal i wiele innych. Wykonuje zlecenia firm, jak i klientów indywidualnych z własnymi projektami. Prowadzi również działalność w zakresie produkcji towarów o różnym przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym np.: gadżety reklamowe, pieczątki, wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki, szyldy, ozdoby, kartki okolicznościowe, a także dyplomy, statuetki i wiele innych. Każde proponowane artykuły wyróżniają się najwyższą jakością oraz estetyką i precyzją wykonania. FORMAKS posiada wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu oferuje fachowe, terminowe usługi w konkurencyjnych cenach. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Gum-Tech, które produkuje wyroby z gumy i silikonu. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Wolbromiu. Obecna oferta obejmuje duży asortyment węży przemysłowych, uszczelnień technicznych, gumowych płyt, taśm lub krążników do przenośników, a także profili i sznurów. Proponujemy także kompleksowe usługi instalacyjne taśm przenośnikowych, klejenia na zimno i gorąco, a także gumowania krążników, bębnów i zbiorników. Do produkcji wykorzystujemy tylko atestowane tworzywa, co zapewnia otrzymanie produktów wysokiej jakości. Zajmujemy się sprzedażą na terenie kraju. Ciągle śledzimy rynek, aby rozszerzać ofertę i móc zaproponować Państwu najnowsze i najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Osobliwe informacje zostały umieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:

ZACH METALCHEM to firma zapewniająca wszechstronną obsługę w zakresie automatyki oraz pomiarów. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach. ZACH METALCHEM specjalizuje się w wytwórczości, doborze oraz montażu aparatury kontrolno-pomiarowej. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia służące do sygnalizowania poziomu cieczy, wskaźniki poziomu cieczy oraz mierniki poziomu cieczy oraz materiałów sypkich. Sowity asortyment ZACH METALCHEM tworzą również czujniki temperatury, przetworniki temperatury, mierniki i regulatory ciśnienia i wiele innych artykułów. Urządzenia sygnowane marką ZACH METALCHEM opisują się bardzo wysoką postacią i funkcjonalnością. Firma poszerza swoją propozycję zgodnie z potrzebami klientów. Pracownicy ZACH METALCHEM to wysoko wykwalifikowani specjaliści, jacy służą kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo OPAKOWANIA JAWORZNO trudni się wytwarzaniem opakowań a także kartonów. Zapewniamy dużą różnorodność asortymentową, co sprawia, że każdy klient może wyszukać u nas właściwą dla siebie ofertę. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej klasy oferowanych produktów oraz czynności. Proponujemy klientom także sposobność wykonania projektów graficznych oraz wiele innych świadczeń. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Jaworznie. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl