Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

METBUD recykling


 
Opis Tworzymy konsorcjum Surowce.wtorne.com. Misją firm wchodzących w skład konsorcjum jest dobro środowiska naturalnego. Obsługujemy klientów poszukujących fachowych usług obejmujących skup i sprzedaż materiałów wtórnych. Klientom prywatnym oraz instytucjonalnym oferujemy także ciekawe rozwiązania w postaci kontenerów oraz pojemników na odpady, belownic, pras do odpadów oraz brykieciarek. W ramach konsorcjum działają, takie firmy jak Metbud-Gończyce, Elwomet, Strautmann oraz Kornex. Elwomet i Metbud-Gończyce to doświadczeni producenci kontenerów oraz konstrukcji stalowych. Strautmann proponuje profesjonalne oraz niezawodne maszyny bezbłędnie sprawdzające się w czasie redukcji objętości odpadów. Kornex to przedsiębiorstwo, jakiego celem jest funkcjonalne gospodarowanie odpadami. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe makulatura   folia   surowce wtórne   recykling   segregacja   kontenery hakowe   belownice   prasy do makulatury
Url http://surowce.wtorne.com/
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Prezentujemy Państwu Zakład Usług Pogrzebowych Market. Od 1987 roku całodobowo kierujemy usługi na obszarze Olsztyna oraz Biskupca. Jesteśmy najstarszym zakładem pogrzebowym w Olsztynie. Tworzymy ceremonie pogrzebowe we wszystkich obrzędach religijnych. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu. W naszej propozycji Mamy rozległy wybór trumien, urn, kwiatów, odzieży żałobnej i utensyliów pogrzebowych. Zapewniamy transport rodzinie i uczestnikom pogrzebu. Urządzamy także kremacje z ceremonią pożegnalną. Zamieszczamy nekrologi w prasie i wypisujemy klepsydry. Nasi pracownicy to zawodowcy, którzy służą pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajduje się pełna oferta oraz więcej wiadomości.
Kategoria:

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, chcesz być zapamiętany, chcesz zagościć w świadomości jeszcze większego grona potencjalnych odbiorców? Zamów firmowe wizytówki u doświadczonego usługodawcy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi setek szablonów i druku wizytówek. Masz swój projekt – zleć go nam do profesjonalnego wydruku. Korzystaj z opcji uszlachetniania wizytówek. Zapraszamy.
Kategoria:

Glovex jest firmą specjalizującą się w sprzedaży rękawic oraz ochron dla wszystkich odmian przemysłu i nie tylko. Bogata oferta artykułów BHP, czy też odzieży roboczej skierowana jest również do branży służb komunalnych, bądź też medycyny i chemii. Wszelkie produkty są wysokiej jakości, mają odpowiednie atesty, klienci mogą też dokładnie sprawdzić wygląd produktów dzięki umieszczonym fotografiom. W zakładce z wyprzedażami klienci będą mogli również znaleźć inne produkty ochronne. Przedsiębiorstwo prowadzi też długą współpracę z wytwórcą JSP Oxford England.
Kategoria:

Firma KSEROKOPIARKI WARSZAWA wyspecjalizowało się w proponowaniu różnego typu kserokopiarek. Współpracujemy z renomowanymi producentami, co umożliwia nam zapewnienie świetnej klasy każdych oferowanych produktów. Oferujemy klientom liczne promocje. Zapewniamy atrakcyjne ceny każdych produktów dodanych do asortymentu. Oferujemy świadczenia powiązane z naprawą kserokopiarek. Działamy głównie na terenie stolicy. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą dużą liczbę interesujących porad odnoszących się do kserokopiarek.
Kategoria:

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty cenionego przez wielu klientów sklepu internetowego PiekneCialo.com. Nasz asortyment obejmuje towary i artykuły Aloe Vera od Forever, charakteryzujące się najwyższą zawartości aloesu oraz bioekstraktów. Oprócz tego oferujemy urządzenie kosmetyczno-oczyszczające Zeitgard, odznaczające się wyjątkową skutecznością, wydajnością i higieną. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych artykułów, atrakcyjne promocje, a przy większych zamówieniach bezpłatną przesyłkę. W razie dodatkowych pytań obsługa sklepu jest dostępna pod telefonem 6 dni w tygodniu (pn-sb) w godzinach od 8-20. Zapraszamy do zakupów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl