Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24052
415
7
65810

merplast.com.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Merplast z Poznania. Od 2000 roku zajmujemy się wytwarzaniem elementów z tworzyw termoplastycznych z wykorzystaniem metody wtryskiwania. Oferujemy projekt, doradztwo, wykonanie a ponadto montaż elementów technicznych, o skomplikowanej geometrii, ślizgowych, do aparatury kontrolno-pomiarowej, do maszyn czy też przemysłu spożywczego. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, fachowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe elementy z tworzyw sztucznych   produkcja elementów plastikowych   wyroby z plastiku na zamówienie   producent elementów plastikowych   odlewanie plastiku   odlewy z plastiku na zamówienie   odlewy z tworzyw sztucznych   detale techniczne z plastiku   elementy techniczne
Url http://www.merplast.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jan 16, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zakład wytwórczości artykułów budowlanych z betonu Zbigniewa Gawędy mieści się w Rzeszotarach niedaleko Świątników Górnych. Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości i niezwykle trwałe pełne bloczki betonowe w różnych rozmiarach, a również lekkie oraz solidne pustaki z żużlu czy betonu. Co więcej znajdziecie tutaj Państwo również pustaki szalunkowe, jakie doskonale sprawdzają się podczas prac konstrukcyjnych nad ścianami nośnymi i fundamentowymi zwiększonej wytrzymałości, np. pod budynki mieszkalne, garaże, szyby windowe, czy kanały i coraz częściej zastępują tradycyjne obszalowania z drewna i metalu. Szczegółowe wiadomości na temat dostępnych u nas materiałów budowlanych, a także ich ilości potrzebnej do budowy konkretnej grubości muru oraz ładowności palet odnajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej jednostki.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez Skład Drewna Boss w Kurzynie Średniej koło Stalowej Woli. Od 1992 roku proponujemy Państwu produkcję, obróbkę i sprzedaż drewna. Mamy drewno najwyższej jakości, które spełnia najwyższe normy. Zakupią u nas Państwo: drzewo budowlane, konstrukcyjne, palety, skrzynie drewniane, materiały na boazerię, kantówkę, więźby dachowe. Naszymi walorami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie oraz zapewnia usługi na wysokim poziomie. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Jest to adres firmy która zajmuje się od wielu już lat wytwarzaniem namiotów handlowych. Na stronie tej znajdziemy firmę, która dba między innymi o najwyższy poziom usług, ustalone terminy oraz doskonałość produktów. Dowodem na jakość usług danej firmy bez wątpienia jest pozycja na rynku. Biorąc pod uwagę występowanie namiotów tej firmy na różnych imprezach zarówno narodowych jak i zagranicznych to dowód, iż firma godna jest polecenia. Szeroka gama namiotów a także innych produktów, jak na przykład różne stragany to bez wątpienia atut tej firmy.
Kategoria:

W Będzinie znajduje się przedsiębiorstwo Kamil Nadwozia, które zaistniało w 1999 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w wytwórczości nadwozi samochodowych. Oferujemy: zabudowy skrzyniowe, skrzynie samowyładowcze, kontenery, izotermy, adaptacje furgonów. Zabudowy izotermiczne są poświęcone do transportu artykułów schłodzonych. Ściany i dach robimy z płyty warstwowej izolowanej z poszyciem laminatu, która jest wzmocniona matą szklaną. Montujemy także światła obrysowe zgodne z przepisami. Zapewniamy rzetelne wsparcie doznanych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i punktualną realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propoycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe informacje dotyczące firmy Kamil Nadwozia na stronie internetowej.
Kategoria:

Lean management (z ang. – „szczupłe zarządzanie”) to system zarządzania oraz filozofia, która może zmienić sposób organizacji i zarządzania. Jest metodyką doskonalenia organizacji przy jednoczesnej poprawie wydajności i jakości oraz obniżeniu kosztów poprzez eliminację marnotrawstwa (muda).
Metodyka Lean wywodzi się z systemu produkcyjnego Toyoty (TPS). Skupia się na eliminacji wszelkich marnotrawstw z procesów. Wcześniej stosowana była głównie w przemyśle. Bardzo szybko odkryto możliwość zastosowania jej w usługach, a następnie w opiece zdrowotnej.
Filozofia Lean pomaga skutecznie zaspokoić potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego, a przy tym osiągnąć maksymalne zyski przy minimalnych nakładach. Ważny jest cel, proces, czyli sposób, w jaki się go osiąga i ludzie, którzy w nim biorą udział.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl