Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23001
415
6
65572

merplast.com.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Merplast z Poznania. Od 2000 roku zajmujemy się wytwarzaniem elementów z tworzyw termoplastycznych z wykorzystaniem metody wtryskiwania. Oferujemy projekt, doradztwo, wykonanie a ponadto montaż elementów technicznych, o skomplikowanej geometrii, ślizgowych, do aparatury kontrolno-pomiarowej, do maszyn czy też przemysłu spożywczego. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, fachowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe elementy z tworzyw sztucznych   produkcja elementów plastikowych   wyroby z plastiku na zamówienie   producent elementów plastikowych   odlewanie plastiku   odlewy z plastiku na zamówienie   odlewy z tworzyw sztucznych   detale techniczne z plastiku   elementy techniczne
Url http://www.merplast.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jan 16, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę Metex. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1991 roku w Myślenicach. Specjalizujemy się w sprzedaży łożysk. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy FAG. Oferujemy łożyska: baryłkowe, wzdłużne, wahliwe, kulkowe, oporowe, liniowe, ślizgowe, stożkowe, igiełkowe, prowadnice liniowe, nagrzewnice, przyrządy pomiarowe, smary i inne. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego klienta nawiązującego z nami współpracę, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment i gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia. Więcej na stronie.
Kategoria:

Wrocławska firma Modern Cranes Company jest bezkonkurencyjnym na naszym rynku ekspertem w dziedzinie sprzętów dźwignicowych. Zajmujemy się projektowaniem torów jezdnych wciągników i jezdni podsuwnicowych, a także sprawnych systemów zasilania. Oferujemy sprzedaż podtorza suwnic, kabin i kaset sterowniczych, a oprócz tego żurawi przyściennych lub słupowych. Zapewniamy także pomocne wyekwipowanie oraz części zamienne do konkretnych urządzeń. Nasi fachowcy przeprowadzają modernizację suwnic systemów sterowania. Pełny obszar usług osiągalny jest na stronie internetowej firmy Modern Cranes Company Sp. z o.o. łącznie ze specyfikacją kolportowanych sprzętów.
Kategoria:

Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET funkcjonuje na naszym rynku od 1977 roku. W swojej ofercie posiada między innymi kraty pomostowe wciskane oraz zgrzewane, ogrodzenia systemowe, ogrodzenia przestawne placów budów, stopnie schodowe, siatki zgrzewane, kontenery metalowe, gabiony, garaże stalowe ikonstrukcje stalowe. Wszystkie nasze produkty zabezpieczone są przed korozją metodą ocynkowania ogniowego i galwanicznego. Na dodatek jesteśmy gotowi przygotować dowolne artykuły na indywidualne zamównienie klienta, dokładając wszelkich starań, by spełnić jego oczekiwania. Wszystkie nasze produkty spełniają europejskie normy jakości i są produkowane na czas. Dokładne informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Oferujemy narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Są to między innymi: wiertła, piły tarczowe, głowice frezujące, uchwyty CNC, narzędzia diamentowe, frezy trzpieniowe, frezy spiralne, płytki i noże wymienne, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna.
Kategoria:

Gospodarstwo Rolne Szczukowscy to dynamicznie rozwijający się zakład produkcyjny znajdujący się w Kwidzynie. Podstawowym obszarem aktywności firmy jest produkcja świeżych i zdrowych obranych ziemniaków które pochodzą z krajowych upraw. Rozwiązanie to kierowane jest do barów, restauracji, hoteli, placówek gastronomicznych i placówek żywienia zbiorowego jak stołówki szkolne lub szpitalne. Pozwala to zaoszczędzić czas, a co za tym idzie pieniądze. Dzięki znacznemu doświadczeniu przedsiębiorstwo zapewnia terminowe i rzetelne dostawy towaru najlepszej jakości, przygotowywanego pod okiem doświadczonych specjalistów. Ziemniaki nadają się do spożycia natychmiast po oddaniu do Klienta, a pakowane posiadają długi termin przydatności do spożycia bez konieczności ich chłodzenia. Więcej informacji mieści się na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl