Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64773

Media Promocja - Cozac


 
Opis Agencja Media Promocja od 1998 r. realizuje: filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne, edukacyjne, dokumentalne; spoty i billboardy reklamowe; prezentacje multimedialne. Zamieszcza reklamy w tv, prowadzi sponsoring. Doświadczenie, kreatywność, nagrody międzynarodowych festiwali filmowych. www.mediapromocja.com

 

Słowa kluczowe filmy promocyjne   media   promocja
Url http://www.mediapromocja.com
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Hobby Rozrywka > Media
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Firma od lat projektuje, produkuje i dostarcza POSM-y wspierające budowanie i umacnianie pozycji rynkowej czołowych brendów.
Art Reklama jest firmą o ugruntowanej pozycji w branży reklamowej, dzięki czemu od wielu lat ma przyjemność współpracować z międzynarodowymi korporacjami.
Kategoria:

Agencja public relations która posiada liczne sukcesy oraz wyróżnienia. Naszym atutem są kreatywni pracownicy oraz duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z bardzo dobrym wynikiem. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie uzyskacie Państwo więcej szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy, ponieważ jesteśmy najlepsi
Kategoria:

Agencja Reklamowa No-logo.org to grupa kreatywnych grafików, która stworzy niepowtarzalny wizerunek Państwa firmy. Studio graficzne specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych - flash,www oraz identyfikacji wizualnej, począwszy od projektu graficznego folderu reklamowego, kończąc na stworzeniu logo, logotypu. Bezpośrednio obsługujemy małe i średnie firmy, działamy na ternie poznania jak i całej polski.
Kategoria:

Billboard-X to ceniony i sprawdzony producent reklam zewnętrznych (również wielkoformatowych) oraz tablic informacyjnych. Doskonale znamy się na wymaganiach stawianych przez Unii Europejską. Tworzymy wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się na tle innych i stanowią świetną wizytówkę dla Twojej firmy. Sprawdź nasze portfolio na billboard-x.pl i zadzwoń już dziś!
Kategoria:

Zorx Lesznowola Warszawa - kompleksowe instalacje reklamowe indoor i outdoor. Specjalizacja to montaż reklam, monitory reklamowe, aplikacja folii, instalacje systemy DS (digital signage). Montaż TV, rebranding obiektów, POS i inne usługi. W ofercie też oklejanie witryn folią i kasetony podświetlane. Zobacz więcej na stronie - kliknij i sprawdź co polecamy. Zapraszamy - identyfikacja wizualna, reklama outdoor i indoor, woj. mazowieckie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl