Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Media Promocja - Cozac


 
Opis Agencja Media Promocja od 1998 r. realizuje: filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne, edukacyjne, dokumentalne; spoty i billboardy reklamowe; prezentacje multimedialne. Zamieszcza reklamy w tv, prowadzi sponsoring. Doświadczenie, kreatywność, nagrody międzynarodowych festiwali filmowych. www.mediapromocja.com

 

Słowa kluczowe filmy promocyjne   media   promocja
Url http://www.mediapromocja.com
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Hobby Rozrywka > Media
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Jesteśmy liderem branży technologii interaktywnych i dotykowych. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań min. podłogi interaktywne, ściany interaktywne, stoły interaktywne, ekrany interaktywne i dotykowe.
Nasze produkty tworzą reklamę interaktywną, która stanowi nowy wymiar komunikacji z klientem.
Nasze nośniki znajdują zastosowanie na różnego rodzaju eventach, targach, konferencjach. Dzięki dużemu doświadczeniu, ogromnemu zapleczu technicznemu i wysoko wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane projekty interaktywne.
Ofertę sprzedaży jak i wynajmu kierujemy do osób zainteresowanych nowym poziomem komunikacji z klientem. Nasze nośniki mogą Państwo znaleźć na eventach, targach, a także w kinach,galeriach handlowych a nawet w muzeach !
Sprawdź nas !
Kategoria:

Agencja Interaktywna "StiflerMedia" oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi związane z projektowaniem i budową serwisów www

Tworzone przez nas serwisy wykorzystują najnowocześniejsze technologie. przyjazne funkcjonalności oraz łatwą nawigację.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania.

Dostarczamy najwyższej jakości usługi internetowe, zapewniając naszym Klientom zdecydowaną przewagę
nad stale rosnącą konkurencją.

To właśnie strona WWW jest głównym źródłem informacji i interaktywnym środowiskiem kontaktu z klientem. Jest to równocześnie najtańszy i najlepszy sposób zareklamowania się i pozyskania nowych klientów oraz kontrahentów.
Kategoria:

Wielu marketingowców oraz właścicieli firm zna doskonale tematykę oklejania pojazdów foliami jako reklama na samochodach. To skuteczna i sprawdzona metoda na dotarcie do szerokiego grona klientów za pomocą całkowicie bezpłatnej powierzchni reklamowej. Taka reklama działa siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę, 365 dni w roku. Zapraszam.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment różnych rodzajów wyrobów reklamowych oraz gadżetów. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie w sposób terminowy dużych i małych nakładów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej już dziś !
Kategoria:

Osoby działające na niemieckim rynku wiedzą zapewne, jak trudno jest zyskać zaufanie klientów i jak trudno wypromować sklep czy stronę internetowa. Nasze usługi pomogą nie tylko przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie niemcy, ale poprzez dogłębną analizę rynku i konkurencji opracujemy strategię po to, by Wasza firma zaistniała w sieci, na dobrej pozycji w wyszukiwarce. Dla poprawienia wizerunki i poprawy zaufania poza promowaniem wysokiej jakości usługi czy produktu, oferujemy berliński adres siedziby firmy (ma to znaczenie w geolokalizacji chociażby).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl