Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19945
415
3
64661

meanderstomatologia.pl - Gabinet dentystyczny


 
Opis Meander Stomatologia to gabinet stomatologiczny na warszawskim Ursynowie. Największym atutem firmy jest indywidualne podejście do problemu każdego pacjenta oraz pełna oferta usług stomatologicznych, w tym zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca konsultacja. W ofercie znajduje się m.in.: radiologia i diagnostyka, stomatologia zachowawcza i dziecięca, leczenie endodontyczne, chirurgia stomatologiczna, implanty, protetyka oraz stomatologia estetyczna, w tym szybkie i skuteczne wybielanie zębów.

 

Słowa kluczowe stomatolog ursynów   stomatolog ursynów   implanty warszawa ursynów   dobry stomatolog ursynów   implanty ursynów   gabinet stomatologiczny ursynów   stomatolog warszawa ursynów   gabinet dentystyczny ursynów   dentysta warszawa ursynów   gabinety stomatologiczne
Url http://https://meanderstomatologia.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Oct 10, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Przedstawiamy Państwu Prywatną Praktykę Stomatologiczną Dentatus z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferującą obszerną opiekę stomatologiczną. Proponujemy rozległy zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej czy dziecięcej, po protetykę lub wybielanie zębów. Gabinet jest wyposażony we urządzenia lekarskie pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów i pracy personelu lekarskiego. Usługi realizowane są przez doznanych, profesjonalnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych. Niezwykle ważne dla nas jest bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego używamy szczególne ścisłe zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Obszerna propozycja oraz informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Essentiale Forte to lek, który pomoże Ci przy wszelkiego rodzaju problemach z wątrobą – ma bowiem własności regeneracyjne i ochronne. Podstawową substancją aktywną, jaka tworzy Essentiale Forte są fosfolipidy, których działanie na komórki wątrobowe nie podlega żadnej dyskusji i zapewnia efektywną regenerację pod każdym względem. W aptekach czeka na Ciebie zarówno Essentiale Forte, jak i Essentiale Max. Poznaj bliżej oba te leki, ich skład oraz sprawdź stan swojej wątroby. Więcej informacji czeka na Ciebie online – skorzystaj z nich!
Kategoria:

Napady padaczkowe - ich przyczyny: urazy mózgu, podłoże genetyczne i typy: napady pierwotnie uogólnione, napady częściowe, mikloniczne, kloniczne, toniczne, gromadne. Możliwości leczenia oraz profilaktyki padaczki. Jak się zachować podczas napadu padaczkowego, jak udzielić pierwszej pomocy? Zapraszamy na stronę Padaczka. info - zbiór informacji o epilepsji.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się w naszą ofertą dotyczącą nowoczesnego oprogramowania dla branży medycznej. Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskich, które proponujemy to systemy niezwykle funkcjonalne, w ogromnej mierze usprawniające pracę placówki. System, który proponujemy nowoczesnym placówkom to KS-SOMED - spełnia on wszelkie standardy - na przykład wymóg gromadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, komunikację z systemem eWUŚ, jest także stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb zmieniającego się rynku. Oferujemy także oprogramowanie dla aptek - wszechstronny system KS-APTEKA, znany także jako KS-AOW.
Kategoria:

Nasz serwis został poświęcony tematyce związanej z lekami. Będzie możliwe oczywiście zapoznania się u nas z odpowiednimi opiniami o lekach, ale nie tylko. Będzie można znaleźć bardzo wiele ciekawych odpowiedzi na pytania, które są najczęściej zadawane. W razie potrzeby służymy również pomocą oraz poradą. W naszym serwisie można wprawdzie znaleźć na razie sto trzydzieści dziewięć opinii, aczkolwiek ta liczba się stale powiększa. Polecamy serdecznie!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl