Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
11
64915

maXformat w dobrej cenie


 
Opis Druk wielkoformatowy w rozdzielczości do 1440 dpi. Druk UV na sztywnych powierzchniach takich jak PCV, plexi, szkło, metal.... Banery, szyldy, roll up, druk na folii i innych nośnikach.

 

Słowa kluczowe druk wielkoformatowy   druk solwentowy   wielki format   druk solwentowy kraków   druk wielkoformatowy kraków   banery   szyldy   druk banerów   druk banerów kraków   druk na banerze   frontlit   siatka mesh   folia   druk na folii   plaxi   PCV   druk na PCV   banery kra
Url http://www.maxformat.euroakim.pl
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Firmy wg branż > Drukarnie
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Data wpisu May 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Jesteśmy nowoczesną firmą, tworzoną przez specjalistów i pasjonatów, pochodzącą niestandardowo do oczekiwań klientów. Charakteryzujemy się poszukiwaniem i wdrażaniem nietypowych rozwiązań oraz indywidualnym podejściem do klientów, przy proponowaniu rozmaitych form reklamy. Neokolor specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu każdego rodzaju reklam, także zewnętrznej, takich jak na przykład, cieszące się dużą popularnością, oklejanie samochodów. Zapraszamy na naszą stronę internetową neokolor.pl.
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie w pracy w klientem pozwala nam świadczyć usługi marketingowe na profesjonalnym poziomie. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i dopasowanie usług tak, by odpowiadały na konkretne potrzeby. W ofercie mamy kampanie promocyjne, organizację eventów, merchandising i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
Kategoria:

Sklep Artmagic.pl oferuje oryginalnalne, wysokiej jakości prezenty i upominki. Wykonujemy usługi grawerskie wg indywidualnego zamówienia na artykułach reklamowych. Głównie to breloki reklamowe, wizytowniki, długopisy reklamowe, nieśmiertelniki, zapalniczki, piersiówki, papierośnice, identyfikatory dla psa, zestawy upominkowe, zestawy piśmiennicze, zestawy ze srebra itp. Przyjmujemy zlecenia detaliczne jak i hurtowe.
Kategoria:

Agencja Reklamowa|ColorHOUSE| Profesjonalne projektowanie graficzne: logotypy, identyfikacja wizualna, foldery, katalogi, ulotki, opakowania, strony www, BTL, ATL, radio, prasa. Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Siemianowice śląskie, Mysłowice, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Tychy, Bielsko Biała
Kategoria:

Agencja promocyjna Prosper produkuje filmy reklamowe pomagające w dotarciu do odbiorcy - potencjalnego klienta, przyciągnięciu jego uwagi i osiąganiu sukcesu firmy. Nagrywamy filmy przeznaczone do emisji w stacjach telewizyjnych lub konferencjach. Emisja materiałów filmowych w stacjach takich jak TVN czy Cyfra Plus stwarza nieograniczone możliwości kierowania kampanii promocyjnych do grup klientów, geotargetowania odbiorców przekazu reklamowego. Dzięki takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć wiele form promocji i osiągać dobre wyniki działań marketingowych. Zapraszamy na stronę www, jest tam przedstawiona nasza produkcja filmowa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl