Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

maXformat w dobrej cenie


 
Opis Druk wielkoformatowy w rozdzielczości do 1440 dpi. Druk UV na sztywnych powierzchniach takich jak PCV, plexi, szkło, metal.... Banery, szyldy, roll up, druk na folii i innych nośnikach.

 

Słowa kluczowe druk wielkoformatowy   druk solwentowy   wielki format   druk solwentowy kraków   druk wielkoformatowy kraków   banery   szyldy   druk banerów   druk banerów kraków   druk na banerze   frontlit   siatka mesh   folia   druk na folii   plaxi   PCV   druk na PCV   banery kra
Url http://www.maxformat.euroakim.pl
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Firmy wg branż > Drukarnie
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Data wpisu May 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Dzień dobry państwu. Jesteśmy firmą lednet.pl, jaka to zaprząta się sprzedażą, i też wyrobem wyświetlaczy typu LED, oraz podświetlanych tablic LED. Należy pamiętać, że nasze wyświetlacze reklamowe led, to wyposażenie najwyższej jakości, osiągalne równocześnie w przyciągających cenach. Nadmienione produkty, są proponowane w przeróżnych wymiarach a także kalibrach. Czas realizacji wysyłki jest dopasowany stale do indywidualnych wymogów interesantów. Nasz asortyment, obejmuje również tablice nietypowe, a także tzw. krzyże apteczne. Nasze produkty cechują się sporą jaskrawością, ale równocześnie nie oślepiają kierowców ewentualnie przechodniów. Zapraszamy na witrynę lednet.pl, po więcej interesujących detali technicznych.
Kategoria:

Agencja promocyjna Prosper produkuje filmy reklamowe pomagające w dotarciu do odbiorcy - potencjalnego klienta, przyciągnięciu jego uwagi i osiąganiu sukcesu firmy. Nagrywamy filmy przeznaczone do emisji w stacjach telewizyjnych lub konferencjach. Emisja materiałów filmowych w stacjach takich jak TVN czy Cyfra Plus stwarza nieograniczone możliwości kierowania kampanii promocyjnych do grup klientów, geotargetowania odbiorców przekazu reklamowego. Dzięki takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć wiele form promocji i osiągać dobre wyniki działań marketingowych. Zapraszamy na stronę www, jest tam przedstawiona nasza produkcja filmowa.
Kategoria:

Na stronie kolportaz-wroclaw.pl znajdziesz informacje odnośnie oferty kolportażu ulotek. Jest to podstawowa usługa świadczona przez naszą firmę. Kolportaż i plakatowanie które realizujemy we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością. Dbamy o klienta. Zawsze staramy sie zaproponować najlepszą możliwą kampanię ulotkową. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wielu doświdczonych kolporterów z Wrocławia
Kategoria:

Firma zajmuje się profesjonalnym kolportażem ulotek na terenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości.
Jako alternatywa dla dystrybucji ulotek proponowaną formą dotarcia jest plakatowanie - firma oferuje usługę rozklejania plakatów na słupach ogłoszeniowych w uczelniach i szkołach i nie tylko. Ekspozycja plakatów możliwa jest w dowolnej formie - wystarczy, że wskażesz sposób ekspozycji, który Cię interesuje.
Kategoria:

AMR REKLAMA to część GRUPY AMR oferującej szereg rozwiązań dla biznesu. AMR Reklama stworzona została w celu dostarczania naszym partnerom profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań marketingowych do budowy pozytywnego wizerunku.

Reklama w każdym wydaniu. Public relation, internet, kreacja marki, budowa strategi marketingowych, gadżety oraz usługi z zakresu reklamy wizualnej. Wynajem mobili (przyczep reklamowych) oraz doradztwo marketingowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl