Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

matraszekstomatologia.pl


 
Opis Krakowski Gabinet Stomatologiczny Matraszek Stomatologia to profesjonalna jednostka, gdzie skorzystają Państwo z kompleksowych usług dentystycznych m.in.: w zakresie implantologii, estetycznej i protetycznej odbudowy uzębienia z zastosowaniem lamp oraz licówek i koron. Oferujemy leczenie endodontyczne pod mikroskopem, protetyczne leczenie pooperacyjne tj. ektoprotezy twarzy i protezy. Mamy doświadczenie uniwersyteckie, a nasza kadra należy m. in. do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się odwiedzając stronę - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe Wybielanie zębów Kraków   Wybielanie zębów Kraków Bieżanów   Wybielanie zębów Bieżanów   Dentysta Bieżanów   Dentysta Kraków Podgórze
Url http://www.matraszekstomatologia.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Studio Urody Sophia Zofia Sitarek z Warszawy działa w branży beauty od 2007 r., oferując bogatą ofertę z zakresu biegłej kosmetologii oraz fryzjerstwa. Proponujemy stylizację włosów w tym, keratynowe ich prostowanie, stylizację paznokci, przedłużanie rzęs oraz makijaż permanentny. Naszą ofertę wyznaczają także masaże oraz zabiegi estetyczne, jak np. laserowe usuwanie zbędnego owłosienia, pedicure kosmetyczny i leczniczy, z usuwaniem odcisków i wrastających paznokci. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Rezerwacji wizyty możesz dokonać także online - zapraszamy!
Kategoria:

Niedosłuch to jeden z najpoważniejszych problemów, z którym zaczyna borykać się nasze zurbanizowane społeczeństwo. Odnotowuje się, iż dotyczy on co piątego mieszkańca Ziemi w wieku powyżej 55 lat, co czwartego w wieku powyżej 65 lat oraz co trzeciego w wieku powyżej 75 lat.

W Polsce, podobnie jak w innych krajach zurbanizowanych, niedosłuch stał się poważnym, a jednocześnie niedostrzeganym problemem społecznym. Wyniki badań słuchu przeprowadzonych przez lekarzy specjalistów z Beltone na grupie 100 osób w wieku 35 do 55 wykazały, w Polsce żyje od 4 do 6 milionów osób z problemem niedosłuchu - co trzeci dorosły Polak niedosłyszy przynajmniej na jedno ucho na poziomie co najmniej 30 decybeli (dB), a co piąta osoba powinna nosić aparat słuchowy.

Jeszcze do niedawna niedosłuch kojarzony były jako przypadłość, z którą borykają się głównie ludzie w podeszłym wieku, po 70-tym roku życia, jednak badania przeprowadzane w ostatnich latach dowodzą, iż granica wieku fizjologicznego, w którym mogą zaczynać się problemy ze słuchem przesuwa się coraz bardziej. Niedosłuch zaczyna coraz częściej dotyczyć osób młodszych - prawie połowa z grupy osób badanych, u których wykryto niedosłuch, nie ukończyła 55 lat. Nie tylko osoby w średnim wieku zaczynają być coraz bardziej narażone na ubytki słuchu - coraz częściej można się przekonać, że coraz częściej dotyka właśnie osoby młode, które nie przekroczyły 30 roku życia, a około 5% osób w wieku 13 - 15 lat wykazuje różne stopnie ubytków słuchu. Wielu ludzi zauważa u siebie także szumy uszne, odczuwane jako nieustanne dzwonienie w uszach, a nadwrażliwość słuchu jest odnotowywana już u co dziesiątego Polaka.

Jedną z przyczyn, które przyczyniają się w wydatnym stopniu do powstawania ubytków słuchu wśród młodzieży, jest bezmyślne korzystanie z przenośnych urządzeń odtwarzających muzykę, mp3 i innych tego typu gadżetów. Nadmierna ekspozycja na hałas, który dociera przez słuchawki szczelnie wypełniające przewód słuchowy, sprawiając, że w uchu panuje nawet 120 decybeli, w konsekwencji doprowadza do powstawania poważnych ubytków słuchu. W Stanach Zjednoczonych tzw. pokolenie mp3 liczy już sobie ponad 5,5 miliona osób, a liczba ta ciągle się powiększa ze względu na niesłabnącą popularność „empetrójek”. Konsekwencją bezmyślności użytkowników i producentów owych urządzeń może być fakt, iż wg niektórych specjalistów, aparaty słuchowe za dziesięć lat mogą stać się tak popularne jak okulary.

Styl życia oraz dalszy rozwój społeczeństwa pod względem technologicznym, urbanistycznym, etc. będzie w konsekwencji skutkował coraz większym narażeniem społeczeństwa na różnego rodzaju problemy ze słuchem. Urazy akustyczne, życie w hałasie, przebywanie wśród tak wielu różnych źródeł dźwięku bez odpoczynku dla słuchu będzie miało opłakane skutki w postaci nie tylko problemów ze słuchem, ale także różnorodnymi chorobami i dolegliwościami na tle nerwowym. Bóle głowy, bezsenność, nerwice czy choroby sercowo-naczyniowe to tylko niektóre z długiej listy skutków „ubocznych” działania hałasu, na jaki jesteśmy narażeni każdego dnia.

Jednym z najważniejszych powodów pogłębiania się wad słuchu wśród społeczeństwa jest fakt, iż przez długi czas bały się one ujawnienia swoich kłopotów ze słuchem, obawiając się towarzyskiego ostracyzmu, kłopotów w pracy bądź życiu osobistym, bycia ignorowanym a przede wszystkim, postrzeganym jako osoba zniedołężniała, niepełnosprawna, stara. Wynika to z przekonania z generalnego przekonania, iż tylko osoby starsze mają kłopoty ze słuchem, lecz jest to oczywiście nieprawda. Konsekwencją takich przekonań są jest nie tylko błędne przekonanie co do występowania wad słuchu, lecz także obawa przed odrzuceniem. Skutkiem tego jest fakt, że tylko 4% wszystkich osób, które powinny go nosić decyduje się na zakup aparatu słuchowego. Dla porównania, w Wielkiej Brytanii i Norwegii odsetek osób używających aparatów słuchowych wynosi około 35% procent, a w Danii 45 procent.
Kategoria:

Gabinety stomatologii DenMed to prywatne gabinety dentystyczne w Zielonej Górze.
W ofercie Den Med. znajdują się kanałowe leczenie zębów pod mikroskopem, leczenie dentystyczne dla dzieci, bezbolesne usuwanie próchnicy, stomatologia estetyczna i aparaty ortodontyczne .
Stomatologia Den Med. to to wykwalifikowani specjaliści którzy na pacjentów w przychodni dentystycznej czekają od poniedziałku do piątku .
Jeżeli twoim marzeniem są zdrowe białe proste zęby niczym uśmiech modelek i modeli – zgłoś się do nas! .
Endodoncja z użyciem mikroskopu pozwala na perfekcyjne opracowanie ubytków i naprawę chorych zębów. Zapraszamy!

Centrum Stomatologii Den Med czeka na swoich pacjentów .
Kategoria:

Warszawskie przedsiębiorstwo Med-Expert proponuje zarówno wykonywanie fundamentalnych oraz ponadprogramowych szczepień dzieciom i dorosłym, jak też przeprowadza ciąg badań laboratoryjnych z moczu oraz krwi a zwłaszcza umożliwia bezpłatnie elementarną opiekę zdrowotną w formie kontaktu z lekarzem pediatrą czy też lekarzem rodzinnym i USG jamy brzusznej na skierowanie lekarza rodzinnego Med-Expert. Pozostała działalność firmy dotyczy oferty płatnych wizyt u specjalistów, badań medycyny pracy bądź dokonywania ekspertyz powypadkowych. Całkowity obszar działań przedsiębiorstwa dostępny jest na stronie internetowej.
Kategoria:

Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej to miejsce, które powstało z myślą gwarantowania piękna i młodego wyglądu, w zależności od rzeczowych potrzeb klienta. W obliczu tego odkryją Państwo w tym miejscu sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów nieinwazyjnych, takich jak: liposukcja, drenaż limfatyczny, hydradermabrazja, mezoterapia oraz likwidacja zmarszczek. Dawanie młodości w oparciu o wiedzę z obrębu medycyny przeciwstarzeniowej to bowiem baza i główna maksyma przedstawianego usługodawcy. Ogromne doświadczenie i doskonałe kompetencje to dodatkowo gwarancja bezpieczeństwa i całkowitego zadowolenia z zaświadczanych usług. Więcej wiadomości o historii gabinetu, jak i jego ofercie można odkryć na stronie internetowej Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, znajdującej się pod adresem:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl