Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
5
65164

matraszekstomatologia.pl


 
Opis Krakowski Gabinet Stomatologiczny Matraszek Stomatologia to profesjonalna jednostka, gdzie skorzystają Państwo z kompleksowych usług dentystycznych m.in.: w zakresie implantologii, estetycznej i protetycznej odbudowy uzębienia z zastosowaniem lamp oraz licówek i koron. Oferujemy leczenie endodontyczne pod mikroskopem, protetyczne leczenie pooperacyjne tj. ektoprotezy twarzy i protezy. Mamy doświadczenie uniwersyteckie, a nasza kadra należy m. in. do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się odwiedzając stronę - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe Wybielanie zębów Kraków   Wybielanie zębów Kraków Bieżanów   Wybielanie zębów Bieżanów   Dentysta Bieżanów   Dentysta Kraków Podgórze
Url http://www.matraszekstomatologia.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Self to gabinet psychoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług z dziedziny zdrowia psychicznego. Specjaliści pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych. Ośrodek zajmuje się również terapią różnego rodzaju uzależnień. Gabinet może także prowadzić leczenie dwutorowe - poprzez farmakoterapię oraz psychoterapię.
Kategoria:

Gwarantujemy, że każdy odnajdzie u nas odpowiednie leki na nękające dolegliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, dzięki czemu zawsze służymy pomocą i radą. Dla większego komfortu i dostępności, posiadamy dwie lokalizacje. Zaświadczamy najwyższej kategorii usługi farmaceutyczne, takie jak wyjątkowe leki na zlecenie, gotowe, wszelkiego typu dermo kosmetyki, a dodatkowo środki intensyfikujące. Całodobowa Apteka Śląska inwituje do skorzystania z wieloletniego doświadczenia i profesjonalnej pomocy wykwalifikowanych farmaceutów. W ramach naszej pracy, pomagamy Państwu w odczytywaniu zawartości ulotek, a także informujemy o trybie dawkowania i otrzymywania leków. Więcej szczegółów o naszej aktualnej aktywności znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie to interdyscyplinarne inicjatywa, którego celem jest maksymalizacja możliwości pacjenta na powrót do zdrowia dzięki zagwarantowaniu dostępu do specjalistów i wyjątkowych rozwiązań, które optymalizują proces leczenia. Dzięki modelowi finansowania z polis sprawców osób poszkodowanych jak i ze środków własnych klienta, gwarantujemy pacjentom najwyższej jakości obsługę medyczną i powrót do zdrowia – bezpiecznie i komfortowo. Więcej szczegółów związanych z naszą działalnością prezentujemy na stronie.
Kategoria:

Od pewnego czasu w niektórych krajach w tym w Stanach Zjednoczonych oraz Europie i Japonii ogromny sukces odnoszą porady psychologów, które są przekazywane drogą elektroniczną poprzez Internet. Taka pomoc psychologiczna przez Internet jest formą może nowatorską, ale mającą wiele plusów. Dla wielu naszych rodaków kontakt z ?żywym? psychologiem nie jest do przyjęcia, gdyż się wstydzą, tego, iż muszą z takiej pomocy korzystać. Na szczęście grupa psychologów z Gliwic stworzyła coś, co można określić psycholog online. To nic innego jak udzielanie pomocy psychologicznej osobom potrzebującym, przy czym te drugie nie muszą się wcale ruszać z domu, by tą pomoc uzyskać. Kolejny atut psychologa online to całkowita anonimowość.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Prywatną Klinikę Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP DENTAL z Bielsko-Białej. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu medycyny i stomatologii estetycznej, obejmujących między innymi laserowe wybielanie zębów i nakładanie licówek pełnoceramicznych. Oferujemy również pełen zakres usług dentystycznych dla dzieci i dorosłych. Pacjentom, którzy czują ból w trakcie wykonywania zabiegów, proponujemy zaaplikowanie znieczulenia komputerowego. Naszym celem jest bezbolesne leczenie zębów w sympatycznej atmosferze. Wszystkie osoby zainteresowanie poznaniem dokładnych informacji odsyłamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl