Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
12
65504

MatBud3 Materiały Budowlane – sklep internetowy


 
Opis Materiały budowlane sklep internetowy – łazienki, wyposażenie wnętrz, narzędzia, dachy, ocieplenie, izolacje drzwi, kleje farby, zaprawy chemia, płytki ceramiczne, kabiny, gresy, Opoczno, Atlas, Porta

 

Słowa kluczowe sklep   internetowy   budowlane   stolarka   wołomin   śląsk   klej
Url http://www.sklep.matbud.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Docieplenia
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Posiadająca swoją siedzibę w Gdańsku działalność Geopartner zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Specjalizujemy się geodezją inżynieryjną, katastrem, opracowaniami numerycznymi, sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowań i szkoleniami. Nasze usługi to: wdrażanie wielofunkcyjnych systemów do prowadzenia EGiB: EWID2000, TurboEWID, budowa i obsługa numerycznych baz danych EGBiL, tworzenie opracowań i modeli 3D (NMT), zakładanie i unowocześnienie szczegółowych osnów sytuacyjnych oraz wysokościowych, podziały, rozgraniczenia i wznawianie granic nieruchomości lub inne. Potwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam klienci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Budstol to renomowany wytwórca komponentów dekoracyjnych i użytkowych robionych z blachy. Takie elementy mogą posłużyć na przykład do ozdoby domów, ogrodów, a również jako pozostałe cześci ozdobne albo użytkowe do domów czy podwórzy. Jeśli jesteś właścicielem okazałego budynku i pragniesz mieć również niebanalne, robione artystycznie z blachy wykończenia dachów, rynny lub ozdobne metalowe rzeźby, wybierz się do firmy Budstol, której pracownicy jak nikt inny poznali się na własnym zawodzie i wykonają dla ciebie co tylko chcesz.
Kategoria:

Szukasz profesjonalnej firmy oferującej kompleksowe usługi dekarskie? Sprawdź ofertę przygotowaną przez firmę DKRM! W ofercie znajduje się m.in. kompleksowy montaż pokryć dachowych oraz systemów rynnowych, a także obróbka blacharska. Fachowcy posiadają długoletnie doświadczenie w pracach na dużych powierzchniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Prowadzenie dużego gospodarstwa rolnego wymaga dużego zaangażowania i niestandardowego myślenia. Tylko poprzez innowacyjne rozwiązania i chęć ciągłego udoskonalania się można osiągnąć stabilną pozycję wśród konkurencji. Dlatego też zachęcamy do rozważenia opcji budowy własnego zbiornika żelbetonowego, stalowego czy ziemnego. Znacznie usprawni i unowocześni on procesy produkcyjne. Oferujemy również usługi remontowe posiadanych już zbiorników.
Kategoria:

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy EURO PŁOT. Nasza siedziba mieści się w Praszce w województwie opolskim a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń betonowych a także drewnianych, z kamienia oraz piaskowca. Mamy ogromny wybór elementów najwyższej jakości, wykonanych w technologii oferującej gładką powierzchnię płyty. Dysponujemy też elementami takimi jak łączniki, słupki i płyta chodnikowa. Zapewniamy profesjonalizm i miłą obsługę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl